२०७९ माघ १८ - Wed Feb, 2023 -

Janasewa News

प्रत्यक्षतर्फ ६००३ उम्मेदवार चुनावी मैदानमा, यी हुन् उम्मेदवार (सूचीसहित) सार्वजनिक

जनसेवा न्युज डटकम संवाददाता

४ मंसिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्यको प्रत्यक्षतर्फ ६००३ जनाले उम्मेदवारी दिएका छन् । निर्वाचन आयोगका अनुसार ५७ वटा राजनितिक दल र स्वतन्त्र गरी प्रतिनिधिसभातर्फ १६५ सिटका लागि २५२६ र प्रदेशतर्फ ३३० सिटका लागि ३४७७ जनाले उम्मेदवारी दिएका हुन् ।

प्रतनिधिसभामा दलबाट १५८३ को उम्मेदवारी परेको छ । जसमा पुरुष १४३३ र महिला १५० जना छन् । स्वतन्त्रमा ९४३ जनाको उम्मेदवारी परेको छ । जसमा पुरुष ८५८ र महिला ८५ जना छन् । प्रदेशसभातर्फ दलबाट २१९८ जनाको उम्मेदवारी परेको छ । जसमा पुरुष २१७१, महिला १८९ र अन्य १ जनाको उम्मेदवारी परेको छ । स्वतन्त्र उम्मेदवारको संख्या १२७९ छ । जसमा पुरुष ११७१ र महिला १०८ जना छन् ।

प्रत्यक्षमा महिलाको न्यून उम्मेदवारी परेको छ । आयोगका अनुसार ९ प्रतिशत मात्र महिलाको उम्मेदवारी परेको छ । समानुपातिकतर्फ ६४९३ जना उम्मेदवारको नाम बन्दसूचीमा रहेको छ । निर्वाचन आयोगका अनुसार प्रतिनिधिसभाका ११० सिटका लागि ४८ दलका २४३६ जनाको नाम समानुपातिक बन्दसूचीमा समावेश छ ।

यस्तै सातवटै प्रदेशका २२० सिटका लागि विभिन्न ४०५७ जना उम्मेदवार समानुपातिक बन्दसूचीमा छन् । प्रदेश १ मा ३६ दलका ६६१ जना, मधेस प्रदेशमा ३६ दलका ९४८, बागमती प्रदेशमा ४१ दलका ८२५, गण्डकीमा ३१ दलका ३६८, लुम्बिनीमा ३२ दलका ६५७, कर्णालीमा २८ दलका २२२ र सुदूरपश्चिममा ३४ दलका ३७६ जना उम्मेदवारको नाम बन्दसूचीमा छ ।

प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचन तर्फको उम्मेदवारीको विवरण
क्र.सं. प्रदेश जिल्ला प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र राजनीतिक दल/स्वतन्त्र उम्मेदवारको नाम लिङ्ग उमेर
प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) योगेश कुमार भट्टराई पुरुष ५६
प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) खेल प्रसाद बुडाक्षेत्री पुरुष ४६
प्रदेश १ ताप्लेजुंग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल चन्द्र मादेन पुरुष ४९
प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राम बहादुर कार्की पुरुष ६५
प्रदेश १ ताप्लेजुंग लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल चैतन्य  प्रकाश  केदेम पुरुष ५४
प्रदेश १ ताप्लेजुंग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन विक्रम लिम्वु पुरुष २८
प्रदेश १ ताप्लेजुंग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च होम प्रसाद तुम्बाहाम्फे पुरुष ५६
प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी इन्द्र कुमार लिम्बू पुरुष ४५
प्रदेश १ ताप्लेजुंग जनसमाजवादी पार्टी नेपाल कृष्ण वहादुर लिम्बु पुरुष ५६
१० प्रदेश १ ताप्लेजुंग स्वतन्त्र सन्जु कुमार पालुंवा पुरुष ६६
११ प्रदेश १ ताप्लेजुंग स्वतन्त्र हरि प्रसाद बराल पुरुष ६९
१२ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग पुरुष ६०
१३ प्रदेश १ पाँचथर नेपाली काँग्रेस भीष्म राज आङदेम्वे पुरुष ५७
१४ प्रदेश १ पाँचथर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रेम राज लावती पुरुष ४९
१५ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कमल वहादुर चेम्जोङ पुरुष ६०
१६ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल मदन कुमार पोख्रेल पुरुष ४९
१७ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) दीन नाथ घिमिरे पुरुष ६१
१८ प्रदेश १ पाँचथर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन राम कुमार तुम्रोक पुरुष ४४
१९ प्रदेश १ पाँचथर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च जस बहादुर योङहाङ पुरुष ७४
२० प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी नरेन्द्र प्रसाद कुरुम्‍वाङ पुरुष ६५
२१ प्रदेश १ पाँचथर जनसमाजवादी पार्टी नेपाल भिम बहादुर तामाङ पुरुष ३२
२२ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दल प्रसाद लिङदेन पुरुष ४५
२३ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र दल बहादुर आङदेम्बे पुरुष ४०
२४ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र विष्टन लावती पुरुष ३२
२५ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र बाल कृष्ण काफ्ले पुरुष ४१
२६ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र लाख वहादुर पालूङ्वा पुरुष ३९
२७ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) महेश बस्नेत पुरुष ६२
२८ प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल कमल कुमार राई पुरुष ६३
२९ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी तोया नाथ शर्मा सापकोटा पुरुष ६७
३० प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) झलनाथ खनाल पुरुष ७२
३१ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन बुद्ध लाल मेचे पुरुष ५२
३२ प्रदेश १ इलाम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च जीत कुमार मुखिया पुरुष ५०
३३ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पदम बहादुर लिम्बु पुरुष ४९
३४ प्रदेश १ इलाम नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) गणेस प्रसाद पौडेल पुरुष ६०
३५ प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र बिक्रम पाण्डे पुरुष ६८
३६ प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र नेत्र प्रसाद रेग्मी पुरुष ५१
३७ प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र निमा तेन्जीङ शेर्पा पुरुष ५७
३८ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग पुरुष ६९
३९ प्रदेश १ इलाम नेपाली काँग्रेस डम्बर बहादुर खड्का पुरुष ४७
४० प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल याम प्रसाद लिम्ब‍ू पुरुष ५२
४१ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गणेश प्रसाद दुलाल पुरुष ६१
४२ प्रदेश १ इलाम लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल निर मणी माङमु लिम्बु पुरुष ४३
४३ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मनि बहादुर लिम्वू (पापो) पुरुष ५१
४४ प्रदेश १ इलाम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च गोविन्द सिंह लिम्वू पुरुष ४४
४५ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी खड्ग प्रसाद पालुंवा पुरुष ५९
४६ प्रदेश १ इलाम नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) डाक प्रसाद गौतम पुरुष ५५
४७ प्रदेश १ इलाम सामाजिक लोकतान्त्रिक पार्टी तिलक बहादुर मगर पुरुष ४६
४८ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी याक बहादुर लिम्वू पुरुष ५६
४९ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रकाश सापकोटा पुरुष ३०
५० प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र दिपेश बोहोरा पुरुष ३५
५१ प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र जुनु माखिम महिला ५६
५२ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अग्नि प्रसाद खरेल पुरुष ६१
५३ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस विश्व प्रकाश शर्मा पुरुष ५२
५४ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राधा थापा महिला ७०
५५ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल ओलीन राजवंशी पुरुष ५७
५६ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी ठण्डबहादुर अधिकारी पुरुष ४७
५७ प्रदेश १ झापा नेपालका लागि नेपाली पार्टी मुकुन्द दाहाल पुरुष ५०
५८ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सन्तराज कार्की पुरुष ५४
५९ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सन्तोष तामाङ्ग पुरुष ३९
६० प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च पदममाया लिम्बु महिला ५२
६१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी चित्रहाङ जबेगु पुरुष ३९
६२ प्रदेश १ झापा नेपाल जनता पार्टी राम कुमार काफ्ले पुरुष ५४
६३ प्रदेश १ झापा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल रमेश बास्तोला पुरुष ४४
६४ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ओमनाथ भण्डारी पुरुष ४०
६५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र बिकास राजवंशी पुरुष २५
६६ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र केन्द्र कुमारी दाहाल महिला ३८
६७ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र विदुर कुमार खतिवडा पुरुष ४५
६८ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) देव राज घिमिरे पुरुष ६६
६९ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) हरि कुमार राना मगर पुरुष ६३
७० प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रामसुफल कामती पुरुष ६३
७१ प्रदेश १ झापा नेपाल मजदुर किसान पार्टी महेन्द्र खायमली पुरुष ५०
७२ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल त्रीनारायण राजवंशी पुरुष ६१
७३ प्रदेश १ झापा नेपालका लागि नेपाली पार्टी ज्ञानेन्द्रराज कार्की पुरुष ३६
७४ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कमल प्रसाद खरेल पुरुष ४२
७५ प्रदेश १ झापा नेपाल विवेकशील पार्टी सन्तोष घिमिरे पुरुष ३९
७६ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन अकल बहादुर तामाङ्ग पुरुष ५२
७७ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च रेश्मा चेम्जोङ महिला ३७
७८ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी प्रशुराम मगर पुरुष ५५
७९ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) नारायण बहादुर भारती पुरुष ५२
८० प्रदेश १ झापा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल कृष्ण प्रसाद गौतम पुरुष ३१
८१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी रुद्र प्रसाद गिरी पुरुष ५४
८२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र चेत कुमार खनाल पुरुष ४७
८३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र कुमार भट्टराई पुरुष ५०
८४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र खेमराज दहाल पुरुष ६०
८५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र अर्पण बस्नेत पुरुष २९
८६ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र भद्र प्रसाद नेपाल पुरुष ४६
८७ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र राज कुमार तामाङ लामा पुरुष ४७
८८ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस कृष्ण प्रसाद सिटौला पुरुष ७२
८९ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल वीर बहादुर राई पुरुष ७०
९० प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन पुरुष ५७
९१ प्रदेश १ झापा नेपाल मजदुर किसान पार्टी कृष्ण गोपाल छुस्यावाग पुरुष ५५
९२ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल देवेन्द्र किशोर ढुंगाना पुरुष ६०
९३ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी भोट लाल राजवंशी पुरुष ३४
९४ प्रदेश १ झापा मौलिक जरोकिलो पार्टी चूडामणि अधिकारी पुरुष ६१
९५ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी योगेन्द्र प्रसाद खनाल पुरुष ४१
९६ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल देवी  रमण भट्टराई पुरुष ६८
९७ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन श्याम बहादुर लिम्वु पुरुष ३६
९८ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च डम्बर बहादुर लिम्बु पुरुष ४४
९९ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी गजेन्द्र लिम्बु पुरुष ३४
१०० प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) भक्ती प्रसाद पनेरु पुरुष ४२
१०१ प्रदेश १ झापा सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) ओम प्रकाश खरेल पुरुष ४३
१०२ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रकाश पाठक पुरुष ३४
१०३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र डम्बर बहादुर गिरी पुरुष ३९
१०४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र मनोरथ राजवंशी पुरुष ४७
१०५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र प्रेम प्रसाद खनाल पुरुष ३७
१०६ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लाल प्रसाद साँवा लिम्बू पुरुष ५५
१०७ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस देउ कुमार थेवे पुरुष ५७
१०८ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल हर्कराज राई पुरुष ६३
१०९ प्रदेश १ झापा नेपाल मजदुर किसान पार्टी विक्रम कासिछ्‌वा पुरुष ४६
११० प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल ग्यासुदिन मिया पुरुष ५३
१११ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी सत्य नारायण राजवंशी पुरुष ४५
११२ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी युक्त प्रसाद भेटवाल पुरुष ६१
११३ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल बिजय प्रसाद राजवंशी पुरुष ४३
११४ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन दिलिप धिमाल पुरुष ३७
११५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च लाहान सिं तुम्बापो पुरुष ६४
११६ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मन कुमार ताप्मादेन (लिम्बु) पुरुष २८
११७ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) दुर्गा प्रसाद घिमिरे पुरुष ५८
११८ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शम्भु प्रसाद ढकाल पुरुष ४६
११९ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र खुश्बु ओली महिला ३२
१२० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र किरण श्रेष्ठ पुरुष २६
१२१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र नन्द राज राई पुरुष ६७
१२२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र लक्ष्मीनारायण खनाल पुरुष ४३
१२३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र पूर्ण कमार लिम्बु (फेजुङ्ग) पुरुष ४९
१२४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र ख्याम नेपाल पुरुष ४२
१२५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र कमल बहादुर पौड्याल पुरुष ५६
१२६ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) के.पी शर्मा ओली पुरुष ७०
१२७ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस खगेन्द्र अधिकारी पुरुष ४८
१२८ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल ओम माया आङदेम्वे महिला ४६
१२९ प्रदेश १ झापा नेपाल मजदुर किसान पार्टी रुद्र प्रसाद दाहाल पुरुष ४६
१३० प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल चन्द्र प्रसाद राजवंशी पुरुष ४३
१३१ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी भीम राजवंशी पुरुष ४९
१३२ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सान बहादुर मेचे पुरुष ३९
१३३ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च कविन्द्र शेर्मा लिम्बु पुरुष ६३
१३४ प्रदेश १ झापा नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी राजन चुडाल पुरुष ४२
१३५ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पदम बहादुर जवेगु पुरुष ४५
१३६ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) सेखरनाथ सेडाई पुरुष ४५
१३७ प्रदेश १ झापा सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) राम प्रसाद पाठक पुरुष ४०
१३८ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शुरेस कुमार पोखरेल पुरुष ४९
१३९ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र रेवती रमण खनाल पुरुष ५३
१४० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र रोहीत प्रसाद पौड्याल पुरुष ५१
१४१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र कल्पना लावती महिला ४५
१४२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र शान्ता अधिकारी महिला ४७
१४३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र तिर्थेश्‍वर चौधरी पुरुष २५
१४४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र सिताराम पोख्रेल पुरुष ५२
१४५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र भेषराज भट्टराई पुरुष ४१
१४६ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र बिष्णु प्रसाद सिग्देल पुरुष ५०
१४७ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र केदार नाथ चापागाई पुरुष ३७
१४८ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र दिपक कुमार पाठक पुरुष ४४
१४९ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र रामचन्द्र बानिया पुरुष ५२
१५० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र तुलसी राम काफ्ले पुरुष ५५
१५१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र सुलोचना राजवंशी महिला ४९
१५२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र इन्द्रमणी दाहाल पुरुष ५१
१५३ प्रदेश १ संखुवासभा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम पुरुष ५९
१५४ प्रदेश १ संखुवासभा नेपाली काँग्रेस दिपक खड्का पुरुष ५१
१५५ प्रदेश १ संखुवासभा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दिपक कुमार राई (याक्खा) पुरुष ४५
१५६ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भोला मान कार्की पुरुष ५१
१५७ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल टिका राम शाही पुरुष ७९
१५८ प्रदेश १ संखुवासभा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन देवेन्द्र कुमार (रिल्ली) घले पुरुष ५५
१५९ प्रदेश १ संखुवासभा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च राज कुमार लिम्बु पुरुष ३५
१६० प्रदेश १ संखुवासभा नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी बिनोद घिमिरे पुरुष ६०
१६१ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी कृष्ण कुमार राई(कुलुङ) पुरुष ६५
१६२ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी भक्त नारायण श्रेष्ठ पुरुष ५५
१६३ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र प्रविन कार्की पुरुष ३०
१६४ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र तेन्जी भोटिया पुरुष ३३
१६५ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बिजय सुब्बा पुरुष ६४
१६६ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाली काँग्रेस सिता गुरुङ्ग महिला ४६
१६७ प्रदेश १ तेर्हथुम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नारायण मान गुरुङ्ग पुरुष ५५
१६८ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी युव राम गौतम पुरुष ८७
१६९ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गौरी प्रसाद कन्दङवा पुरुष ६९
१७० प्रदेश १ तेर्हथुम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन गंगा वहादुर चोङवाङ् लिम्बु पुरुष ३६
१७१ प्रदेश १ तेर्हथुम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च विष्णु कुमार चोङवाङ पुरुष ३१
१७२ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी राजेन्द्र कुमार लिम्बू पुरुष ६६
१७३ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) टंक प्रसाद भट्टराई पुरुष ६०
१७४ प्रदेश १ तेर्हथुम स्वतन्त्र शुसन चोङवाङ लिम्बु पुरुष ३८
१७५ प्रदेश १ भोजपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शेरधन राई पुरुष ५१
१७६ प्रदेश १ भोजपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) सुदन किराती पुरुष ४३
१७७ प्रदेश १ भोजपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई पुरुष ३५
१७८ प्रदेश १ भोजपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जितेन्द्र घले पुरुष ४९
१७९ प्रदेश १ भोजपुर हाम्रो नेपाली पार्टी रमेश प्रसाद ओझा पुरुष ४८
१८० प्रदेश १ भोजपुर नेपालका लागि नेपाली पार्टी डा.सुरेश बस्नेत पुरुष ४५
१८१ प्रदेश १ भोजपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन चन्द्र प्रसाद राई पुरुष ४४
१८२ प्रदेश १ भोजपुर खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल ऋषि धन राई पुरुष ४७
१८३ प्रदेश १ भोजपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सनम छिरिङ शेर्पा पुरुष ४०
१८४ प्रदेश १ भोजपुर स्वतन्त्र शक्ति राज राई पुरुष ४३
१८५ प्रदेश १ भोजपुर स्वतन्त्र महेश योञ्जन पुरुष ५६
१८६ प्रदेश १ भोजपुर स्वतन्त्र दिलिप कुमार खतिवडा पुरुष ५७
१८७ प्रदेश १ धनकुटा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राजेन्द्र कुमार राई पुरुष ५६
१८८ प्रदेश १ धनकुटा नेपाली काँग्रेस सुनील बहादुर थापा पुरुष ६३
१८९ प्रदेश १ धनकुटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कुमार बहादुर थापा पुरुष ७०
१९० प्रदेश १ धनकुटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल अमुल राई पुरुष ३३
१९१ प्रदेश १ धनकुटा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन विश्वा मित्र लावती पुरुष ४५
१९२ प्रदेश १ धनकुटा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च आराम कुमार लिम्बु पुरुष ३५
१९३ प्रदेश १ धनकुटा एकीकृत शक्ति नेपाल रमेश राई पुरुष २९
१९४ प्रदेश १ धनकुटा स्वतन्त्र गंगा राम गोम्देन पुरुष ५३
१९५ प्रदेश १ धनकुटा स्वतन्त्र हेमराज भण्डारी पुरुष ४६
१९६ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) घनश्याम खतीवडा पुरुष ६०
१९७ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाली काँग्रेस डिग बहादुर लिम्वु पुरुष ५९
१९८ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी होम नाथ गौतम पुरुष ४४
१९९ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी लक्ष्मी प्रसाद कवां पुरुष ४५
२०० प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी राजेन्द्र प्रसाद पौडेल पुरुष ४१
२०१ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुरज लिम्वु पुरुष ३८
२०२ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च हर्क मान सम्वाहाम्फे पुरुष ६५
२०३ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी बुद्ध माया लिम्बु महिला ३९
२०४ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कमल बहादुर श्रेष्ठ पुरुष ३६
२०५ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र फूल कुमारी पंडित राई महिला २९
२०६ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सुजता थापा महिला ३२
२०७ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र निलु लिम्बु महिला ३३
२०८ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र याम प्रसाद दाहाल पुरुष ५७
२०९ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र मनिसा सुवेदी महिला ३५
२१० प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र तिलक बहादुर मगर पुरुष ४०
२११ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ऋषिकेश पोखरेल पुरुष ५४
२१२ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाली काँग्रेस सुजाता कोइराला महिला ६८
२१३ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोपाल दाहाल पुरुष ५५
२१४ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी सुरेश कवाँ पुरुष ३३
२१५ प्रदेश १ मोरङ्ग लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल नारायण प्रसाद गंगाई पुरुष ५५
२१६ प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी विनोद मणी भट्टराई पुरुष ४८
२१७ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन नारायण विसंखे पुरुष ४३
२१८ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च खील बहादुर खङ्का पुरुष ४४
२१९ प्रदेश १ मोरङ्ग नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी मिना कटुवाल बुढाथोकी महिला ५७
२२० प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने पुरुष ३४
२२१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सुनिल कुमार साह पुरुष २५
२२२ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र विशेश्‍वर ऋषिदेव पुरुष ४१
२२३ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र राज कुमार सिवाकोटी पुरुष ५२
२२४ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) भानु भक्त ढकाल पुरुष ६०
२२५ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाली काँग्रेस शुनिल कुमार शर्मा पुरुष ४४
२२६ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रेखा थापा महिला ४१
२२७ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी ओम नारायण राजवातर धामी पुरुष ३८
२२८ प्रदेश १ मोरङ्ग लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल भुवन राइ पुरुष ३३
२२९ प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी खगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने पुरुष ५६
२३० प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) उद्धिम बहादुर खड्का पुरुष ४०
२३१ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन बिकेन्द्र राई पुरुष ४०
२३२ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च चन्द्रिका देवी लिम्बु महिला ४०
२३३ प्रदेश १ मोरङ्ग नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी नारायण शर्मा पुरुष ५४
२३४ प्रदेश १ मोरङ्ग जनसमाजवादी पार्टी नेपाल कमल लिम्बु पुरुष २९
२३५ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विकास उप्रेती पुरुष ४०
२३६ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र जय राज संयोग पुरुष ५०
२३७ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र कृष्‍ण राई पुरुष ७५
२३८ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र पंकज कुमार भगत पुरुष ३२
२३९ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र अरविन शाह पुरुष ३०
२४० प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र इन्द्र प्रसाद सुवेदी पुरुष ५९
२४१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र चन्द्र कला खत्रि महिला ३३
२४२ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सुवास धिमाल पुरुष ५१
२४३ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र हिम प्रसाद मिश्र पुरुष ५८
२४४ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र बावु राम सुवेदी पुरुष ३४
२४५ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र रेवत कुमार बस्नेत पुरुष ३८
२४६ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सुरेश भण्डारी पुरुष ४२
२४७ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र धर्म प्रसाद न्यौपाने पुरुष ४५
२४८ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र जीब नाथ निरौला पुरुष ३४
२४९ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र प्रकाश भट्टराई पुरुष ३९
२५० प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र कमल राजवंशी पुरुष २६
२५१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र शिव कुमार पौडेल पुरुष ५६
२५२ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र इन्दिरा थापा महिला ४०
२५३ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र गणेश बहादुर पोख्रेल पुरुष ४०
२५४ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र दिनेश चापागाई पुरुष ४३
२५५ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) विनोद प्रसाद ढकाल पुरुष ५४
२५६ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) अमन लाल मोदी पुरुष ३७
२५७ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रवि रिजाल पुरुष ५०
२५८ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी श्याम बहादुर दर्जी पुरुष ३६
२५९ प्रदेश १ मोरङ्ग लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लक्ष्मण साहु पुरुष ४९
२६० प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी नविन कुमार विश्‍वास खवास पुरुष ४५
२६१ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन धन बहादुर लिम्बु पुरुष ३१
२६२ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च गुल्टेन रिषिदेव पुरुष ५९
२६३ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) अशोक पौडेल पुरुष ५०
२६४ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी नेत्र प्रसाद सिवाकोटी पुरुष ४८
२६५ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र गोकुल प्रसाद पोखरेल पुरुष ७४
२६६ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र कुवेत मिया पुरुष २६
२६७ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र ज्ञानेन्द्र खत्री पुरुष ४७
२६८ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र महेश नेपाल पुरुष ३२
२६९ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र देव नारायण विश्‍वास पुरुष ५६
२७० प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र पदम कार्की पुरुष २७
२७१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र राजेन्द्र कुमार खवास पुरुष ५३
२७२ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) शिव कुमार मंडल (केवट) पुरुष ४७
२७३ प्रदेश १ मोरङ्ग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राज कुमार यादव पुरुष ५०
२७४ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रेवत बहादुर थापा पुरुष ७६
२७५ प्रदेश १ मोरङ्ग जनमत पार्टी परमेश्वर मुर्मु पुरुष ४२
२७६ प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी फिरोज कुमार साह पुरुष ३९
२७७ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च मंगल ऋषिदेव पुरुष ३९
२७८ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी मजबुल रहमान मियाँ मुस्लिम पुरुष ४१
२७९ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रमोद कुमार मण्डल पुरुष ३७
२८० प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र राम प्रसाद मुखिया पुरुष ६९
२८१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र गयानन्द मण्डल केवरत पुरुष ६९
२८२ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र योगेन्द्र मण्डल पुरुष ५१
२८३ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र रमेश कुमार यादव पुरुष ३३
२८४ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र मनोज कुमार मण्डल पुरुष ३७
२८५ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र विधा भूषण प्रसाद पुरुष ५८
२८६ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र मोहमद रेजा हुसैन पुरुष ४७
२८७ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सन्जु शर्मा वडइ महिला ४४
२८८ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लाल बाबु पंण्डित पुरुष ६३
२८९ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाली काँग्रेस डा शेखर कोइराला पुरुष ७२
२९० प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोपाल क्षेत्री पुरुष ६४
२९१ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी चिरञ्जिवि खतिवडा पुरुष ३३
२९२ प्रदेश १ मोरङ्ग लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल राजु मण्डल राजवंशी पुरुष ५०
२९३ प्रदेश १ मोरङ्ग जनमत पार्टी बुद्धि राम माझि पुरुष ४२
२९४ प्रदेश १ मोरङ्ग हाम्रो नेपाली पार्टी टेक वहादुर अधिकारी श्रेत्री पुरुष ६७
२९५ प्रदेश १ मोरङ्ग जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल प्रशान्त ठाकुर पुरुष ३८
२९६ प्रदेश १ मोरङ्ग नागरिक उन्मुक्ति पार्टी बलराम खवास पुरुष ४६
२९७ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मोहन बहादुर राई पुरुष ५१
२९८ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च दुखाराम माझी पुरुष ५६
२९९ प्रदेश १ मोरङ्ग बहुजन शक्ति पार्टी नारायण पासवान पुरुष ५६
३०० प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी यादव कुमार प्रधान पुरुष ४२
३०१ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र शुशिल खड्का पुरुष २७
३०२ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र लक्ष्मी थेवे पुरुष ४५
३०३ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र सरोज नेपाल पुरुष ३१
३०४ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) मुक्‍सामहाङ्ग सुब्‍बा पुरुष ४०
३०५ प्रदेश १ सुनसरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल अशोक कुमार राई पुरुष ६५
३०६ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अशोक कुमार राई पुरुष ६१
३०७ प्रदेश १ सुनसरी जनमत पार्टी फत्त बहादुर खडका पुरुष ५८
३०८ प्रदेश १ सुनसरी किरात खम्बुवान साझा पार्टी देवी बहादुर राई पुरुष ५६
३०९ प्रदेश १ सुनसरी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रेम बहादुर श्रेष्ठ पुरुष ३९
३१० प्रदेश १ सुनसरी संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च सरस्वती सुब्बा महिला ६६
३११ प्रदेश १ सुनसरी जनसमाजवादी पार्टी नेपाल मंगल सिंह लिम्बु पुरुष ४५
३१२ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी गोमा तामाङ महिला ४८
३१३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र तर्क बहादुर मगर पुरुष ५३
३१४ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र मनोज कुमार मेयाङ्गबो पुरुष ५८
३१५ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र जिवन कला राई महिला ४०
३१६ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कुमार कार्की पुरुष ३४
३१७ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र मातृका प्रसाद भट्टराई पुरुष ५२
३१८ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र संजय कुमार राई पुरुष ४१
३१९ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र विजय कुमार राई पुरुष ६२
३२० प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र वासु प्रसाद उपाध्याय (चालिसे) पुरुष ६०
३२१ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कुल बहादुर लिम्वु पुरुष ६४
३२२ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र करुणा राई महिला ४४
३२३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कृष्ण कुमार राई पुरुष ५६
३२४ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) भीम प्रसाद आचार्य पुरुष ६३
३२५ प्रदेश १ सुनसरी नेपाली काँग्रेस सिताराम महतो पुरुष ६७
३२६ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिने‍श कुमार बस्‍नेत पुरुष ५०
३२७ प्रदेश १ सुनसरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल मुमताज मियाँ पुरुष ३९
३२८ प्रदेश १ सुनसरी जनमत पार्टी रामानन्द मेहता पुरुष ४०
३२९ प्रदेश १ सुनसरी मौलिक जरोकिलो पार्टी रोहित कुमार दुलाल पुरुष ५२
३३० प्रदेश १ सुनसरी हाम्रो नेपाली पार्टी राजेश चौधरी पुरुष ४५
३३१ प्रदेश १ सुनसरी नागरिक उन्मुक्ति पार्टी दिपक राज चौधरी पुरुष ५१
३३२ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल रामेश्‍वर साहु हल्वाई पुरुष ५५
३३३ प्रदेश १ सुनसरी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पूर्ण बहादुर गुरुङ्ग पुरुष ७१
३३४ प्रदेश १ सुनसरी संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च नैन कुमार विश्वकर्मा पुरुष ६४
३३५ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी नुनु राम चौधरी पुरुष ४७
३३६ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) शोभावती कुमारी चौधरी महिला ४६
३३७ प्रदेश १ सुनसरी विवेकशील साझा पार्टी विजय् कुमार बस्नेत पुरुष ३०
३३८ प्रदेश १ सुनसरी जनसमाजवादी पार्टी नेपाल गजेन्द्र वहादुर ढकाल पुरुष ५३
३३९ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी लाल बिक्रम थापा पुरुष ३६
३४० प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र ललन कुमार मेहता पुरुष ३७
३४१ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र वविता नुन्दी महिला ३५
३४२ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र मनोज कुमार मेहता पुरुष २९
३४३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र सुरेश कुमार मेहता पुरुष २७
३४४ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र श्रवण कुमार मेहता पुरुष २८
३४५ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र फरेन्द्र शाह पुरुष ३६
३४६ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र प्रेम प्रसाद भट्टराई पुरुष ६९
३४७ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र शर्मानन्‍द खतिवडा पुरुष ६०
३४८ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र विदुर प्रसाद पौडेल पुरुष ५६
३४९ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र चेतनाथ पौडेल पुरुष ४०
३५० प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र बाबुराम सुबेदी पुरुष ४१
३५१ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) भगवती चौधरी महिला ५१
३५२ प्रदेश १ सुनसरी नेपाली काँग्रेस विजय कुमार गच्‍छदार पुरुष ६८
३५३ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कुलदीप चौधरी पुरुष ४९
३५४ प्रदेश १ सुनसरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल देव नारायण यादव सिपलिया पुरुष ५२
३५५ प्रदेश १ सुनसरी मौलिक जरोकिलो पार्टी रामेश्‍वर थापा पुरुष ५६
३५६ प्रदेश १ सुनसरी हाम्रो नेपाली पार्टी यज्ञ बहादुर कटुवाल पुरुष ४३
३५७ प्रदेश १ सुनसरी संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च राजो देवी रिषिदेव महिला ४५
३५८ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी साहाउद्धीन मिया पुरुष ४१
३५९ प्रदेश १ सुनसरी नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) अम्वर वहादुर राउत पुरुष ३७
३६० प्रदेश १ सुनसरी पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी कुन्दन बहरदार पुरुष २५
३६१ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कमल बाबु मैनाली पुरुष ५०
३६२ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र सुधा देवी उराँवनी महिला ४३
३६३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कुमारी उराव महिला ५४
३६४ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र स्मित कार्की पुरुष ३४
३६५ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र सुमन कुमारी चौधरी महिला ३५
३६६ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र फागु यादव पुरुष ६३
३६७ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कपलेश्वर यादव पुरुष ४३
३६८ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र किशोर कुमार विश्‍वास पुरुष ५०
३६९ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र कासनी थरुनि महिला ५०
३७० प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र सहिमुद्धिन मिया पुरुष ७१
३७१ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र गंगा कुमारी खरेल महिला ४७
३७२ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र मुकेश प्रसाद ढकाल पुरुष ३९
३७३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र सज्जन ऋषिदेव पुरुष ४४
३७४ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) जगदिश प्रसाद कुसियैत पुरुष ६२
३७५ प्रदेश १ सुनसरी नेपाली काँग्रेस ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की पुरुष ६५
३७६ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विध्यानन्द यादव पुरुष ३५
३७७ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल मजदुर किसान पार्टी अर्जुन प्रसाद भट्टराई पुरुष ४१
३७८ प्रदेश १ सुनसरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल कुञ्जी लाल यादव पुरुष ६५
३७९ प्रदेश १ सुनसरी जनमत पार्टी देवराम यादव पुरुष ४९
३८० प्रदेश १ सुनसरी जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल गुलाबचन मुसहर पुरुष ४६
३८१ प्रदेश १ सुनसरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी कुमार राई पुरुष ३९
३८२ प्रदेश १ सुनसरी नेपालका लागि नेपाली पार्टी डम्बर बहादुर घिमिरे पुरुष ५८
३८३ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सत्य नारायण राम पुरुष ५२
३८४ प्रदेश १ सुनसरी संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च मो.सदिक मियाँ पुरुष ५१
३८५ प्रदेश १ सुनसरी एकीकृत शक्ति नेपाल गोपाल नेपाल पुरुष ४६
३८६ प्रदेश १ सुनसरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जिवन कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष ४३
३८७ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र समिर मंसुरी पुरुष ४४
३८८ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र अब्दुलजब्बार अंसारी पुरुष ४२
३८९ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र बालेश्‍वर यादव पुरुष ३२
३९० प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र मनोज कुमार मण्डल पुरुष ४२
३९१ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र डील्ली बहादुर बिष्ट पुरुष ५२
३९२ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र केशव कार्की पुरुष ३४
३९३ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र श्याम प्रसाद ढकाल पुरुष ४८
३९४ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र बिद्यानन्द प्रसाद साह पुरुष ४१
३९५ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र फेकन दास मोची पुरुष ६२
३९६ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र केशव उराँव पुरुष ५८
३९७ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र धिरज वर्मा पुरुष २९
३९८ प्रदेश १ सुनसरी स्वतन्त्र खालिद हुसेन हक पुरुष ६६
३९९ प्रदेश १ सोलुखुम्बु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मानबीर राई पुरुष ५२
४०० प्रदेश १ सोलुखुम्बु नेपाली काँग्रेस बल बहादुर के.सी पुरुष ६९
४०१ प्रदेश १ सोलुखुम्बु जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल लाक्पा शेर्पा पुरुष ४०
४०२ प्रदेश १ सोलुखुम्बु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत पुरुष ५९
४०३ प्रदेश १ सोलुखुम्बु नेपाल मजदुर किसान पार्टी तारानाथ कटेल पुरुष ५५
४०४ प्रदेश १ सोलुखुम्बु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) विष्‍णु प्रसाद वास्तोला पुरुष ६९
४०५ प्रदेश १ सोलुखुम्बु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सौविर राई (थुलुङ्ग) पुरुष ४०
४०६ प्रदेश १ सोलुखुम्बु संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च लामु शेर्पा महिला २६
४०७ प्रदेश १ खोटाङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) विशाल भट्टराई पुरुष ५३
४०८ प्रदेश १ खोटाङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) राम कुमार राई पुरुष ५४
४०९ प्रदेश १ खोटाङ्ग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल कृष्ण कुमार राई पुरुष ६७
४१० प्रदेश १ खोटाङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सर्जु श्रेष्ठ पुरुष ३०
४११ प्रदेश १ खोटाङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी भोज राज बस्नेत पुरुष ५७
४१२ प्रदेश १ खोटाङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन दिपक मगर पुरुष ३१
४१३ प्रदेश १ खोटाङ्ग आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल चन्द्रमणि राई पुरुष ३६
४१४ प्रदेश १ खोटाङ्ग स्वतन्त्र सर्वधन राई पुरुष ५८
४१५ प्रदेश १ खोटाङ्ग स्वतन्त्र जयन्द्र कुमार राई पुरुष ५१
४१६ प्रदेश १ ओखलढुंगा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) यज्ञ राज सुनुवार पुरुष ५०
४१७ प्रदेश १ ओखलढुंगा नेपाली काँग्रेस राम हरि खतिवडा पुरुष ५२
४१८ प्रदेश १ ओखलढुंगा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल जुद्ध बहादुर राई पुरुष ५०
४१९ प्रदेश १ ओखलढुंगा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी डिक प्रसाद बास्तोला पुरुष ५०
४२० प्रदेश १ ओखलढुंगा नेपाल मजदुर किसान पार्टी कुमार तामाङ्ग पुरुष ४८
४२१ प्रदेश १ ओखलढुंगा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) योगेन्द्र वस्नेत पुरुष ३२
४२२ प्रदेश १ ओखलढुंगा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन विर्ज वहादुर थापा मगर पुरुष ३६
४२३ प्रदेश १ ओखलढुंगा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च ङिमा लमु शेर्पा महिला ५२
४२४ प्रदेश १ ओखलढुंगा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शोभा कार्की महिला ३९
४२५ प्रदेश १ ओखलढुंगा स्वतन्त्र हर्क बहादुर खडका पुरुष ५७
४२६ प्रदेश १ उदयपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मन्जु कुमारी चौधरी महिला ४८
४२७ प्रदेश १ उदयपुर नेपाली काँग्रेस डा. नारायण खड्का पुरुष ७३
४२८ प्रदेश १ उदयपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल गोपाल राई पुरुष ४४
४२९ प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धुर्व कुमार राय माझी पुरुष ५३
४३० प्रदेश १ उदयपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी विष्‍णु वहादुर खत्री पुरुष ४४
४३१ प्रदेश १ उदयपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल खुसी लाल ठाकुर पुरुष ६६
४३२ प्रदेश १ उदयपुर जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल मुकेश सहनि पुरुष ३५
४३३ प्रदेश १ उदयपुर नागरिक उन्मुक्ति पार्टी कृत नारायण चौधरी पुरुष ४२
४३४ प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ललकु चौधरी पुरुष ४९
४३५ प्रदेश १ उदयपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) राम प्रसाद चौलागाई पुरुष ५५
४३६ प्रदेश १ उदयपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन केशर बहादुर मगर पुरुष ३५
४३७ प्रदेश १ उदयपुर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च कम्पस बहादुर राई पुरुष ४५
४३८ प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी गोकर्ण राई पुरुष ६०
४३९ प्रदेश १ उदयपुर सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) हरी बहादुर बुढाथोकी पुरुष ४५
४४० प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी उध्दब अधिकारी पुरुष ३९
४४१ प्रदेश १ उदयपुर स्वतन्त्र राम श्रेष्‍ठ चौधरी पुरुष ४७
४४२ प्रदेश १ उदयपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अम्वर बहादुर रायामाझी पुरुष ५३
४४३ प्रदेश १ उदयपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सिद्धान्त राई पुरुष ४३
४४४ प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी वन्सिधर न्यौपाने पुरुष ४७
४४५ प्रदेश १ उदयपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी पुर्ण बहादुर बुढाथोकी पुरुष ३७
४४६ प्रदेश १ उदयपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) जगन्नाथ खतिवडा पुरुष ६०
४४७ प्रदेश १ उदयपुर हाम्रो नेपाली पार्टी लोकेन्द्र बहादुर कार्की पुरुष ४६
४४८ प्रदेश १ उदयपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन भाष्कर राई पुरुष ३७
४४९ प्रदेश १ उदयपुर नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) केशव बहादुर पाण्डे पुरुष ६८
४५० प्रदेश १ उदयपुर जनजागरण पार्टी नेपाल विन्दा कुमारी कटुवाल महिला ५१
४५१ प्रदेश १ उदयपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी अनिल कुमार श्रेष पुरुष ५०
४५२ प्रदेश १ उदयपुर स्वतन्त्र राम कुमार राई पुरुष ५०
४५३ प्रदेश १ उदयपुर स्वतन्त्र राम मणि पौडेल पुरुष ५३
४५४ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली काँग्रेस रामदेव साह(तेली) पुरुष ६३
४५५ मधेश प्रदेश सप्तरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नवल किसोर साह सुडी पुरुष ७३
४५६ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विष्णु देव यादव पुरुष ५३
४५७ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरी शंकर पंडित कुम्हाल पुरुष ५७
४५८ मधेश प्रदेश सप्तरी जनमत पार्टी जय कान्त राउत पुरुष ४९
४५९ मधेश प्रदेश सप्तरी नागरिक उन्मुक्ति पार्टी टिकालक्ष्‍मी चौधरी महिला ३८
४६० मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल नागेशर प्रसाद साह पुरुष ४१
४६१ मधेश प्रदेश सप्तरी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पदम वहादुर राना पुरुष ६६
४६२ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी श्रवण कुमार चौधरी थारु पुरुष ४९
४६३ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निरंजन प्रसाद कुशवाहा पुरुष २५
४६४ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र दिलीप कुमार चौधरी पुरुष ५९
४६५ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र अशोक कुमार मंडल पुरुष ४५
४६६ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र चन्द्रनारायण यादव पुरुष ५५
४६७ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र फजिल मंसुरी पुरुष ५०
४६८ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र विद्यानन्द लेखी पुरुष ५१
४६९ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र सर्वेश कुमार नायक पुरुष २८
४७० मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र नारायण ठाकुर पुरुष ५९
४७१ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र प्रकाश कुमार नाहाटा पुरुष ४१
४७२ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र रोहित कुमार पोखरेल पुरुष ६२
४७३ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र कविन्द्र यादब पुरुष ४१
४७४ मधेश प्रदेश सप्तरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल उपेन्द्र यादव पुरुष ६१
४७५ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कैला मंसुरी (मियाँ) पुरुष ५३
४७६ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल मजदुर किसान पार्टी देव नारायण यादव पुरुष ५५
४७७ मधेश प्रदेश सप्तरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल जय प्रकाश ठाकुर पुरुष ६६
४७८ मधेश प्रदेश सप्तरी जनमत पार्टी चन्द्र कान्त राउत पुरुष ४५
४७९ मधेश प्रदेश सप्तरी हाम्रो नेपाली पार्टी डम्वर नारायण साह तेली पुरुष ६४
४८० मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल हजरत अलि पुरुष ५८
४८१ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) चिरंजिबी लाल देव पुरुष ७३
४८२ मधेश प्रदेश सप्तरी पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी सु्मित्रा मंडल महिला ४३
४८३ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी प्रमिला देवी मण्डल महिला ५२
४८४ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली जनता दल चन्द्र कुमारी देव महिला ६४
४८५ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बरुण कुमार झा पुरुष ३६
४८६ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र विरेन्द्र कुमार मिश्र पुरुष ४७
४८७ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र महेन्द्र प्रसाद देव पुरुष ६४
४८८ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र चित्तनारायण यादव पुरुष ६४
४८९ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र विनोद कुमार यादव पुरुष ४३
४९० मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ताराकान्त चौधरी पुरुष ५७
४९१ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली काँग्रेस दिनेश कुमार यादव पुरुष ६१
४९२ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गंगाराम ठाकुर पुरुष ६२
४९३ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल मजदुर किसान पार्टी मखबुल मियाँ पुरुष ५३
४९४ मधेश प्रदेश सप्तरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लक्ष्मीकान्त मंडल पुरुष ५४
४९५ मधेश प्रदेश सप्तरी जनमत पार्टी अनिश अंसारी पुरुष ६८
४९६ मधेश प्रदेश सप्तरी हाम्रो नेपाली पार्टी नवीन मण्डल पुरुष ४०
४९७ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल शिवेश्‍वर रजक पुरुष ६२
४९८ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी अचमित लाल चौधरी पुरुष ६६
४९९ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी सीताराम खंग पुरुष ६६
५०० मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली जनता दल रामवावु रजक पुरुष ३९
५०१ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रमोद कुमार साह पुरुष ४०
५०२ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र श्रीकान्त राउत पुरुष ३९
५०३ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र सिता राम मंडल पुरुष ५५
५०४ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र राम चन्द्र साह पुरुष ६१
५०५ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र सुरेन्द्र प्रसाद शर्मा पुरुष ४३
५०६ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र दिपेन्द्र कुमार साह पुरुष ४२
५०७ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र महेन्द्र प्रसाद साह पुरुष ६०
५०८ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र सुरेश कुमार यादव पुरुष ४२
५०९ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाली काँग्रेस तेजु लाल चौधरी पुरुष ६०
५१० मधेश प्रदेश सप्तरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल वालकिसोर यादव पुरुष ४८
५११ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मकुन चौधरी पुरुष ४६
५१२ मधेश प्रदेश सप्तरी जनमत पार्टी सुकदेव प्रसाद साह पुरुष ७२
५१३ मधेश प्रदेश सप्तरी नागरिक उन्मुक्ति पार्टी देमन मियाँ पुरुष ५२
५१४ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कपिल देव यादव पुरुष ५०
५१५ मधेश प्रदेश सप्तरी बहुजन शक्ति पार्टी बिश्‍वेन्द्र पासवान पुरुष ६१
५१६ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल सद्भावना पार्टी संजोग चौधरी पुरुष ३७
५१७ मधेश प्रदेश सप्तरी नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) देवानन्‍द   चौधरी पुरुष ५५
५१८ मधेश प्रदेश सप्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मो. इरफान आलम पुरुष ३०
५१९ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र शंकर लाल चौधरी पुरुष ७३
५२० मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र माधुरी कुमारी साह महिला ५६
५२१ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र सुर‍ेश कुमार चौधरी थारु पुरुष २८
५२२ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र मो. कासीम मिया पुरुष ६०
५२३ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र जियाउल रहमान पुरुष ५७
५२४ मधेश प्रदेश सप्तरी स्वतन्त्र छेदी लाल पासवान पुरुष ५६
५२५ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राम शंकर यादव पुरुष ६१
५२६ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाली काँग्रेस पदम नारायण चौधरी पुरुष ७४
५२७ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिनेश कुमार महतो पुरुष ३२
५२८ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल मजदुर किसान पार्टी सिरीया पासमान पुरुष ५३
५२९ मधेश प्रदेश सिराहा जनमत पार्टी युगल किशोर साह पुरुष ४२
५३० मधेश प्रदेश सिराहा मौलिक जरोकिलो पार्टी सुरेश कुमार कामैत पुरुष २८
५३१ मधेश प्रदेश सिराहा जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल ललीता कुमारी साह महिला ३४
५३२ मधेश प्रदेश सिराहा नेपालका लागि नेपाली पार्टी रीता देवी साह महिला ४३
५३३ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल हरि राम दास पुरुष ७५
५३४ मधेश प्रदेश सिराहा बहुजन एकता पार्टी नेपाल मनोज पासमान पुरुष ४५
५३५ मधेश प्रदेश सिराहा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च जनक साह पुरुष ५४
५३६ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल सद्भावना पार्टी जीवछ प्रसाद यादव पुरुष ५२
५३७ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राम कुमार यादव पुरुष ४१
५३८ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र ओम सिंह पुरुष २६
५३९ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राम ध्यान महतो पुरुष ४०
५४० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र गोविन्द कुमार चौधरी पुरुष ४३
५४१ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र बिद्यापती झा पुरुष ४१
५४२ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र लव कुमार प्रधान पुरुष ३४
५४३ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सरिता गिरी महिला ६०
५४४ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र अशोक कुमार थपलिया पुरुष ५८
५४५ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राम कुमार साह पुरुष ५०
५४६ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राजेन्‍द्र प्रसाद यादव पुरुष ५५
५४७ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र पुस्पेन्द्र कुमार यादव पुरुष ३०
५४८ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाली काँग्रेस चित्रलेखा यादब महिला ५७
५४९ मधेश प्रदेश सिराहा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राज किशोर यादव पुरुष ४९
५५० मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मुरलि मिझार पुरुष ६७
५५१ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल मजदुर किसान पार्टी राज कुमार पासमान पुरुष ५०
५५२ मधेश प्रदेश सिराहा जनमत पार्टी बिनोद कुमार यादव पुरुष ५३
५५३ मधेश प्रदेश सिराहा हाम्रो नेपाली पार्टी शिव शंकर यादव पुरुष २७
५५४ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल रास लाल सिंह पुरुष ५०
५५५ मधेश प्रदेश सिराहा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च शिला देवी राम महिला ४४
५५६ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी राजेन्‍द्र पाख्रीन पुरुष ४६
५५७ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र संतोष कुमार यादव पुरुष २८
५५८ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र आनन्द कुमार यादव पुरुष ४९
५५९ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र शिब राम यादव पुरुष ४६
५६० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र कारी राम यादव पुरुष ४९
५६१ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र देव कुमार यादव पुरुष ५०
५६२ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राम रिझन यादब पुरुष ६२
५६३ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र हरि नारायण नेपाल यादव पुरुष ३८
५६४ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र शिव राम यादव पुरुष ३६
५६५ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र परमेश्वर कामती पुरुष ४०
५६६ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र दिलीप ठाकुर पुरुष ३४
५६७ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सुरेश कुमार कार्की पुरुष ५०
५६८ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र दिपक कुमार यादव पुरुष २९
५६९ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र लक्ष्‍मण कुमार दास पुरुष ३०
५७० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राम प्रकाश महतो पुरुष ३८
५७१ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र शिव कुमार यादव पुरुष ३९
५७२ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लिलानाथ श्रेष्ठ पुरुष ६५
५७३ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) विश्‍वनाथ साह पुरुष ६९
५७४ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोवर्धन दास तत्मा पुरुष ६९
५७५ मधेश प्रदेश सिराहा जनमत पार्टी दिनेश  कुमार  यादव पुरुष ३३
५७६ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) जगदिश साह तेली पुरुष ५२
५७७ मधेश प्रदेश सिराहा पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी राज कुमार मुखिया पुरुष ४४
५७८ मधेश प्रदेश सिराहा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल सरोज कुमार यादव पुरुष ३३
५७९ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दिपक कुमार साह पुरुष ३९
५८० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सीता पौखरेल महिला ४७
५८१ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र नारायण ठाकुर पुरुष ३१
५८२ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राम  पुकार  यादव पुरुष ३५
५८३ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र रबिन्द्र कुमार यादव पुरुष ४०
५८४ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र बौवे लाल यादव पुरुष ६७
५८५ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र प्रदिप कुमार श्रेष्ठ पुरुष ४०
५८६ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र दिप कुमार लामा पुरुष ४७
५८७ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र ओम प्रकाश श्रेष्ठ पुरुष ३४
५८८ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र श्याम सुन्दर यादव पुरुष ३९
५८९ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सुमित श्रेष्ठ पुरुष २७
५९० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र निलेश कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष ३१
५९१ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र विक्रम कुमार साह पुरुष ४५
५९२ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सुरेन्द्र कुमार महतो पुरुष ३६
५९३ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राकेश कुमार यादव पुरुष ३१
५९४ मधेश प्रदेश सिराहा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल बिरेन्द्र प्रसाद महतो पुरुष ५३
५९५ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नगीना कुमार झा महिला ३६
५९६ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल मजदुर किसान पार्टी रामेश्वर साह पुरुष ६२
५९७ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) धर्मनाथ प्रसाद साह पुरुष ६२
५९८ मधेश प्रदेश सिराहा जनमत पार्टी वीरेन्द्र प्रसाद साह पुरुष ५३
५९९ मधेश प्रदेश सिराहा नेपालका लागि नेपाली पार्टी प्रमोद चौधरी पुरुष ५०
६०० मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल विजय यादव पुरुष ४४
६०१ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) बिजय कुमार पजियार पुरुष ४४
६०२ मधेश प्रदेश सिराहा नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) तारा देवी भण्डारी महिला ४१
६०३ मधेश प्रदेश सिराहा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विमल कुमार तिवारी पुरुष ४५
६०४ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र राजेश कुमार यादब पुरुष ३३
६०५ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र अन्जनी राई पुरुष ४८
६०६ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र दिपेन्‍द्र राउत पुरुष ३४
६०७ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र जागेश्‍वर यादव पुरुष ५७
६०८ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सुरेन्‍द्र कुमार ठाकुर पुरुष २७
६०९ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र कासिन्द्र यादव पुरुष ४२
६१० मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र सन्त कुमार शर्मा पुरुष ३६
६११ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र फुलगेन नायक पुरुष ४९
६१२ मधेश प्रदेश सिराहा स्वतन्त्र दिपक कुमार श्रेष्ठ पुरुष ३९
६१३ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) मातृका प्रसाद यादव पुरुष ६४
६१४ मधेश प्रदेश धनुषा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दीपक कार्की पुरुष ५८
६१५ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मनोज मल्ल ठकुरी पुरुष ५३
६१६ मधेश प्रदेश धनुषा जनमत पार्टी किशोरी साह कमल पुरुष ५२
६१७ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल लक्ष्मण महतो सुडी पुरुष ६१
६१८ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल सद्भावना पार्टी राजदेव महतो पुरुष ६२
६१९ मधेश प्रदेश धनुषा सामाजिक एकता पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) केशर मुखिया पुरुष ३७
६२० मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी धर्मेन्द्र कुमार राय पुरुष ४९
६२१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र दामोदर चौहान पुरुष ४९
६२२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अजय कुमार ठाकुर पुरुष ४३
६२३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र लक्ष्‍मेसर साह पुरुष ३६
६२४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र जनार्दन मंडल पुरुष ५१
६२५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र जय नारायण यादव पुरुष ५०
६२६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अशोक कुमार यादव पुरुष ४८
६२७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र युगेश्वर यादव पुरुष ५५
६२८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र भुपेन्द्र यादव पुरुष ३९
६२९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र महेश कुमार यादव पुरुष ३०
६३० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अशोक गोहितमान पुरुष ३९
६३१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र साधु यादव पुरुष ६४
६३२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र सुर्य नारायण जोशि पुरुष ३७
६३३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र स‌ंजित कुमार साह पुरुष ३५
६३४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र महेश लाल यादव पुरुष ३८
६३५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र विजय कुमार यादब पुरुष ५३
६३६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र धिरज प्रसाद न्यौपाने पुरुष ३५
६३७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र मोहमद तैयब सेख पुरुष ४१
६३८ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) उमाशंकर अरगरिया पुरुष ४५
६३९ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाली काँग्रेस राम कृष्ण यादव पुरुष ६०
६४० मधेश प्रदेश धनुषा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल आनन्द यादव पुरुष ७३
६४१ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राज कुमार अधिकारी पुरुष ५४
६४२ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) राम चन्द्र झा पुरुष ६८
६४३ मधेश प्रदेश धनुषा जनमत पार्टी जय नारायण साह पुरुष ५६
६४४ मधेश प्रदेश धनुषा जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल रुप नारायण मंडल, केवट पुरुष ६५
६४५ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी चनसेखर कुमार यादव पुरुष २६
६४६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र प्रदिप कुमार यादब पुरुष ४९
६४७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र बद्री प्रसाद फरकार यादव पुरुष २५
६४८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र न्यास यादव पुरुष ३३
६४९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र शिवा नन्द पाण्डे पुरुष ६४
६५० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राजेश कुमार अमात पुरुष ३७
६५१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र शैलेन्द्र कुमार सिंह पुरुष ५४
६५२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राम एकवाल यादव पुरुष ५७
६५३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र घुरन यादव पुरुष ४९
६५४ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) जुली कुमारी महतो (महासेठ) महिला ४६
६५५ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राम पदारथ मंडल पुरुष ५३
६५६ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल मजदुर किसान पार्टी राम हृदय साह तेली पुरुष ४७
६५७ मधेश प्रदेश धनुषा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल अनिल कुमार झा पुरुष ५५
६५८ मधेश प्रदेश धनुषा जनमत पार्टी शम्भु नाथ साह पुरुष ४४
६५९ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल हुसैन कवारी पुरुष ५१
६६० मधेश प्रदेश धनुषा बहुजन एकता पार्टी नेपाल लक्ष्मी मण्डल खत्वे पुरुष ६४
६६१ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल जनता पार्टी पुनम चोधरी महिला ५६
६६२ मधेश प्रदेश धनुषा इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल प्रविणा कुमारी ठाकुर महिला ३३
६६३ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी रंजित पंजियार पुरुष ३६
६६४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र पुजा साह महिला २५
६६५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र सत्य नारायण शाह पुरुष ६८
६६६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र बैदेही रमण ठाकुर पुरुष ५५
६६७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र त्रिदेव कुमार मिश्र पुरुष २८
६६८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र मो. जासिम नदाफ पुरुष ३४
६६९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र मात्रिका प्रसाद दास पुरुष २५
६७० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र श्याम किशोर साह पुरुष ५३
६७१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अरबिन्द कुमार पासवान पुरुष ४७
६७२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अनिल कुमार यादव पुरुष ४१
६७३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अजय कुमार यादव पुरुष ३५
६७४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राज कुमार साह पुरुष ३५
६७५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र उमेश साह पुरुष ५६
६७६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र मिलन कुमारी शाह महिला ५४
६७७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र चन्द्र शेषर साह पुरुष ४६
६७८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र शिलाकान्त झा पुरुष ४७
६७९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र उमेश चौधरी पुरुष ५०
६८० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र ज्योति कुमारी साह महिला २५
६८१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र जीवन साह तेली पुरुष ४६
६८२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र सुनिल कुमार कर्ण पुरुष ४६
६८३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अमरेन्द्र कण्‍ठ पुरुष ४०
६८४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र कृष्णा यादव पुरुष २६
६८५ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) रघुबीर महासेठ पुरुष ६१
६८६ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाली काँग्रेस महेन्द्र यादव पुरुष ६०
६८७ मधेश प्रदेश धनुषा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल महाजन यादव पुरुष ६६
६८८ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अनिरुद्ध यादव पुरुष ५९
६८९ मधेश प्रदेश धनुषा जनमत पार्टी किसुन यादव पुरुष ५८
६९० मधेश प्रदेश धनुषा जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल राम चन्द्र यादव पुरुष ६३
६९१ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी कृष्ण चन्द्र प्रसाद साह पुरुष ६०
६९२ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी राम दुलार महतो पुरुष ५७
६९३ मधेश प्रदेश धनुषा नेपाल सद्भावना पार्टी राजेन्‍द्र महतो पुरुष ६२
६९४ मधेश प्रदेश धनुषा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी संजय कुमार यादव पुरुष ४३
६९५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अरुण कुमार साह पुरुष ३९
६९६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र नवल यादव पुरुष ३८
६९७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राजेश कुमार यादव पुरुष ३३
६९८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राजकुमार यादव पुरुष ४६
६९९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र महेश कुमार यादव पुरुष २७
७०० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राम अचल यादव पुरुष २५
७०१ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र राम कृष्ण यादव पुरुष ४६
७०२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र दिपेश कुमार यादव पुरुष २५
७०३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र श्याम किसोर यादव पुरुष ५२
७०४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र अनिल कुमार चौधरी पुरुष २६
७०५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र विजय कुमार यादव पुरुष ४६
७०६ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र श्रवण दास तत्मा पुरुष ५९
७०७ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र देबेन्द्र कुमार पजियार पुरुष ५५
७०८ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र विजय कुमार साह सुडी पुरुष ४३
७०९ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र कलम देव यादव पुरुष ४८
७१० मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र हरि किशोर यादव पुरुष ३४
७११ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र संजय कुमार यादव पुरुष ३५
७१२ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र व्रहमदेव महतो पुरुष ३६
७१३ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र रामगुण यादव पुरुष २५
७१४ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र कृष्ण कुमार महतो पुरुष २७
७१५ मधेश प्रदेश धनुषा स्वतन्त्र प्रशुराम कुमार यादब पुरुष २९
७१६ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लझ्मी महतो काेइरी पुरुष ५८
७१७ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) गिरिराज  मणी  पोखरेल पुरुष ६५
७१८ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पुजा घिमिरे महिला २९
७१९ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनमत पार्टी राज किशोर साह पुरुष ४०
७२० मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल स‌जिव साह सोनार पुरुष ३४
७२१ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी गनेश वहादुर आले पुरुष ५१
७२२ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) मनु प्रसाद अधिकारी पुरुष ६६
७२३ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी खेम कुमारी भुर्तेल महिला ३९
७२४ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र मनोज कुमार महतो पुरुष ३५
७२५ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र कृष्‍ण प्रसाद देवकोटा पुरुष ६७
७२६ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र गोपाल बहादुर कार्की पुरुष ५३
७२७ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र पोषण बहादुर थापा पुरुष ४४
७२८ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र शिव बहादुर खड्रका पुरुष ६०
७२९ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र केशव कुमार पोखरेल पुरुष ४८
७३० मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र जय कुमार साह पुरुष ३०
७३१ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम प्रगास महतो पुरुष ३५
७३२ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राम परिक्षण यादव पुरुष ६३
७३३ मधेश प्रदेश महोत्तरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल शरत सिंह भण्डारी पुरुष ६८
७३४ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनमत पार्टी उमेश कुमार यादव पुरुष ५४
७३५ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल शिवचन्दर यादव पुरुष ५६
७३६ मधेश प्रदेश महोत्तरी तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी विजय कुमार सिंह पुरुष ७०
७३७ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी प्रदिप कुमार यादव पुरुष ४३
७३८ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनजागरण पार्टी नेपाल विश्‍वनाथ पासमान पुरुष ४६
७३९ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी पवन कुमार झा पुरुष ३८
७४० मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र जवाहर कान्त साह पुरुष ५९
७४१ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र तारजन कुमार बैठा पुरुष ३६
७४२ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र अजित कुमार साह पुरुष ३७
७४३ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम विजय भंडारी पुरुष ३८
७४४ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राजेश प्रसाद साह पुरुष ३९
७४५ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र सत्‍य नारायन साह पुरुष ३६
७४६ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र अजय कुमार महतो पुरुष ३१
७४७ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम पुकार साह पुरुष ५४
७४८ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र मुरारी लाल चौधरी पुरुष २८
७४९ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल हरि नारायण यादव पुरुष ६०
७५० मधेश प्रदेश महोत्तरी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल महन्थ ठाकुर पुरुष ८०
७५१ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनमत पार्टी मृगेन्द्र यादव पुरुष ३५
७५२ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गुलाब कुमारी देवी मण्डल महिला ४२
७५३ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी जिवछी देवी महिला ४९
७५४ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी राम ईकवाल मण्‍डल पुरुष ४८
७५५ मधेश प्रदेश महोत्तरी तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी बृषेश चन्द्र लाल पुरुष ६७
७५६ मधेश प्रदेश महोत्तरी एकीकृत शक्ति नेपाल एल्सा झा महिला ४२
७५७ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी इलियास अंसारी पुरुष ६८
७५८ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाल सद्भावना पार्टी ओम प्रकाश यादव पुरुष ३५
७५९ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम आधार कापर पुरुष ५२
७६० मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र सरविन्द्र यादव पुरुष २९
७६१ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम बाबु सिंह पुरुष ५९
७६२ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र युसुफ साफी पुरुष ५१
७६३ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र कुलभुषण शेखर शर्मा पुरुष ३९
७६४ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र मंगल देव ठाकुर पुरुष ५८
७६५ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र शरत चन्द्र मिश्र पुरुष ५५
७६६ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र शंकर प्रसाद कापर पुरुष ४९
७६७ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र प्रदीप कुमार यादव पुरुष ३९
७६८ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र विनय कुमार यादव पुरुष ४५
७६९ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र इन्‍द्रजित कुमार यादव पुरुष ३०
७७० मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपाली काँग्रेस महेन्‍द्र कुमार राय पुरुष ६३
७७१ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सुरेन्‍द्र कुमार यादव पुरुष ५१
७७२ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनमत पार्टी मनोज कुमार साह पुरुष ४७
७७३ मधेश प्रदेश महोत्तरी हाम्रो नेपाली पार्टी सुबराती मंसुर पुरुष ५६
७७४ मधेश प्रदेश महोत्तरी जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल शिवजी यादव पुरुष ६५
७७५ मधेश प्रदेश महोत्तरी नेपालका लागि नेपाली पार्टी महेन्‍द्र मण्‍डल पुरुष ४३
७७६ मधेश प्रदेश महोत्तरी बहुजन एकता पार्टी नेपाल दिलिप राम पुरुष २६
७७७ मधेश प्रदेश महोत्तरी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी राम दुलार मंडल पुरुष ४५
७७८ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र रामजी राय पुरुष ५२
७७९ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र राम बाबु साह पुरुष ३६
७८० मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र विजय कुमार साह पुरुष ३८
७८१ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र सुधिर कुमार यादव पुरुष ३९
७८२ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र कामेन्‍द्र कुमार कमल पुरुष ६९
७८३ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र कृष्‍णदेव कुमार यादव पुरुष ५९
७८४ मधेश प्रदेश महोत्तरी स्वतन्त्र विजयेन्‍द्र कुमार यादव पुरुष ४५
७८५ मधेश प्रदेश सर्लाही जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रमोद साह पुरुष ४३
७८६ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राजेन्द्र प्रसाद मैनाली पुरुष ५६
७८७ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल मजदुर किसान पार्टी रमाकान्त कापर पुरुष ५१
७८८ मधेश प्रदेश सर्लाही लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल राम प्रकाश चौधरी पुरुष ५८
७८९ मधेश प्रदेश सर्लाही जनमत पार्टी राम विश्‍वास राय पुरुष ३६
७९० मधेश प्रदेश सर्लाही जनसमाजवादी पार्टी नेपाल बल राम बस्नेत पुरुष ४४
७९१ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राम दुलार महतो पुरुष ३०
७९२ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र जय नारायन महतो पुरुष ६०
७९३ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र सुरेश राज शर्मा पुरुष ४९
७९४ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र आकाश वती दनुवार महिला ६५
७९५ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र धिरेन्द्र यादव पुरुष २७
७९६ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र जय नारायण महतो पुरुष ४२
७९७ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र संजय कुमार मंडल पुरुष ४१
७९८ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र दिपेश कुमार कार्कि पुरुष ३५
७९९ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र ध्वज मान मुक्तान पुरुष ५२
८०० मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र बेनी वहादुर कार्की पुरुष ७०
८०१ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र दामोदर चौधरी पुरुष ४२
८०२ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र मनोज कुमार चौधरी पुरुष ४२
८०३ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र मान बहादुर खड्का पुरुष ५१
८०४ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र बैकुण्ठ सापकोटा पुरुष ४८
८०५ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र भिम प्रसाद पोखरेल पुरुष ५९
८०६ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राज नारायण साह पुरुष ५८
८०७ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) महिन्द्र राय यादव पुरुष ८५
८०८ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विकेश महतो पुरुष ३५
८०९ मधेश प्रदेश सर्लाही लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल राजेन्द्र महतो पुरुष ६३
८१० मधेश प्रदेश सर्लाही जनमत पार्टी नरेश प्रसाद कुशवाहा पुरुष ४२
८११ मधेश प्रदेश सर्लाही हाम्रो नेपाली पार्टी वीर वंश वैठा पुरुष ५८
८१२ मधेश प्रदेश सर्लाही बहुजन एकता पार्टी नेपाल मोहम्मद मनसरीफ अंसारी पुरुष ५१
८१३ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी मोस्तकिम अंसारी पुरुष ६२
८१४ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जय करण महतो पुरुष ३१
८१५ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राज किशोर राय यादव पुरुष ५४
८१६ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र मनोज कुमार साह पुरुष ३१
८१७ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राम नाथ साह पुरुष ४२
८१८ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र सतिश कुमार चौधरी पुरुष २८
८१९ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र कामिल मियाँ मुकेरी पुरुष ५१
८२० मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र शुसिला  कुमारी महिला ३३
८२१ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राजनारायण राय यादव पुरुष ५१
८२२ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र श्रवण साह पुरुष २७
८२३ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) हरि प्रसाद उप्रेती पुरुष ५५
८२४ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) नरेन्द्र साह कलवार पुरुष ५०
८२५ मधेश प्रदेश सर्लाही जनमत पार्टी त्रिभुवन कुमार सिंह पुरुष ४९
८२६ मधेश प्रदेश सर्लाही हाम्रो नेपाली पार्टी भवानी घिमिरे महिला ४४
८२७ मधेश प्रदेश सर्लाही बहुजन एकता पार्टी नेपाल राज कुमार पासवान पुरुष ४३
८२८ मधेश प्रदेश सर्लाही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन ईन्द्र मान वाइवा पुरुष ५३
८२९ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी पञ्च बहादुर सिङ्गतान पुरुष ४०
८३० मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र कृष्ण राय यादव पुरुष २५
८३१ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र श्‍याम बावु यादव पुरुष ३३
८३२ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र अभिषेक  प्रसाद  साह पुरुष २६
८३३ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राम विहारी महतो पुरुष ५१
८३४ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र उत्तर कुमार मैनाली पुरुष ४८
८३५ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र ओम प्रसाद मैनाली पुरुष ४२
८३६ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाली काँग्रेस नागेन्द्र कुमार पुरुष ६९
८३७ मधेश प्रदेश सर्लाही जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राकेश कुमार मिश्र पुरुष ४८
८३८ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी महेश महतो पुरुष ४२
८३९ मधेश प्रदेश सर्लाही जनमत पार्टी राम बावु राय पुरुष ६६
८४० मधेश प्रदेश सर्लाही हाम्रो नेपाली पार्टी अजित कुमार साह पुरुष २८
८४१ मधेश प्रदेश सर्लाही जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल उपेन्द्र राय पुरुष ५४
८४२ मधेश प्रदेश सर्लाही बहुजन एकता पार्टी नेपाल राजा राम पासवान पुरुष ४७
८४३ मधेश प्रदेश सर्लाही गान्धीवादी पार्टी नेपाल दिनेश  राय पुरुष २७
८४४ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल जनता पार्टी राजिनन्द प्रसाद चौधरी पुरुष ६०
८४५ मधेश प्रदेश सर्लाही नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी रामाज्ञा यादव पुरुष ५७
८४६ मधेश प्रदेश सर्लाही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी धिरज ठाकुर पुरुष २९
८४७ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र बिजेन्द्र कुमार कुशवाहा पुरुष ३९
८४८ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र अरविन्द कुमार ठाकुर पुरुष ४४
८४९ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र हरि श्याम राय पुरुष ३९
८५० मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राजेश कुमार मिश्र पुरुष ३७
८५१ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र मधुमाला कुमारी यादव महिला २६
८५२ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र सोशिल कुमार सिंह पुरुष ४०
८५३ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र राहुल कुमार सिंह पुरुष २९
८५४ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र अमरेश कुमार सिह पुरुष ५२
८५५ मधेश प्रदेश सर्लाही स्वतन्त्र गनेश प्रसाद सिंह पुरुष ६६
८५६ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अजय कुमार गुप्‍ता पुरुष ४८
८५७ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल मजदुर किसान पार्टी बैद्यनाथ प्रसाद चौधरी पुरुष ४८
८५८ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) माधव कुमार नेपाल पुरुष ६९
८५९ मधेश प्रदेश रौतहट जनमत पार्टी राजेन्द्र प्रसाद साह पुरुष ६२
८६० मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सरोज कुमारी महिला ४२
८६१ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) रंजित कुमार  पटेल पुरुष २८
८६२ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाली जनता दल सुबोध चन्द्र शाह पुरुष ३१
८६३ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मिस्टर सुर्यदेव प्र कोईराला पुरुष २९
८६४ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र रेवन्त झा पुरुष ५२
८६५ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अवधेश कुमार ठाकुर पुरुष ६४
८६६ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र राहुल कुमार मिश्र पुरुष २५
८६७ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अनिल कुमार लाल दास पुरुष ५०
८६८ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र राम अधार महतो कोईरी पुरुष ४३
८६९ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र मोहम्मद जियाउल हक पुरुष ३०
८७० मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र चन्दन कुमार जयसवाल पुरुष ३८
८७१ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र कोशिला देवी महिला ४६
८७२ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र रामबलि कुमार यादव पुरुष ३७
८७३ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाली काँग्रेस मो. फिरदोस अ‍ालम पुरुष ३५
८७४ मधेश प्रदेश रौतहट जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल शैलेन्द्र शाह पुरुष ५१
८७५ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी महिन्‍द्र साह तेली पुरुष ७८
८७६ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल मजदुर किसान पार्टी दिनेश प्रसाद शाह तेली पुरुष ५०
८७७ मधेश प्रदेश रौतहट जनमत पार्टी रामयस झा पुरुष ६७
८७८ मधेश प्रदेश रौतहट गान्धीवादी पार्टी नेपाल नन्दकिशोर प्रसाद यादव पुरुष २९
८७९ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र शेख यार महमद पुरुष ६८
८८० मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र शेख सोवएल पुरुष ४१
८८१ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अरुण कुमार साह पुरुष २६
८८२ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र शेख अब्दुल वोहिद पुरुष ६३
८८३ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र मो.रईस आलम पुरुष ५७
८८४ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र किरण कुमार साह पुरुष ४४
८८५ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र पनी लाल साह पुरुष ४४
८८६ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) रविन्‍द्र पटेल पुरुष ४४
८८७ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सिकिन्द्र राय यादव पुरुष ५१
८८८ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल मजदुर किसान पार्टी रफिक दर्जी पुरुष ४५
८८९ मधेश प्रदेश रौतहट जनमत पार्टी रामेश्‍वर प्रसाद यादव पुरुष ६३
८९० मधेश प्रदेश रौतहट नागरिक उन्मुक्ति पार्टी नागेन्द्र चौधरी पुरुष ४५
८९१ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल सद्भावना पार्टी शेख अरसद पुरुष २८
८९२ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी नवीन प्रसाद चौरसिया पुरुष ३२
८९३ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र प्रभु साह पुरुष ५१
८९४ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र नागेन्द्र प्रसाद साह पुरुष ५०
८९५ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र राजेश कुमार पुरुष ४०
८९६ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अ‍ोमप्रकाश – पुरुष ४९
८९७ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र राज कुमार शर्मा पुरुष २६
८९८ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र उमेश कुमार दास तत्मा पुरुष ३०
८९९ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र राजेश कुमार पासवान पुरुष २७
९०० मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र विरेन्द्र  साह  कलवार पुरुष ४१
९०१ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र गनिलाल प्रसाद यादव पुरुष ३२
९०२ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र महेन्द्र प्रसाद चौधरी पुरुष ७०
९०३ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र योगेन्द्र साह पुरुष ५०
९०४ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र सुरेश कुमार यादव पुरुष २५
९०५ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) उध्दव प्रसाद रेग्मी पुरुष ५७
९०६ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाली काँग्रेस देव प्रसाद तिमलसेना पुरुष ५२
९०७ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रुपलाल राय यादव पुरुष ४४
९०८ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल मजदुर किसान पार्टी अनिल कुमार राम पुरुष २९
९०९ मधेश प्रदेश रौतहट मौलिक जरोकिलो पार्टी राजिव बछार पुरुष ३२
९१० मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) अनवरी खाँ महिला ४९
९११ मधेश प्रदेश रौतहट नेपाल जनता पार्टी सिकन्दर राय यादव पुरुष ४८
९१२ मधेश प्रदेश रौतहट बहुजन शक्ति पार्टी विनोद पासवान पुरुष ४७
९१३ मधेश प्रदेश रौतहट आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल कृष्‍ण बहादुर थापा पुरुष ५४
९१४ मधेश प्रदेश रौतहट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राजनारायण साह पुरुष ४७
९१५ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अबिरल घिमिरे पुरुष २६
९१६ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र चिरन्जीवी गौतम पुरुष ३४
९१७ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र हरेन्द्र झा पुरुष ३९
९१८ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र प्रशु नारायण चौधरी पुरुष ६७
९१९ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र ईश्‍वरी कार्की काफ्ले महिला ३८
९२० मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र प्रदिप विक्रम साह पुरुष २९
९२१ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र अजय कुमार पुरुष ६०
९२२ मधेश प्रदेश रौतहट स्वतन्त्र भव नाथ शर्मा घिमिरे पुरुष ७६
९२३ मधेश प्रदेश बारा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अच्युत प्रसाद मैनाली पुरुष ५७
९२४ मधेश प्रदेश बारा नेपाली काँग्रेस उमाकान्त चौधरी पुरुष ५६
९२५ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भक्‍त बहादुर दर्लामी पुरुष ४३
९२६ मधेश प्रदेश बारा जनमत पार्टी मनोज कुमार यादव पुरुष २८
९२७ मधेश प्रदेश बारा हाम्रो नेपाली पार्टी राकेश न्यौपाने पुरुष ३१
९२८ मधेश प्रदेश बारा नागरिक उन्मुक्ति पार्टी भूवन प्रसाद चौधरी पुरुष ५४
९२९ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल शिव प्रसाद तिमल्सीना पुरुष ५८
९३० मधेश प्रदेश बारा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन महेन्द्र चौधरी पुरुष ३४
९३१ मधेश प्रदेश बारा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी मोजहर हुसेन मन्सुर पुरुष ३८
९३२ मधेश प्रदेश बारा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) धर्मेन्‍द्र प्रसाद पुरुष ५८
९३३ मधेश प्रदेश बारा नेपाल जनता पार्टी प्रदिप कुमार प्रसाद साह कलवार पुरुष ६२
९३४ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी गणेश धिमाल पुरुष ३९
९३५ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र शिव प्रसाद रिजाल पुरुष ५१
९३६ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र धर्मेन्द्र कुमार साह पुरुष २७
९३७ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र अनवर अंसारी पुरुष ५१
९३८ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र चनकराज भट्टराई पुरुष ४६
९३९ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र अनिल कुमार गुप्‍ता पुरुष ३९
९४० मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र कृष्ण राज गिरी पुरुष ८१
९४१ मधेश प्रदेश बारा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा पुरुष ५६
९४२ मधेश प्रदेश बारा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रामसहाय प्रसाद यादव पुरुष ५२
९४३ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सोनालाल प्रसाद सा तेली पुरुष ५२
९४४ मधेश प्रदेश बारा नेपाल मजदुर किसान पार्टी मेरोलाल प्रसाद यादव पुरुष २८
९४५ मधेश प्रदेश बारा जनमत पार्टी राजेश साह पुरुष ३६
९४६ मधेश प्रदेश बारा हाम्रो नेपाली पार्टी राम प्रसाद पुरुष ५४
९४७ मधेश प्रदेश बारा नागरिक उन्मुक्ति पार्टी तेज बहादुर भगत पुरुष ४१
९४८ मधेश प्रदेश बारा नेपालका लागि नेपाली पार्टी शेख ओली आलम पुरुष ५६
९४९ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल रबिन्द्र प्रसाद जयसवाल पुरुष ४४
९५० मधेश प्रदेश बारा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी कमल प्रसाद पसवान पुरुष ५७
९५१ मधेश प्रदेश बारा नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) उमेश प्रसाद जयसवाल पुरुष ३८
९५२ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र अरुण कुमार ज्ञवाली पुरुष ५०
९५३ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र मंजारुल अंसारी पुरुष ४९
९५४ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र रामकिशोर प्रसाद यादव पुरुष ५२
९५५ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र राकेश कुमार यादव पुरुष ३५
९५६ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र बिनोद कुमार यादव पुरुष ४७
९५७ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र जितेन्द्र प्रसाद यादव पुरुष ३२
९५८ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र शम्भु प्रसाद साह पुरुष ६०
९५९ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र अजय प्रसाद चौधरी पुरुष ५४
९६० मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र रविन्द्र प्रसाद यादव पुरुष ५०
९६१ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र महबुब मियाँ अंसारी पुरुष ४५
९६२ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र प्रशान्त कुमार यादव पुरुष २८
९६३ मधेश प्रदेश बारा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ज्वाला कुमारी साह महिला ४०
९६४ मधेश प्रदेश बारा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रामवावु कुमार यादव पुरुष ४७
९६५ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रुपनारायण ठाकुर लोहार पुरुष ५२
९६६ मधेश प्रदेश बारा नेपाल मजदुर किसान पार्टी महमुदिन मिया अंसारी पुरुष ५२
९६७ मधेश प्रदेश बारा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लालबाबु सि‌ह भुइहार पुरुष ६१
९६८ मधेश प्रदेश बारा जनमत पार्टी राधिका देवी साह महिला ५०
९६९ मधेश प्रदेश बारा हाम्रो नेपाली पार्टी चन्द्र प्रकाश सुवेदी पुरुष ५६
९७० मधेश प्रदेश बारा नागरिक उन्मुक्ति पार्टी भिखारी राउत थारु पुरुष ४१
९७१ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राजेन्द्र प्रसाद जैसवार पुरुष ५३
९७२ मधेश प्रदेश बारा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन नुर महमद हवारी धोवी पुरुष ३९
९७३ मधेश प्रदेश बारा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी महम्मद शानी ठकुराई पुरुष ६८
९७४ मधेश प्रदेश बारा नेपाल जनता पार्टी गोपाल दास पुरुष ५८
९७५ मधेश प्रदेश बारा विवेकशील साझा पार्टी अमिरी साह तेली पुरुष ५८
९७६ मधेश प्रदेश बारा एकीकृत शक्ति नेपाल नरेश कुमार चौलागाई पुरुष ४०
९७७ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सुरेन्द्र शर्मा पुरुष २९
९७८ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र रामकृष्ण साह पुरुष ४२
९७९ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र कलामुदीन अंसारी पुरुष ४९
९८० मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र मनोज प‌डित कुम्हार पुरुष ३९
९८१ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र इन्‍द्रदेव महतो पुरुष ४८
९८२ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र दिनेश्‍वर झा पुरुष ७०
९८३ मधेश प्रदेश बारा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) एक‍वाल मियाँ पुरुष ५३
९८४ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जलिल देवान पुरुष ५५
९८५ मधेश प्रदेश बारा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) कृष्ण कुमार श्रेष्ठ पुरुष ५४
९८६ मधेश प्रदेश बारा जनमत पार्टी हरि प्रसाद कुर्मी पुरुष ६३
९८७ मधेश प्रदेश बारा हाम्रो नेपाली पार्टी सन्तोष कुमार गुप्ता पुरुष ४९
९८८ मधेश प्रदेश बारा जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल श्रीनिवास महतो पुरुष ४२
९८९ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल रोहन कुमार पुरुष ३३
९९० मधेश प्रदेश बारा विवेकशील साझा पार्टी सुनिल प्र साह कलवार पुरुष ४१
९९१ मधेश प्रदेश बारा नेपाल सद्भावना पार्टी खेदू महतो धानुक पुरुष ७४
९९२ मधेश प्रदेश बारा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी पवन चौधरी पुरुष ३३
९९३ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र हरि महरा पुरुष ५१
९९४ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र किशोरीलाल कुर्मी पुरुष ५२
९९५ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र रामश्रेय प्रसाद कुश्‍वाहा पुरुष ३८
९९६ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र नेमराज प्रसाद जैसवाल पुरुष ५६
९९७ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र गोविन्‍द प्रसाद मंडल पुरुष ५०
९९८ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र दिनेश प्रसाद भेडिहर पुरुष ४२
९९९ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र हरीनारायण सहनी मलाह पुरुष ४२
१००० मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र पुर्ण प्रसाद पन्थ पुरुष ५६
१००१ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र रामकृष्ण तिवारी पुरुष २९
१००२ मधेश प्रदेश बारा स्वतन्त्र इच्छा वहादुर वाग्ले पुरुष ६६
१००३ मधेश प्रदेश पर्सा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रदिप यादव पुरुष ४७
१००४ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी किरण मान डंगोल पुरुष ६४
१००५ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल मजदुर किसान पार्टी मुकेश कुशवाहा पुरुष ३८
१००६ मधेश प्रदेश पर्सा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लक्ष्मण लाल कर्ण पुरुष ७५
१००७ मधेश प्रदेश पर्सा हाम्रो नेपाली पार्टी नन्द किशोर  श्रीवास्तव पुरुष ६२
१००८ मधेश प्रदेश पर्सा नेपालका लागि नेपाली पार्टी जितेन्‍द्र प्रसाद कुर्मी पुरुष ३५
१००९ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी सुन्दर साह कानु पुरुष ४९
१०१० मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी हसिबुर रहमान अंसारी पुरुष ५५
१०११ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) शंकर प्रसाद चौरसिया पुरुष ६५
१०१२ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल जनता पार्टी सुरेश प्रसाद साह पुरुष ५२
१०१३ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) अजय कुमार रिजाल पुरुष ५५
१०१४ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र बरुण चौरसीया पुरुष ३६
१०१५ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र धर्मेन्द्र साह कानु पुरुष ३२
१०१६ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र मोसाहेब मिया मंसुरी पुरुष २८
१०१७ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र फरीद आलम पुरुष ३६
१०१८ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र हृदयनारायण प्रसाद बरै पुरुष ८०
१०१९ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र शान्ती देवी खड्का महिला ६८
१०२० मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र बालेश्‍वर खाँ चौधरी पुरुष ३८
१०२१ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र शंकर कुमार कर्ण पुरुष ६८
१०२२ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र लखीचन साह तेली पुरुष ४७
१०२३ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र दिलिप कुमार साह तेली पुरुष ३४
१०२४ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र नौशाद अंसारी पुरुष २७
१०२५ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र अजय कुमार द्विवेदी पुरुष ५९
१०२६ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाली काँग्रेस अजय कुमार चौरसिया पुरुष ५७
१०२७ मधेश प्रदेश पर्सा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सुरेन्‍द्र प्रसाद कुर्मी पुरुष ५६
१०२८ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नरेश कुमार साह पुरुष ४६
१०२९ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल मजदुर किसान पार्टी सरोज कुमार साह पुरुष ३९
१०३० मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी हरिहर प्रसाद साह(कानु) पुरुष ६८
१०३१ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल सद्भावना पार्टी उमेश प्रसाद कुर्मी पुरुष ३९
१०३२ मधेश प्रदेश पर्सा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल सत्यनारायण प्रसाद पुरुष ५६
१०३३ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दिपराज पटेल पुरुष २९
१०३४ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र योगेन्द्र प्रसाद यादव पुरुष ५५
१०३५ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र गणेश राज शाह पुरुष ४१
१०३६ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र उमेश बरै पुरुष ४४
१०३७ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राज कुमार गुप्ता पुरुष ५१
१०३८ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाली काँग्रेस सुरेन्‍द्र प्रसाद चौधरी पुरुष ६४
१०३९ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अंगद ठाकुर पुरुष ५१
१०४० मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल मजदुर किसान पार्टी आशा काजी वनमाला पुरुष ४५
१०४१ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) राज कुमार यादव पुरुष ५४
१०४२ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी अशोक कडेल पुरुष २९
१०४३ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र धुरेन्द्र पटेल पुरुष ३१
१०४४ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र महमद अली अकबर अंसारी पुरुष ४३
१०४५ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र रामप्रसाद महतेा चाई पुरुष ५१
१०४६ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र सुमिर कुमार साह पुरुष ३५
१०४७ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र प्रदिप कुमार रौनियार पुरुष ४१
१०४८ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) जालिम मियाँ मंसुरी पुरुष ७५
१०४९ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाली काँग्रेस रमेश रिजाल पुरुष ६५
१०५० मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अवधेश प्रसाद गौरो पुरुष ६५
१०५१ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाल मजदुर किसान पार्टी राज कुमार वनमाला पुरुष ४८
१०५२ मधेश प्रदेश पर्सा जनमत पार्टी अजय कुमार यादव पुरुष ४१
१०५३ मधेश प्रदेश पर्सा नेपाली जनता दल रामासिस महतो कोइरी पुरुष ६६
१०५४ मधेश प्रदेश पर्सा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टेक वहादुर शाक्य पुरुष ४६
१०५५ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र महेन्द्र कुमार चौधरी पुरुष ४४
१०५६ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र हरिओम साह कानु पुरुष ३६
१०५७ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र हेतुला मिया मंसुरी पुरुष ७८
१०५८ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र महमद कलिम मंसुरी पुरुष ४६
१०५९ मधेश प्रदेश पर्सा स्वतन्त्र जज अहमद पुरुष ४१
१०६० बागमती प्रदेश दोलखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बालकृष्ण शिवाकोटी पुरुष ५३
१०६१ बागमती प्रदेश दोलखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) ग‌ंगा कार्की पुरुष ५७
१०६२ बागमती प्रदेश दोलखा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दावा शेर्पा पुरुष ४३
१०६३ बागमती प्रदेश दोलखा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विजय खड्का पुरुष ५६
१०६४ बागमती प्रदेश दोलखा नेपाल मजदुर किसान पार्टी गोपाल बहादुर शिवाकोटी पुरुष ६५
१०६५ बागमती प्रदेश दोलखा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल गोपाल नेपाली पुरुष २७
१०६६ बागमती प्रदेश दोलखा हाम्रो नेपाली पार्टी विश्‍वनीति प्रकाशमान सिंह पाख्रीन पुरुष ५१
१०६७ बागमती प्रदेश दोलखा नागरिक उन्मुक्ति पार्टी शक्र तमाङ्ग पुरुष ४१
१०६८ बागमती प्रदेश दोलखा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल नवराज श्रेष्‍ठ भन्ने मिन बहादुर श्रेष्‍ठ पुरुष ४६
१०६९ बागमती प्रदेश दोलखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) खिम बहादुर शिवाकोटी पुरुष ३२
१०७० बागमती प्रदेश दोलखा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन कुमार तामाङ्ग पुरुष ३६
१०७१ बागमती प्रदेश दोलखा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) लोक  बहादुर खड्का पुरुष ४१
१०७२ बागमती प्रदेश दोलखा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल जनार्दन पोखरेल पुरुष ६२
१०७३ बागमती प्रदेश दोलखा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जगदीश खरेल पुरुष ३३
१०७४ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र यज्ञ राज न्यौपाने पुरुष ४५
१०७५ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र विर बहादुर कार्की पुरुष ४८
१०७६ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र राम बहादुर सुवेदी पुरुष ४२
१०७७ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र बद्री दाहाल पुरुष ३९
१०७८ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र भवेन्द्र कार्की पुरुष ५१
१०७९ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र टंक बहादुर खाती पुरुष ३३
१०८० बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र ठाकुर बहादुर बुढाथोकी पुरुष ४६
१०८१ बागमती प्रदेश दोलखा स्वतन्त्र जीवनाथ शिवाकोटी पुरुष ३४
१०८२ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कैलाश प्रसाद ढुंगेल पुरुष ६२
१०८३ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाली काँग्रेस पुर्ण वहादुर तमाङ्ग पुरुष ५७
१०८४ बागमती प्रदेश रामेछाप राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लाल वहादुर घिसिङ पुरुष ४९
१०८५ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरि कृष्ण श्रेष्ठ पुरुष ३९
१०८६ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) देव शंकर पौडेल पुरुष ६२
१०८७ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी रमेश महते पुरुष ३३
१०८८ बागमती प्रदेश रामेछाप नागरिक उन्मुक्ति पार्टी धरम बहादुर तामाङ पुरुष ५३
१०८९ बागमती प्रदेश रामेछाप राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल जितेन कुमार श्रेष्ठ पुरुष ३२
१०९० बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) मोहन कार्की पुरुष ३९
१०९१ बागमती प्रदेश रामेछाप मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन भक्त बहादुर थापा मगर पुरुष ४५
१०९२ बागमती प्रदेश रामेछाप संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च साङगे शेर्पा पुरुष ३०
१०९३ बागमती प्रदेश रामेछाप नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी सुवास घिसिङ पुरुष ३९
१०९४ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) केदार खड्का पुरुष ५९
१०९५ बागमती प्रदेश रामेछाप राष्ट्रिय समाजवादी  पार्टी नेपाल रुद्र बहादुर पुलामी मगर पुरुष ३९
१०९६ बागमती प्रदेश रामेछाप नेपाली जनता दल बाबु राम तामाङग पुरुष ३८
१०९७ बागमती प्रदेश रामेछाप जनसमाजवादी पार्टी नेपाल विष्‍णु प्रसाद काफ्‍ले पुरुष ५९
१०९८ बागमती प्रदेश रामेछाप राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी समिक्षा श्रेष्ठ महिला ३५
१०९९ बागमती प्रदेश रामेछाप स्वतन्त्र राम कुमार लामा पुरुष ५१
११०० बागमती प्रदेश रामेछाप स्वतन्त्र आङछोङबा शेर्पा पुरुष ४५
११०१ बागमती प्रदेश रामेछाप स्वतन्त्र कृष्ण बहादुर भुजेल पुरुष ५८
११०२ बागमती प्रदेश रामेछाप स्वतन्त्र चन्द्र बहादुर राउत पुरुष ६१
११०३ बागमती प्रदेश रामेछाप स्वतन्त्र बिक्रम राना पुरुष ५९
११०४ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) प्रदिप कुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी) पुरुष ६०
११०५ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाली काँग्रेस श्‍याम कुमार घिमिरे पुरुष ५८
११०६ बागमती प्रदेश सिन्धुली जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सोम नाथ अधिकारी पुरुष ३६
११०७ बागमती प्रदेश सिन्धुली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी शालीग्राम माझी पुरुष ३६
११०८ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल मजदुर किसान पार्टी चित्र लाल श्रेष्ठ पुरुष ४१
११०९ बागमती प्रदेश सिन्धुली मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन धन कुमार राई पुरुष २९
१११० बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) हिरण्य लाल श्रेष्ठ पुरुष ६४
११११ बागमती प्रदेश सिन्धुली एकीकृत शक्ति नेपाल फणिन्‍द्र बहादुर श्रेष्‍ठ पुरुष ४८
१११२ बागमती प्रदेश सिन्धुली राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मेनुका ठकुरी महिला ३१
१११३ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र कृष्ण हरी पौडेल पुरुष ५२
१११४ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र राम हरी वुढाथोकी पुरुष ६९
१११५ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र डम्वर बहादुर वि. क. पुरुष २९
१११६ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र राम प्रसाद अधिकारी पुरुष ६३
१११७ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मनोज जंग थापा पुरुष ५४
१११८ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) लेख नाथ दाहाल पुरुष ४६
१११९ बागमती प्रदेश सिन्धुली जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मानध्वज भ्लोन पुरुष ५३
११२० बागमती प्रदेश सिन्धुली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भिष्म राज श्रेष्‍ठ पुरुष ५२
११२१ बागमती प्रदेश सिन्धुली नेपाल मजदुर किसान पार्टी रामेश्‍वरी कोजु महिला ३७
११२२ बागमती प्रदेश सिन्धुली तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी डिल्ली कुमार गोले पुरुष ५०
११२३ बागमती प्रदेश सिन्धुली मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन शान्त वीर लामा पुरुष ३९
११२४ बागमती प्रदेश सिन्धुली जनसमाजवादी पार्टी नेपाल योग्य बहादुर मुडुला कार्की पुरुष ३२
११२५ बागमती प्रदेश सिन्धुली राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी अनोज कुमार दाहाल पुरुष २९
११२६ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र भुपेन्द्र विश्‍वकर्मा पुरुष ३०
११२७ बागमती प्रदेश सिन्धुली स्वतन्त्र गोपाल वहादुर थापा पुरुष ६५
११२८ बागमती प्रदेश रसुवा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग पुरुष ६२
११२९ बागमती प्रदेश रसुवा नेपाली काँग्रेस मोहन आचार्य पुरुष ४५
११३० बागमती प्रदेश रसुवा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी टिका प्रसाद देवकोटा पुरुष ३७
११३१ बागमती प्रदेश रसुवा नेपाल मजदुर किसान पार्टी रामेश्वर बासी पुरुष ४६
११३२ बागमती प्रदेश रसुवा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) शिव प्रसाद लामिछाने पुरुष ५१
११३३ बागमती प्रदेश रसुवा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन विकाश  गलान पुरुष ३४
११३४ बागमती प्रदेश रसुवा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल सृजना सुनुवार महिला २६
११३५ बागमती प्रदेश रसुवा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मिन नाथ देबकोटा पुरुष ५७
११३६ बागमती प्रदेश रसुवा स्वतन्त्र राम शरण पौडेल पुरुष ४१
११३७ बागमती प्रदेश रसुवा स्वतन्त्र लिला बहादुर न्यौपाने पुरुष ५३
११३८ बागमती प्रदेश रसुवा स्वतन्त्र कर्सा वाङदी तमाङ पुरुष ३७
११३९ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) भुमि प्रसाद त्रिपाठी पुरुष ५७
११४० बागमती प्रदेश धादिङ्ग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नोरमान तामाङ पुरुष ४५
११४१ बागमती प्रदेश धादिङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अजय कुमार रिमाल पुरुष ४२
११४२ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी विश्व अम्मर महर्जन पुरुष ६२
११४३ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे पुरुष ६६
११४४ बागमती प्रदेश धादिङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुमन तामाङ पुरुष २९
११४५ बागमती प्रदेश धादिङ्ग जनसमाजवादी पार्टी नेपाल पुष्कर सेडाई पुरुष ३२
११४६ बागमती प्रदेश धादिङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी हिमेश पन्त पुरुष २५
११४७ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र ऋषी खतिवडा पुरुष ३७
११४८ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र जनक भट्टरार्इ पुरुष ३२
११४९ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र प्रमोद उप्रेती पुरुष ३२
११५० बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र प्रदिप श्रेष्‍ठ पुरुष ३१
११५१ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र उत्तम राज शर्मा(कँडेल) पुरुष ६२
११५२ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र अर्जुन तिमल्सेना पुरुष ३३
११५३ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र दिल बहादुर घले पुरुष ४३
११५४ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) खेम प्रसाद लोहनी पुरुष ६३
११५५ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाली काँग्रेस रामनाथ अधिकारी पुरुष ६१
११५६ बागमती प्रदेश धादिङ्ग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मेकरमान तामाङ्ग पुरुष ४१
११५७ बागमती प्रदेश धादिङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी परशुराम तामाङ पुरुष ४३
११५८ बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाल मजदुर किसान पार्टी चक्र बहादुर शाह पुरुष ५४
११५९ बागमती प्रदेश धादिङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन धन माया तामाङ महिला ३०
११६० बागमती प्रदेश धादिङ्ग नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) शंकर दर्जी पुरुष ६०
११६१ बागमती प्रदेश धादिङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी वसु माया तामाङ महिला ५१
११६२ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र रुद्र बहादुर गेलाङ मगर पुरुष ४९
११६३ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र सरोज बुढाथोकी पुरुष ३४
११६४ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र टिका निधि काप्री पुरुष ४८
११६५ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र रमेश पौडेल पुरुष ३८
११६६ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र हरी प्रसाद घिमिरे पुरुष ४६
११६७ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र दुर्ग कुमार शाक्य पुरुष ४९
११६८ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र बाबु कृष्ण श्रेष्‍ठ पुरुष ६१
११६९ बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र स‌ंजय दुवाडी पुरुष ३५
११७० बागमती प्रदेश धादिङ्ग स्वतन्त्र रमेश प्रसाद धमला पुरुष ५६
११७१ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बद्री मैनाली पुरुष ४६
११७२ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) हित बहादुर तामाङ पुरुष ५९
११७३ बागमती प्रदेश नुवाकोट जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल देव राज घिमिरे पुरुष ४८
११७४ बागमती प्रदेश नुवाकोट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सुदर्शन सिटौला पुरुष ५०
११७५ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल मजदुर किसान पार्टी रविन्द्र डंगोल पुरुष ३५
११७६ बागमती प्रदेश नुवाकोट लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लक्ष्मी रसाइली महिला २९
११७७ बागमती प्रदेश नुवाकोट हाम्रो नेपाली पार्टी सफलता बोगटी महिला २८
११७८ बागमती प्रदेश नुवाकोट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल पुष्पा न्यौपाने महिला ४५
११७९ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) केशव प्रसाद उप्रेती पुरुष ३७
११८० बागमती प्रदेश नुवाकोट मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुरेन्द्र तामाङ पुरुष २८
११८१ बागमती प्रदेश नुवाकोट संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च भुवन तामाङ पुरुष २६
११८२ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) श्‍याम बहादुर गुरुङ्ग पुरुष ५५
११८३ बागमती प्रदेश नुवाकोट जनसमाजवादी पार्टी नेपाल निमेश तमाङ पुरुष ३७
११८४ बागमती प्रदेश नुवाकोट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रधुम्न महत क्षेत्री पुरुष ४१
११८५ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र सरोज गिरी पुरुष २७
११८६ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र राजकुमार बस्नेत पुरुष ४३
११८७ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र निर्मल लामिछाने पुरुष २८
११८८ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र जितेन्द्र सिं ठकुरी पुरुष ३९
११८९ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नारायण प्रसाद खतिवडा पुरुष ६५
११९० बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाली काँग्रेस अर्जुन नरसिंह के.सी. पुरुष ७५
११९१ बागमती प्रदेश नुवाकोट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी झनक प्याकुरेल पुरुष ५४
११९२ बागमती प्रदेश नुवाकोट नेपाल मजदुर किसान पार्टी गणेश मान वाटांकछी पुरुष ६१
११९३ बागमती प्रदेश नुवाकोट लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल धन कुमारी सुनार महिला ३५
११९४ बागमती प्रदेश नुवाकोट मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रेम माया तामाङ महिला २९
११९५ बागमती प्रदेश नुवाकोट जनसमाजवादी पार्टी नेपाल हिमाल जोशी पुरुष ३२
११९६ बागमती प्रदेश नुवाकोट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शुमन बिक्रम पाण्डे पुरुष ५७
११९७ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र विनोद कुमार तामाङ पुरुष २६
११९८ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र गायत्री दाहाल महिला ४०
११९९ बागमती प्रदेश नुवाकोट स्वतन्त्र सुर्दशन पुडासैनी पुरुष ३०
१२०० बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) किरण पौडेल पुरुष ४१
१२०१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली काँग्रेस प्रकाश मान सिंह पुरुष ६६
१२०२ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रवीन्द्र मिश्र पुरुष ५७
१२०३ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरि शरण श्रेष्ठ पुरुष ६२
१२०४ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रकाश नायजु पुरुष ४४
१२०५ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनमत पार्टी हरेन्द्र चौधरी पुरुष ३५
१२०६ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी प्रकाश श्रेष्‍ठ पुरुष ३७
१२०७ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी डम्वर शाहु पुरुष ३९
१२०८ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालका लागि नेपाली पार्टी बाल कृष्ण न्यौपाने पुरुष ६५
१२०९ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल शान्ती देवी के.सी. महिला ६३
१२१० बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) सुरेन्द्र प्रसाद ढकाल पुरुष ६३
१२११ बागमती प्रदेश काठमाडौं संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च मन्जु राना मगर महिला ४३
१२१२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी इन्द्र बहादुर थापा पुरुष ६४
१२१३ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मान बहादुर राई पुरुष ५०
१२१४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) रिषम भट्टराई पुरुष ३९
१२१५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालवाद किरण कुमार शर्मा पौडेल पुरुष ६४
१२१६ बागमती प्रदेश काठमाडौं विवेकशील साझा पार्टी शंकर बन्जाडे पुरुष ४०
१२१७ बागमती प्रदेश काठमाडौं आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल हरी कुमार घले पुरुष ५१
१२१८ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) रमेश प्रसाद खरेल पुरुष ५८
१२१९ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनसमाजवादी पार्टी नेपाल मनिता (लिगल) श्रेष्ठ महिला ४९
१२२० बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी पुकार बम पुरुष ३५
१२२१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र खुमकला लामिछाने महिला २९
१२२२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सुनिता बसेल महिला ३९
१२२३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र गोमा खतिवडा अधिकारी महिला ५१
१२२४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र संगिता राजबाहक महिला ४९
१२२५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र संगीता बोगटी महिला ३३
१२२६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दुर्गा प्रसाद लिम्बु पुरुष ४२
१२२७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र देब शर्मा पुरुष ३०
१२२८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र मीरा विष्‍ट महिला ३९
१२२९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र निर्जल शाह पुरुष ४९
१२३० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कुल बहादुर तमांङ पुरुष ५०
१२३१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सीता तामाङ (के.सी.) महिला ४५
१२३२ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) हिमेस के.सी पुरुष ३९
१२३३ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाली काँग्रेस राजेन्द्र कुमार के.सी. पुरुष ६४
१२३४ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) अन्‍जना विशंखे महिला ४८
१२३५ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल संगम नेपाल पुरुष ५०
१२३६ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी बल राम थापा पुरुष ४७
१२३७ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाल मजदुर किसान पार्टी नारायण महर्जन पुरुष ५८
१२३८ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० मौलिक जरोकिलो पार्टी सृजना बर्तौला महिला ३५
१२३९ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० हाम्रो नेपाली पार्टी इन्द्र बहादुर बराल पुरुष ६९
१२४० बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नागरिक उन्मुक्ति पार्टी कुमार लामा पुरुष ५९
१२४१ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल पूर्ण लाल श्रेष्ठ पुरुष ६१
१२४२ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी धन केशर सुर्यवंशी पुरुष ६५
१२४३ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) सन्त प्रसाद श्रेष्‍ठ पुरुष ५१
१२४४ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० विवेकशील साझा पार्टी सनन श्रेष्‍ठ पुरुष ३६
१२४५ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल चेत बहादुर मुक्तान पुरुष ४०
१२४६ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) गंगा प्रसाद भेट्वाल पुरुष ४६
१२४७ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रदिप विष्‍ट पुरुष ४७
१२४८ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० स्वतन्त्र राज कुमार थापा पुरुष ५०
१२४९ बागमती प्रदेश काठमाडौं १० स्वतन्त्र तिलक बहादुर रिज्याल पुरुष ५५
१२५० बागमती प्रदेश काठमाडौं १० स्वतन्त्र रामबाबु ठाकुर पुरुष ५०
१२५१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मणिराम फुयाल पुरुष ५६
१२५२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) ओनसरी घर्ति महिला ४४
१२५३ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल गोपाल बहादुर टन्दुकार पुरुष ५८
१२५४ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कुन्ती देवी पोखरेल(उपाध्याय) महिला ३५
१२५५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी अनिल श्रेष्ठ पुरुष ४१
१२५६ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल मधुसुदन पुडासैनी पुरुष ४६
१२५७ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनमत पार्टी गणेश प्रसाद पुडासैनी पुरुष ५७
१२५८ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी लक्ष्मण पोखरेल पुरुष ५०
१२५९ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी कोषराज सुवेदी पुरुष ४२
१२६० बागमती प्रदेश काठमाडौं पुनर्जागरण पार्टी नेपाल बिजेन्द्र बस्नेत पुरुष ३६
१२६१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालका लागि नेपाली पार्टी राम मणि नेपाल पुरुष ४६
१२६२ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल महेश वास्तोला पुरुष ३५
१२६३ बागमती प्रदेश काठमाडौं मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सीता तामाङ महिला ५५
१२६४ बागमती प्रदेश काठमाडौं गान्धीवादी पार्टी नेपाल विदुर प्रसाद सिंखडा पुरुष ६१
१२६५ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी चिरिन्जिीवि राई पुरुष ६२
१२६६ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) हेम विक्रम सिल्वाल पुरुष ४४
१२६७ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालवाद ईश्‍वर गौतम पुरुष २८
१२६८ बागमती प्रदेश काठमाडौं विवेकशील साझा पार्टी धनेज थापा पुरुष ४०
१२६९ बागमती प्रदेश काठमाडौं सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) पुण्य प्रसाद प्रसाई पुरुष ५१
१२७० बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सोविता गौतम महिला २७
१२७१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र विनोद प्रसाद घिमिरे पुरुष ४०
१२७२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र काशिराज पुडासैनी पुरुष ५८
१२७३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कृष्णराम पुरी पुरुष ३७
१२७४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र बलराम चौलागाई पुरुष २८
१२७५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र अनुप बोहरा पुरुष ३०
१२७६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दिनेश खडका पुरुष ३६
१२७७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कृष्ण अधिकारी पुरुष ४०
१२७८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र श्रीकृष्ण प्रसाद सिम्खडा पुरुष ४७
१२७९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र प्रकाश अधिकारी पुरुष ३१
१२८० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र भगवती ढकाल महिला ३६
१२८१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र प्रकाश अधिकारी पुरुष ५२
१२८२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कृष्‍ण बहादुर राई पुरुष ५३
१२८३ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली काँग्रेस सन्तोष चालिसे पुरुष ६४
१२८४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) बद्रि प्रसाद बजगाई पुरुष ४८
१२८५ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मोहन कुमार विश्वकर्मा पुरुष ४७
१२८६ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गणेश गिरी पुरुष ४८
१२८७ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी विशोक डंगोल पुरुष ३७
१२८८ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल मोहन बहादुर बस्नेत पुरुष ६०
१२८९ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनमत पार्टी गोविन्द नेपाल पुरुष ५८
१२९० बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी समिना न्यौपाने महिला ३४
१२९१ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी द्वारिका अधिकारी पुरुष ३६
१२९२ बागमती प्रदेश काठमाडौं मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन कृष्ण काजी श्रेष्‍ठ पुरुष ६३
१२९३ बागमती प्रदेश काठमाडौं संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च(थरुहट) नुर्पु गेन्जेन सेर्पा पुरुष ४४
१२९४ बागमती प्रदेश काठमाडौं सामाजिक लोकतान्त्रिक पार्टी रक्ष कुमार राई पुरुष ३५
१२९५ बागमती प्रदेश काठमाडौं आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल नेत्र बहादुर तामाङ पुरुष ३८
१२९६ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री पुरुष ५४
१२९७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दिनेश खनाल पुरुष ४५
१२९८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र ठाकुर बहादुर कार्की पुरुष ५२
१२९९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कविता विष्ट सुनार महिला ३२
१३०० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राजेश बिष्ट पुरुष ५३
१३०१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र विन्दु मगर महिला ५५
१३०२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र श्रीकृष्ण ज्योती पुरुष ५२
१३०३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र जगन्नाथ देवकोटा पुरुष ६६
१३०४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र निरञ्‍जन पुडासैनी पुरुष ४३
१३०५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र केदार नाथ मिश्र पुरुष ५५
१३०६ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राजन भट्टराई पुरुष ५४
१३०७ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली काँग्रेस गगन कुमार थापा पुरुष ४६
१३०८ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ पुरुष ५८
१३०९ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी रमेश डंगोल पुरुष ३६
१३१० बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल भानु कुमार खड्का पुरुष ५६
१३११ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी नुम नाथ प्याकुरेल पुरुष ४६
१३१२ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी अर्चन शम्शेर राणा पुरुष ३९
१३१३ बागमती प्रदेश काठमाडौं पुनर्जागरण पार्टी नेपाल श्याम बाबु गौतम पुरुष ३२
१३१४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालका लागि नेपाली पार्टी दिपक कुमार पोखरेल पुरुष ४५
१३१५ बागमती प्रदेश काठमाडौं मितेरी पार्टी नेपाल राजेश भारती पुरुष ५२
१३१६ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) लिला माया पौडेल महिला ५१
१३१७ बागमती प्रदेश काठमाडौं मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन लाल कुमारी थापा राना महिला ३६
१३१८ बागमती प्रदेश काठमाडौं संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च पिकेश परियार पुरुष ३८
१३१९ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी चेत बहादुर आले पुरुष ४७
१३२० बागमती प्रदेश काठमाडौं एकीकृत शक्ति नेपाल नवराज भण्डारी पुरुष ४२
१३२१ बागमती प्रदेश काठमाडौं आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल ध्रुब राज गिरी पुरुष ५०
१३२२ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनसमाजवादी पार्टी नेपाल खुर हरी पुडासैनी पुरुष ४३
१३२३ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी अरुण श्रेष्ठ पुरुष ३३
१३२४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रविन्द्र थापा पुरुष ४८
१३२५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र महेश्‍वर के सी पुरुष ३३
१३२६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र नवराज थापा पुरुष ४५
१३२७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रुद्र प्रसाद पौडेल पुरुष ४९
१३२८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कृष्ण कुमार तामाङ्ग पुरुष ५९
१३२९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र श्‍याम राज भेटवाल पुरुष ५९
१३३० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दिनेश चौलागाँई पुरुष २५
१३३१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रविन्द्र देव ढकाल पुरुष ४५
१३३२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र हेम बहादुर बोम्जन पुरुष ३५
१३३३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र शिबेन्द्र के.सी. पुरुष ५२
१३३४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र मनोज कुमार सापकोटा पुरुष ४४
१३३५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र काजी बहादुर कार्की पुरुष ५१
१३३६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र थर्क बहादुर बस्नेत पुरुष ६३
१३३७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र विनोद बाबु प्रधान पुरुष ५४
१३३८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रोहित डंगोल पुरुष ३२
१३३९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रोशन वर्मा पुरुष ३२
१३४० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र अर्जुन कुमार प्रसाई पुरुष ५८
१३४१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) इश्वर पोखरेल पुरुष ६८
१३४२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली काँग्रेस प्रदीप पौडेल पुरुष ४७
१३४३ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल भिम बहादुर मगर पुरुष ४६
१३४४ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राम प्रसाद उप्रेती पुरुष ६४
१३४५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी शैलेश डंगोल पुरुष ४०
१३४६ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल दानिन्द्र जोशी पुरुष ४६
१३४७ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी राम कृष्ण परियार पुरुष ५२
१३४८ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी मधु सुदन पाठक पुरुष ३४
१३४९ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालका लागि नेपाली पार्टी सागर ख्रडका पुरुष ३७
१३५० बागमती प्रदेश काठमाडौं नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी लवली थापा महिला ३८
१३५१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) टिक माया गुरुङ्ग महिला ५७
१३५२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालवाद दिपक कुमार शर्मा पुरुष ५५
१३५३ बागमती प्रदेश काठमाडौं एकीकृत शक्ति नेपाल दिपक सिंह पुरुष ४६
१३५४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) अभिनन्दन मिश्र पुरुष ३०
१३५५ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनसमाजवादी पार्टी नेपाल राजु विष्ट पुरुष ५४
१३५६ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी डा.प्रणय शम्शेर   राणा पुरुष ३८
१३५७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र गोपीलाल न्यौपाने पुरुष ५७
१३५८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र बाबु राम पोखरेल पुरुष ४५
१३५९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र विनिता अर्याल महिला ३१
१३६० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र श्रीराम गुरुङ पुरुष ३९
१३६१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सुशान्त श्रेष्ठ पुरुष ३३
१३६२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कृष्ण राज श्रेष्ठ पुरुष ४६
१३६३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र बिजय कंडेल पुरुष ३८
१३६४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र शान्तिराम पाण्डे पुरुष ६१
१३६५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र कुमार कोइराला पुरुष ५३
१३६६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र नारायण प्रसाद दाहाल पुरुष ६०
१३६७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रन्‍जु न्‍यौपाने महिला २७
१३६८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र शैलेन्द्र बस्नेत पुरुष ४०
१३६९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र हेमराज थापा पुरुष ३०
१३७० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रमेश केसी पुरुष ४४
१३७१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सर्वेन्द्र खनाल पुरुष ५६
१३७२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली काँग्रेस भिमसेन दास प्रधान पुरुष ६९
१३७३ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मनोज आचार्य पुरुष ४१
१३७४ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विष्णु प्रसाद आचार्य पुरुष ७२
१३७५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी सनक मान महर्जन पुरुष ५६
१३७६ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी कमल न्यौपाने पुरुष ३५
१३७७ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी मुकुन्द सिलवाल पुरुष ३०
१३७८ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल मह्श्वर कार्की पुरुष ३३
१३७९ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी तारा रसाइली महिला ४९
१३८० बागमती प्रदेश काठमाडौं विवेकशील साझा पार्टी अजित खड्का पुरुष ५८
१३८१ बागमती प्रदेश काठमाडौं एकीकृत शक्ति नेपाल काजी कार्की पुरुष ३२
१३८२ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) राजेन्द्र खनाल पुरुष ४४
१३८३ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शिशिर  खनाल पुरुष ४३
१३८४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दिपु उप्रेती पुरुष २८
१३८५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र बि‍ष्‍णु प्रसाद ढकाल पुरुष ८५
१३८६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र निर्देश सिलवाल पुरुष ३२
१३८७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र संजय मान श्रेष्ठ पुरुष ५४
१३८८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र जनक राज थपलिया पुरुष ६३
१३८९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र किरण इङनाम पुरुष ४४
१३९० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र खगेन्द्र ढकाल पुरुष ४७
१३९१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सानु कान्छा महर्जन पुरुष ५०
१३९२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र बल बहादुर के.सी पुरुष ६४
१३९३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राजेश श्रेष्ठ (मास्के) पुरुष ५२
१३९४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र प्रेमसागर कर्माचार्य पुरुष ५७
१३९५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) श्‍याम कुमार घिमिरे पुरुष ६८
१३९६ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) अस्मिता सिहं (मानुषी) यमि भट्टराई महिला ३६
१३९७ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राजेन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ पुरुष ६२
१३९८ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धुब विक्रम मल्ल पुरुष ५४
१३९९ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी किरण महर्जन पुरुष ४७
१४०० बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी प्रबेन्द्र पोख्रेल पुरुष ३४
१४०१ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपालका लागि नेपाली पार्टी राम नेपाली पुरुष ३५
१४०२ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कुमार खाकी श्रेष्ठ पुरुष ५०
१४०३ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी जुजु काजी महर्जन पुरुष ४८
१४०४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) कमला भुसाल महिला ५२
१४०५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) कृष्ण प्रसाद दवाडी पुरुष ५२
१४०६ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनसमाजवादी पार्टी नेपाल शैलेस राज श्रेष्ठ पुरुष ५६
१४०७ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी गणेश पराजुली पुरुष ४३
१४०८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रोजिना अवाले महिला ३४
१४०९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राम बिर मानन्धर पुरुष ५९
१४१० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राज कुमार कोइराला पुरुष ५४
१४११ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र प्रशन्न कुमार अर्याल पुरुष ३२
१४१२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र भरत तामाङ्ग पुरुष ५९
१४१३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र लक्ष्‍मण प्रसाद गजुरेल पुरुष ५०
१४१४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र मञ्जु माया तामाङ महिला ३०
१४१५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र ईश्‍वर अर्याल पुरुष ४४
१४१६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र जानुका पौडेल महिला ५१
१४१७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र हेम बहादुर ढुंगेल पुरुष ३३
१४१८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र प्रकाश  कुँवर पुरुष ४९
१४१९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र यादध्ब लाल कायष्थ पुरुष ४२
१४२० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र लोक प्रसाद सिंखडा पुरुष ५९
१४२१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र किरण के सी पुरुष २८
१४२२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सुजन रत्त्न बज्राचार्य पुरुष ४८
१४२३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रविन्द्र कुमार श्रेष्ठ पुरुष ४२
१४२४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शिव सुन्दर राजवैद्य पुरुष ६५
१४२५ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मनोज कुमार खड्गी(नेवा) पुरुष ५१
१४२६ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी प्रकाश रिमाल पुरुष ५०
१४२७ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी कृष्ण माया मानन्धर महिला ४७
१४२८ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल सन्तोष देउला पुरुष ३५
१४२९ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) जीवन राम श्रेष्‍ठ पुरुष ५६
१४३० बागमती प्रदेश काठमाडौं जनमत पार्टी शान्त बहादुर शाक्य पुरुष ५३
१४३१ बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी सुमन सायमी पुरुष ४९
१४३२ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल रेख कुमार गुरुङ पुरुष ६२
१४३३ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राजेन्द्र थापा पुरुष ४६
१४३४ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी रमेश कुमार डंगोल पुरुष ६५
१४३५ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी विजय डंगोल पुरुष ४७
१४३६ बागमती प्रदेश काठमाडौं आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल छत्र कुमार पाख्रिन पुरुष ४०
१४३७ बागमती प्रदेश काठमाडौं सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) सुमन कुमार बलामी पुरुष ३७
१४३८ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली जनता दल रेशम  वहादुर सुनार पुरुष ५३
१४३९ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विराज भक्त श्रेष्ठ पुरुष ४१
१४४० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दुर्गा देवी महर्जन महिला ३९
१४४१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र दीपक प्रसाद खनाल पुरुष ६३
१४४२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र हेमराज बराल पुरुष ३८
१४४३ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ पुरुष ६४
१४४४ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) कल्पना धमला महिला ४७
१४४५ बागमती प्रदेश काठमाडौं जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल शर्मिला सुवाल (डंगोल) महिला ४६
१४४६ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी देवेन्द्र प्रधान पुरुष ५१
१४४७ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाल मजदुर किसान पार्टी सुमन महर्जन पुरुष ४३
१४४८ बागमती प्रदेश काठमाडौं लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रजुल जोशी पुरुष ३७
१४४९ बागमती प्रदेश काठमाडौं मौलिक जरोकिलो पार्टी अम्बिका थापा महिला ४१
१४५० बागमती प्रदेश काठमाडौं हाम्रो नेपाली पार्टी ईरस श्रेष्‍ठ पुरुष ३९
१४५१ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी उजला स्थापित महिला ३३
१४५२ बागमती प्रदेश काठमाडौं साझा पार्टी नेपाल मिलन पाण्‍डे पुरुष ३३
१४५३ बागमती प्रदेश काठमाडौं नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) रमेश थापा पुरुष ३९
१४५४ बागमती प्रदेश काठमाडौं राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टेक बहादुर पोखरेल पुरुष ५८
१४५५ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राम कुमार रिजाल पुरुष ६१
१४५६ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र गणेश थापा पुरुष ३८
१४५७ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र रचना श्रेष्ठ पुरुष ३९
१४५८ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र मधु कार्की महिला ३६
१४५९ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र राजेन्द्र पसाद पाठक पुरुष ४९
१४६० बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र भाइ राजा भण्‍डारी पुरुष ४६
१४६१ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र डा. ज्ञान बहादुर बस्नेत पुरुष ४५
१४६२ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र सुनील रिजाल पुरुष ३१
१४६३ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र लक्ष्‍मण सिंह खड्‍का पुरुष ७३
१४६४ बागमती प्रदेश काठमाडौं स्वतन्त्र उद्धव रोक्का पुरुष ४६
१४६५ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नवराज गेलाल पुरुष ५७
१४६६ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) सुनिल गोठे पुरुष ४०
१४६७ बागमती प्रदेश भक्तपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल हिरा लाल खड्का पुरुष ५५
१४६८ बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भरत बहादुर खड्का पुरुष ६०
१४६९ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी प्रेम सुवाल पुरुष ६२
१४७० बागमती प्रदेश भक्तपुर मौलिक जरोकिलो पार्टी वल राम प्रजापति पुरुष ३६
१४७१ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपालका लागि नेपाली पार्टी अर्जुन प्रसाद नेपाल पुरुष ५९
१४७२ बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल माधव खत्री पुरुष ४६
१४७३ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) दिपक लामीछाने पुरुष ५३
१४७४ बागमती प्रदेश भक्तपुर आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल डम्वर बहादुर थिङ्ग पुरुष ३८
१४७५ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र सुलोचना छ्वाजु महिला ३६
१४७६ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र पुष्प राम गेलाल पुरुष ३९
१४७७ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र गोकर्ण प्रसाद गेलाल पुरुष ३९
१४७८ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र अर्जुन कोजू पुरुष ३१
१४७९ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) महेश बस्नेत पुरुष ४७
१४८० बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाली काँग्रेस दुर्लभ थापा क्षेत्री पुरुष ५४
१४८१ बागमती प्रदेश भक्तपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दिल बहादुर तामाङ्ग पुरुष ४२
१४८२ बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मोहन के.सी पुरुष ६५
१४८३ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी अनुराधा थापा मगर महिला ४०
१४८४ बागमती प्रदेश भक्तपुर मौलिक जरोकिलो पार्टी लिला बहादुर बानियाँ पुरुष ६१
१४८५ बागमती प्रदेश भक्तपुर हाम्रो नेपाली पार्टी लोकेन्द्र पोखरेल पुरुष ४३
१४८६ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपालका लागि नेपाली पार्टी राजेश बाडे पुरुष ३५
१४८७ बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राजु नापित पुरुष ४५
१४८८ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल विवेकशील पार्टी शशी बिक्रम कार्की पुरुष ४०
१४८९ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी शिव लाल रोकाया पुरुष ५१
१४९० बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी राजु श्रेष्ठ पुरुष ४८
१४९१ बागमती प्रदेश भक्तपुर आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल शन्त बहादुर लाकाजु पुरुष ४४
१४९२ बागमती प्रदेश भक्तपुर नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) इन्द्र नारायण न्हुछे श्रेष्‍ठ पुरुष ४४
१४९३ बागमती प्रदेश भक्तपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी साजन वि.क. पुरुष २९
१४९४ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र उमेश श्रेष्‍ठ पुरुष ४४
१४९५ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र मिना कुमारी वाला महिला ४१
१४९६ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र कल्प दिप राई पुरुष ४७
१४९७ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र सुमन कार्की पुरुष ४१
१४९८ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र सुर्वण थापा पुरुष ४४
१४९९ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र आनन्द कार्की पुरुष ३८
१५०० बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र रञ्जु के.सी महिला ४७
१५०१ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र प्रमिला थापा महिला ४६
१५०२ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र दिनेश प्रजापती पुरुष ५१
१५०३ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र चम्पा बोगती महिला ३९
१५०४ बागमती प्रदेश भक्तपुर स्वतन्त्र मोक्टो तामाङ महिला ५१
१५०५ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नव राज सिलवाल पुरुष ५९
१५०६ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाली काँग्रेस उदय शंशेर ज.ब.राणा पुरुष ५२
१५०७ बागमती प्रदेश ललितपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल गोपाल राज राई पुरुष ४९
१५०८ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सन्दिप आचार्य पुरुष २७
१५०९ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी कविन्द्र डंगोल पुरुष ४३
१५१० बागमती प्रदेश ललितपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल मनिष बहादुर श्रेष्ठ पुरुष ४१
१५११ बागमती प्रदेश ललितपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुर्य तामाङ्ग बल पुरुष ३६
१५१२ बागमती प्रदेश ललितपुर नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी सुभद्रा महर्जन महिला ४७
१५१३ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी बालकृष्ण घिमिरे पुरुष ५७
१५१४ बागमती प्रदेश ललितपुर आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल विष्णु लामा महिला ३२
१५१५ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सचिन कुमार घिमिरे पुरुष ४४
१५१६ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र राज कुमार तिमिल्सिना पुरुष ४९
१५१७ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र फूल माया लो महिला ४७
१५१८ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र सुमन भुम्जन पुरुष २९
१५१९ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र गोविन्द घिमिरे के.सी. पुरुष ४०
१५२० बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र शैलेन्द्र बिष्ट पुरुष ४१
१५२१ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र कृष्‍ण काजी महर्जन पुरुष ५३
१५२२ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र नवराज घिमिरे पुरुष ४९
१५२३ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र विशाल तामाङ पुरुष ४२
१५२४ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र भुपेन्द्र सिल्वाल पुरुष ४७
१५२५ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र गोकुल तिमल्सिना पुरुष ३२
१५२६ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) प्रेम बहादुर महर्जन पुरुष ५६
१५२७ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रघुवर राज थापा पुरुष ५३
१५२८ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी राज वीर डंगोल पुरुष ४९
१५२९ बागमती प्रदेश ललितपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लक्ष्मण शाही पुरुष ३७
१५३० बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) कृष्ण लाल महर्जन पुरुष ६७
१५३१ बागमती प्रदेश ललितपुर हाम्रो नेपाली पार्टी सुदिन शाक्य पुरुष ४५
१५३२ बागमती प्रदेश ललितपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन खेम प्रसाद श्रेष्ठ पुरुष ६१
१५३३ बागमती प्रदेश ललितपुर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च भुवान सिं लिम्बु पुरुष ५९
१५३४ बागमती प्रदेश ललितपुर नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी निरञ्जन गणेश पुरुष ५५
१५३५ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी सुरोज अवाले पुरुष ४१
१५३६ बागमती प्रदेश ललितपुर एकीकृत शक्ति नेपाल सुरेश महर्जन पुरुष ४०
१५३७ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) जय बहादुर खत्री पुरुष ६८
१५३८ बागमती प्रदेश ललितपुर जनसमाजवादी पार्टी नेपाल शिव पौडेल पुरुष ४५
१५३९ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बुद्ध रत्न महर्जन पुरुष ४४
१५४० बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र राधिका सुवेदी महिला ४५
१५४१ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र दीपेश कुमार के.सी. पुरुष ३९
१५४२ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र बिकास शाक्य पुरुष ४२
१५४३ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र प्रेम बहादुर महर्जन पुरुष ५९
१५४४ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र हेरा काजी अवाले पुरुष ५२
१५४५ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र सरिना लाखे (श्रेष्‍ठ) महिला ४९
१५४६ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र निरज भक्त माथेमा पुरुष ३९
१५४७ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र ऋषि राज भेटवाल पुरुष ४८
१५४८ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र संजीव चौधरी पुरुष ४०
१५४९ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अमृत खड्का पुरुष ४९
१५५० बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) पम्फा भुसाल महिला ६०
१५५१ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी निरन्जन थापा पुरुष ४०
१५५२ बागमती प्रदेश ललितपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी निरज लवजू पुरुष ३७
१५५३ बागमती प्रदेश ललितपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल किरण शाही पुरुष ३४
१५५४ बागमती प्रदेश ललितपुर मौलिक जरोकिलो पार्टी धिरेन्द्र सोडारी पुरुष २९
१५५५ बागमती प्रदेश ललितपुर हाम्रो नेपाली पार्टी राजा राम तण्डुकार पुरुष ४९
१५५६ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राजेन्द्र प्रसाद ओझा पुरुष ५६
१५५७ बागमती प्रदेश ललितपुर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च बिष्‍णु कुमार लिम्‍बु पुरुष ७०
१५५८ बागमती प्रदेश ललितपुर नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी चिरञ्जीवि सापकोटा पुरुष ३९
१५५९ बागमती प्रदेश ललितपुर आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल सपना महर्जन महिला ३६
१५६० बागमती प्रदेश ललितपुर जनसमाजवादी पार्टी नेपाल कविता राई महिला ४४
१५६१ बागमती प्रदेश ललितपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तोसीमा कार्की महिला ३३
१५६२ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र चिरन थापा पुरुष ५१
१५६३ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र विष्‍णु महर्जन पुरुष ४४
१५६४ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र शरद कुमार महर्जन पुरुष ४७
१५६५ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र हरि श्रेष्ठ पुरुष ४६
१५६६ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र रघुनाथ के सी पुरुष ५६
१५६७ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र राधे श्याम खड्का पुरुष ४६
१५६८ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र कृष्ण भक्त ब्रम्हचार्य पुरुष ५३
१५६९ बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र जेसन देज वैध्य पुरुष ४७
१५७० बागमती प्रदेश ललितपुर स्वतन्त्र संजय महर्जन पुरुष ३३
१५७१ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) रेशम बहादुर लामा पुरुष ५०
१५७२ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) सुर्य मान तामाङ (दोङ) पुरुष ५२
१५७३ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल धन वहादुर तामाङ पुरुष ३९
१५७४ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पुर्ण बहादुर विश्‍वकर्मा पुरुष ३२
१५७५ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल मजदुर किसान पार्टी पूर्ण सिङ तामाङ पुरुष ५५
१५७६ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रकाश  लामा पुरुष ३५
१५७७ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी प्रशान्त  के.सी. तिमल्सिना पुरुष ४४
१५७८ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गोविन्द राज गिरी पुरुष ७०
१५७९ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) गणेश कुमार कपाली पुरुष ५५
१५८० बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन कमल बहादुर  लामा (तामाङ) पुरुष ३८
१५८१ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी परिवर्तन जोग मान लामा पुरुष ५०
१५८२ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बसु नारायण श्रेष्‍ठ पुरुष ५४
१५८३ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र रुकमीणी श्रेष्‍ठ महिला ५६
१५८४ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र निमा बल तामाङ्ग पुरुष ४९
१५८५ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र राजन घोरासाइने पुरुष ४५
१५८६ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र ज्ञानेन्द्र कुमार तामाङ पुरुष ४१
१५८७ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र जीत बहादुर मोक्तान पुरुष ३१
१५८८ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र माधव प्रसाद कँडेल पुरुष ३७
१५८९ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा पुरुष ५२
१५९० बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाली काँग्रेस शिव प्रसाद हुमागाई पुरुष ६१
१५९१ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सिद्धि बहादुर जोशी पुरुष ६४
१५९२ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी यसु आले मगर पुरुष ४२
१५९३ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल मजदुर किसान पार्टी कृष्‍ण कुमार वैद्य पुरुष ६०
१५९४ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी योक बहादुर घिसिङ पुरुष ४३
१५९५ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन अचम्म लामा पुरुष २८
१५९६ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च विजय तामाङ पुरुष २८
१५९७ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी परिवर्तन उत्तर कुमार लामा पुरुष ५४
१५९८ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक नेपाल नौलो जनवादी पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) गंगा लाल श्रेष्ठ पुरुष ४८
१५९९ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दिनेश हुमागाई पुरुष ४५
१६०० बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र मनोज पण्डित पुरुष ४३
१६०१ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र बोध नाथ न्यौपाने पुरुष ४८
१६०२ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र कृष्ण खत्री पुरुष ४१
१६०३ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र स्वयम्भु राज शाक्य पुरुष ६१
१६०४ बागमती प्रदेश काभ्रेपलाञ्चोक स्वतन्त्र शेषराज लामिछाने पुरुष ३९
१६०५ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सरेश नेपाल पुरुष ६१
१६०६ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) माधव सापकोटा पुरुष ४१
१६०७ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल डिवी सिंह लामा पुरुष ३३
१६०८ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नारायण पाण्डे पुरुष ६६
१६०९ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरि लक्ष्मी दनेखू महिला ३८
१६१० बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल विर बहादुर तामाङ्‍ग पुरुष ५४
१६११ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) कृष्ण बहादुर ठकुरी पुरुष ७०
१६१२ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन दावा लामा पुरुष ३४
१६१३ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च ग्याल्जेन शेर्पा पुरुष ४२
१६१४ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल सोम नोर्बु शेर्पा पुरुष ३८
१६१५ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दिनेश श्रेष्‍ठ पुरुष ३६
१६१६ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र बिष्णु प्रसाद पौडेल पुरुष ४३
१६१७ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र मुकुन्द श्रेष्ठ पुरुष ३०
१६१८ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र राम कुमार जि.सी पुरुष ३८
१६१९ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शेर बहादुर तामाङग पुरुष ५३
१६२० बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाली काँग्रेस मोहन बहादुर बस्नेत पुरुष ६४
१६२१ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नर सिं श्रेष्ठ पुरुष ५९
१६२२ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल मजदुर किसान पार्टी लक्ष्मी प्रसाद कुसी पुरुष ४९
१६२३ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक जनमत पार्टी मंगल सिं तामाङ पुरुष ३९
१६२४ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल दिलीप वि.क. पुरुष ४३
१६२५ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) कवि राज गिरी पुरुष ५६
१६२६ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन कर्णविर स्यांवु लामा पुरुष ३६
१६२७ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च दावा छिरिङ शेर्पा पुरुष ४६
१६२८ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल श्याम बहादुर तामाङ्ग पुरुष ४८
१६२९ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी माया गुरुङ्ग महिला ४२
१६३० बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र ध्रुव प्रसाद पराजुली पुरुष ५६
१६३१ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र यस्मिन ढुंगाना महिला ३८
१६३२ बागमती प्रदेश सिन्धुपाल्चोक स्वतन्त्र बद्री प्रसाद चौलागाई पुरुष ४७
१६३३ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कमल थापा पुरुष ६७
१६३४ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाली काँग्रेस महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना) महिला ५८
१६३५ बागमती प्रदेश मकवानपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल इन्द्र मान थिङ पुरुष ३७
१६३६ बागमती प्रदेश मकवानपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिपक बहादुर सिंह पुरुष ६१
१६३७ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी सान्त लाल भैल पुरुष ६०
१६३८ बागमती प्रदेश मकवानपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल रुपक लामा पुरुष ४४
१६३९ बागमती प्रदेश मकवानपुर मौलिक जरोकिलो पार्टी सङ्गीन श्रेष्‍ठ पुरुष ३८
१६४० बागमती प्रदेश मकवानपुर हाम्रो नेपाली पार्टी दिपेन्द्र चन्द ठकुरी पुरुष ४६
१६४१ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) कृष्ण प्रसाद दाहाल पुरुष ६०
१६४२ बागमती प्रदेश मकवानपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन युवराज लामा पुरुष ४०
१६४३ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) सुरेन्द्र भट्टराई पुरुष ४३
१६४४ बागमती प्रदेश मकवानपुर सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) पंच लाल तमाङ पुरुष ४२
१६४५ बागमती प्रदेश मकवानपुर जनसमाजवादी पार्टी नेपाल मन बहादुर दाहाल पुरुष ५३
१६४६ बागमती प्रदेश मकवानपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टाका राज थापा पुरुष ३५
१६४७ बागमती प्रदेश मकवानपुर स्वतन्त्र आईताराम तामाङ पुरुष ४३
१६४८ बागमती प्रदेश मकवानपुर स्वतन्त्र सुभाष पौडेल पुरुष ३६
१६४९ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) महेश कुमार वर्तौला पुरुष ४०
१६५० बागमती प्रदेश मकवानपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राजन मैनाली पुरुष ५७
१६५१ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी रत्‍न प्रसाद प्रजापति पुरुष ५१
१६५२ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) विरोध खतिवडा पुरुष ६२
१६५३ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) उद्धव प्रसाद अधिकारी पुरुष ६०
१६५४ बागमती प्रदेश मकवानपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन जीवन स्‍याङतान पुरुष ४०
१६५५ बागमती प्रदेश मकवानपुर नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी तुला बहादुर लामा पुरुष ४६
१६५६ बागमती प्रदेश मकवानपुर सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) कुलेन्द्र दिप विक्रम न्यौपाने पुरुष ३९
१६५७ बागमती प्रदेश मकवानपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी भरत पराजुली पुरुष ५४
१६५८ बागमती प्रदेश मकवानपुर स्वतन्त्र प्रदिप कालाखेती पुरुष ३३
१६५९ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे पुरुष ६४
१६६० बागमती प्रदेश चितवन नेपाली काँग्रेस विश्‍वनाथ पौडेल पुरुष ४७
१६६१ बागमती प्रदेश चितवन जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल अजय ठाकुर हजाम पुरुष ३६
१६६२ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मधुप कुमार भट्टराई पुरुष ५८
१६६३ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल मजदुर किसान पार्टी अर्जुन प्रजा पुरुष २६
१६६४ बागमती प्रदेश चितवन मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन कुमारी थिङ्ग महिला २९
१६६५ बागमती प्रदेश चितवन एकीकृत शक्ति नेपाल नविन खड्का पुरुष ३९
१६६६ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) गोविन्द प्रसाद रिजाल पुरुष ६०
१६६७ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी हरि ढकाल पुरुष ३९
१६६८ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र जिवन तमाङ्ग पुरुष ४९
१६६९ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र बिष्णु लामा पुरुष ५४
१६७० बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र दिपक पाठक पुरुष ४०
१६७१ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र अरुण कुमार उप्रेती पुरुष ४०
१६७२ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र ओमकृष्ण थपलिया पुरुष २८
१६७३ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र तिलक मणी पाठक पुरुष ३०
१६७४ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र उत्सव धमला पुरुष २९
१६७५ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र शिव राज उप्रेती पुरुष ६३
१६७६ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र राजेन्द्र प्रसाद वुर्लाकोटी पुरुष ६३
१६७७ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र कुमार आचार्य पुरुष ६३
१६७८ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र राजन न्यौपाने पुरुष ४५
१६७९ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कृष्ण भक्त पोख्रेल पुरुष ५५
१६८० बागमती प्रदेश चितवन नेपाली काँग्रेस उमेश श्रेष्ठ पुरुष ६६
१६८१ बागमती प्रदेश चितवन जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मुस्तफा अली पुरुष ६४
१६८२ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रविन अधिकारी पुरुष ३६
१६८३ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल मजदुर किसान पार्टी ज्ञानेन्द्र प्रजा पुरुष ३१
१६८४ बागमती प्रदेश चितवन हाम्रो नेपाली पार्टी अमृत तामाङ्ग पुरुष ४१
१६८५ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सुनिल कुमार क्षेत्री पुरुष ४५
१६८६ बागमती प्रदेश चितवन मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन टेक बहादुर तामाङ पुरुष ४७
१६८७ बागमती प्रदेश चितवन जनसमाजवादी पार्टी नेपाल प्रभा त्रिपाठी महिला ४१
१६८८ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी रबि लामिछाने पुरुष ४७
१६८९ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र जगदीश अर्याल पुरुष ७३
१६९० बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र देवराज पौडेल पुरुष ५१
१६९१ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र देविका कुवर महिला २९
१६९२ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र भास्कर चन्द्र न्यौपाने पुरुष ५१
१६९३ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र खेम राज भट्टराई पुरुष ४८
१६९४ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र अंगुर पन्त पुरुष ४३
१६९५ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र सुन्दर डल्लाकोटी पुरुष ३५
१६९६ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र शुदर्शन प्रधान पुरुष ५९
१६९७ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राम प्रसाद न्यौपाने पुरुष ४३
१६९८ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) भोज राज अधिकारी पुरुष ४२
१६९९ बागमती प्रदेश चितवन जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल काशीम मिया पुरुष ३४
१७०० बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विक्रम पाण्डे पुरुष ६९
१७०१ बागमती प्रदेश चितवन नेपाल मजदुर किसान पार्टी पदम थापा मगर पुरुष ३४
१७०२ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय नागरिक पार्टी नवराज घले पुरुष ४७
१७०३ बागमती प्रदेश चितवन मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग पुरुष ५२
१७०४ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी जग बहादुर पुन मगर पुरुष ५६
१७०५ बागमती प्रदेश चितवन राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जीता वराल महिला ४३
१७०६ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र तारानाथ पौडेल पुरुष ५०
१७०७ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र दिनेश कोइराला पुरुष ५१
१७०८ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र सुमित्रा राई गिरी महिला ४२
१७०९ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र चन्द्र विलास अधिकारी पुरुष ३२
१७१० बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र जगन्नाथ पौडेल पुरुष ७१
१७११ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र हरि तमाङ्ग पुरुष ६१
१७१२ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र भिम्सीन बस्नेत पुरुष ४७
१७१३ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र नन्द राज उपाध्याय पुरुष ३४
१७१४ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र बासुदेव सापकोटा पुरुष ३३
१७१५ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र बद्रि सिलवाल पुरुष २६
१७१६ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र राजन सापकोटा पुरुष ३२
१७१७ बागमती प्रदेश चितवन स्वतन्त्र तारा प्रसाद पौडेल पुरुष ४१
१७१८ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राम शरण वस्नेत पुरुष ६०
१७१९ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाली काँग्रेस राजेन्द्र बजगाई पुरुष ४९
१७२० गण्डकी प्रदेश गोरखा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रुपेश राना पुरुष ३६
१७२१ गण्डकी प्रदेश गोरखा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी उदय प्रसाद भट्ट पुरुष ४७
१७२२ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल मजदुर किसान पार्टी लिला कुमारी बुढाथोकी महिला ५०
१७२३ गण्डकी प्रदेश गोरखा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन देव बहादुर थापा पुरुष २६
१७२४ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) मिन कुमार श्रेष्ठ पुरुष ३८
१७२५ गण्डकी प्रदेश गोरखा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल उत्तर बहादुर खड्का पुरुष ५१
१७२६ गण्डकी प्रदेश गोरखा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सुवर्ण रोकाहा पुरुष ४३
१७२७ गण्डकी प्रदेश गोरखा स्वतन्त्र बिष्णु पुडासैनी पुरुष २८
१७२८ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अब्दुस सलाम मिया पुरुष २९
१७२९ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) पुष्प कमल दाहाल {प्रचन्ड} पुरुष ६६
१७३० गण्डकी प्रदेश गोरखा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सुशिल पन्त पुरुष ४६
१७३१ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल मजदुर किसान पार्टी प्रलाद लामिछाने पुरुष ४६
१७३२ गण्डकी प्रदेश गोरखा हाम्रो नेपाली पार्टी प्रकाश थापा पुरुष ५६
१७३३ गण्डकी प्रदेश गोरखा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कुल बहादुर बस्नेत पुरुष ५४
१७३४ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) नारायण बाबु आचार्य पुरुष ५८
१७३५ गण्डकी प्रदेश गोरखा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सोम बहादुर गरुङ पुरुष ४०
१७३६ गण्डकी प्रदेश गोरखा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) टिका दत्त पोखरेल पुरुष ९९
१७३७ गण्डकी प्रदेश गोरखा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कविन्द्र बुर्लाकोटी पुरुष ४२
१७३८ गण्डकी प्रदेश गोरखा स्वतन्त्र गणेश देवकोटा पुरुष ५२
१७३९ गण्डकी प्रदेश गोरखा स्वतन्त्र विनोद कुमार गुरुङ पुरुष ४४
१७४० गण्डकी प्रदेश गोरखा स्वतन्त्र डा.माधवी पराजुली(भट्ट) महिला ४६
१७४१ गण्डकी प्रदेश मनाङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग पुरुष ६३
१७४२ गण्डकी प्रदेश मनाङ्ग नेपाली काँग्रेस टेक बहादुर गुरुङ पुरुष ६७
१७४३ गण्डकी प्रदेश मनाङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मुख्या गुरुङ पुरुष ३८
१७४४ गण्डकी प्रदेश लमजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ पुरुष ६४
१७४५ गण्डकी प्रदेश लमजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) देव प्रसाद गुरुङ पुरुष ६४
१७४६ गण्डकी प्रदेश लमजुंग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नरेन्द्र बहादुर गुरुङ पुरुष ६४
१७४७ गण्डकी प्रदेश लमजुंग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी बाल चन्द्र श्रेष्‍ठ पुरुष ७०
१७४८ गण्डकी प्रदेश लमजुंग नेपाल मजदुर किसान पार्टी राजेन्द्र प्रसाद प्रजापति पुरुष ५७
१७४९ गण्डकी प्रदेश लमजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी वीना गोतामे महिला ४३
१७५० गण्डकी प्रदेश लमजुंग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल टक बहादुर गुरुङ पुरुष ५६
१७५१ गण्डकी प्रदेश लमजुंग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन विकास गुरुङ्ग पुरुष ४७
१७५२ गण्डकी प्रदेश लमजुंग नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) लक्ष्मी कान्त पौडेल पुरुष ५२
१७५३ गण्डकी प्रदेश लमजुंग आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल नन्द जङ गुरुङ पुरुष ३९
१७५४ गण्डकी प्रदेश लमजुंग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी धर्म राज के.सी पुरुष ४१
१७५५ गण्डकी प्रदेश लमजुंग स्वतन्त्र चन्दन वस्याल पुरुष २८
१७५६ गण्डकी प्रदेश लमजुंग स्वतन्त्र प्रकाश जोशी पुरुष ४८
१७५७ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मन बहादुर गुरुङ्ग पुरुष ५६
१७५८ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाली काँग्रेस किशोर दत्त बराल पुरुष ५७
१७५९ गण्डकी प्रदेश कास्की जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल शमिला नेपाली मंग्राती महिला ३४
१७६० गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सूर्य बहादुर गुरुङ पुरुष ६४
१७६१ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल मजदुर किसान पार्टी राजेन्द्र माक पुरुष ४२
१७६२ गण्डकी प्रदेश कास्की हाम्रो नेपाली पार्टी प्रमोद आचार्य पुरुष ४१
१७६३ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी टुक बहादुर सिंजाली पुरुष ४३
१७६४ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल महेन्द्र खत्री पुरुष ४१
१७६५ गण्डकी प्रदेश कास्की मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन यज्ञ वहादुर गुरुङ्ग पुरुष ३८
१७६६ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी सिता श्रीस मगर महिला ३५
१७६७ गण्डकी प्रदेश कास्की एकीकृत शक्ति नेपाल सविना वेगम महिला ४१
१७६८ गण्डकी प्रदेश कास्की आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल शिव प्रसाद अधिकारी पुरुष ४०
१७६९ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राजु राई पुरुष ४३
१७७० गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र घन नाथ सापकोटा पुरुष ३७
१७७१ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र दिल वहादुर राना पुरुष ४६
१७७२ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र सौगात जि सी पुरुष २७
१७७३ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र आनन्द सापकोटा पुरुष ४३
१७७४ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) विधा भटटराई महिला ४९
१७७५ गण्डकी प्रदेश कास्की जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल बुद्धि कुमारी गुरुङ्ग महिला ६१
१७७६ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सुवर्ण राज पन्त पुरुष ३२
१७७७ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल मजदुर किसान पार्टी पशुपति प्रजापती पुरुष ५५
१७७८ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) श्रीनाथ वराल पुरुष ५४
१७७९ गण्डकी प्रदेश कास्की जनमत पार्टी महेन्द्र शर्मा पुरुष ५२
१७८० गण्डकी प्रदेश कास्की हाम्रो नेपाली पार्टी शिरिष गुरुङ महिला ३६
१७८१ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल अजय विश्वकर्मा पुरुष २९
१७८२ गण्डकी प्रदेश कास्की मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन ज्ञान राज गुरुङ्ग पुरुष ५३
१७८३ गण्डकी प्रदेश कास्की संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च बाल कुमार राई पुरुष ३०
१७८४ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ईश्‍वर वहादुर राना पुरुष ४९
१७८५ गण्डकी प्रदेश कास्की आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल गिता बहादुर रेाका पुरुष ४३
१७८६ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी माधव प्रसाद कंडेल पुरुष ५३
१७८७ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र जमुना शर्मा महिला ३२
१७८८ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र महादेव गुरुङ पुरुष ६६
१७८९ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र तारानाथ सुवेदी पुरुष ७८
१७९० गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र ऋगेन्द्र गिरी पुरुष ३४
१७९१ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र गिता नाथ महिला ३५
१७९२ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) दामोदर पौडेल वैरागी पुरुष ५६
१७९३ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) रामजी प्रसाद बराल जीवन पुरुष ५६
१७९४ गण्डकी प्रदेश कास्की जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल हित काजी गुरुङ्ग पुरुष ५८
१७९५ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जगत प्रसाद सुवेदी पुरुष ६७
१७९६ गण्डकी प्रदेश कास्की नेपाल मजदुर किसान पार्टी बल राम सिबन्जार पुरुष ४५
१७९७ गण्डकी प्रदेश कास्की हाम्रो नेपाली पार्टी विवेक कुमार पौडयल पुरुष ३३
१७९८ गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राजा राम दाहाल पुरुष ३७
१७९९ गण्डकी प्रदेश कास्की मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन गंगा कुमारी खपाङगी तामाङ महिला ३७
१८०० गण्डकी प्रदेश कास्की राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी योग राज पौडेल पुरुष ४१
१८०१ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र जगन्नाथ बास्तोला पुरुष ५५
१८०२ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र पशुपती नाथ तिमिल्सिना पुरुष ८४
१८०३ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र कमल जङ्ग कुँवर पुरुष ५०
१८०४ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र अनिता भुर्त्याल महिला ३६
१८०५ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र यादव प्रसाद तिमिल्सेना पुरुष ३८
१८०६ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र टंक प्रसाद अधिकारी पुरुष ५०
१८०७ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र यम कृष्ण पौडेल पुरुष २९
१८०८ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र ढक बहादुर कार्की पुरुष ५२
१८०९ गण्डकी प्रदेश कास्की स्वतन्त्र दुर्गा प्रसाद कोइराला पुरुष ६१
१८१० गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) एक बहादुर राना मगर पुरुष ६३
१८११ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाली काँग्रेस रामचन्द्र पौडेल पुरुष ७८
१८१२ गण्डकी प्रदेश तनहुँ जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल पासाङ थापा मगर महिला ३५
१८१३ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विनोद कुमार घर्ती पुरुष ३९
१८१४ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाल मजदुर किसान पार्टी राम कृष्ण त्वायना पुरुष ५४
१८१५ गण्डकी प्रदेश तनहुँ हाम्रो नेपाली पार्टी प्रविन पौडेल पुरुष ३१
१८१६ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कृष्ण प्रसाद पौडेल पुरुष ६५
१८१७ गण्डकी प्रदेश तनहुँ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रेम बहादुर थापा पुरुष ४१
१८१८ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी ताज महमद मिया पुरुष ३७
१८१९ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी हस्त बहादुर किचिम थापा पुरुष ७०
१८२० गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विकास सिग्देल पुरुष ३०
१८२१ गण्डकी प्रदेश तनहुँ स्वतन्त्र पृथ्वी नारायण श्रेष्ठ पुरुष ५१
१८२२ गण्डकी प्रदेश तनहुँ स्वतन्त्र बेल बहादुर दरै पुरुष ३५
१८२३ गण्डकी प्रदेश तनहुँ स्वतन्त्र विश्व  नाथ वास्तोला पुरुष ५२
१८२४ गण्डकी प्रदेश तनहुँ स्वतन्त्र गोविन्द राज जोशी पुरुष ७३
१८२५ गण्डकी प्रदेश तनहुँ स्वतन्त्र राम चन्द्र कार्की पुरुष ५२
१८२६ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) किरण गुरुङ पुरुष ६१
१८२७ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाली काँग्रेस शंकर भण्डारी पुरुष ५४
१८२८ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नरेन्द्र प्रताप महत पुरुष ६४
१८२९ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाल मजदुर किसान पार्टी राम हरि गोरा पुरुष ५७
१८३० गण्डकी प्रदेश तनहुँ हाम्रो नेपाली पार्टी विष्णु पराजुली पुरुष ३६
१८३१ गण्डकी प्रदेश तनहुँ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रविना थापा मगर महिला ३६
१८३२ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी लाल बहादुर सार्की गोतामे पुरुष ३७
१८३३ गण्डकी प्रदेश तनहुँ नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) पुष्प राज पराजुली पुरुष ५७
१८३४ गण्डकी प्रदेश तनहुँ जनसमाजवादी पार्टी नेपाल खड्क बहादुर वि.क पुरुष ५०
१८३५ गण्डकी प्रदेश तनहुँ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बिजय जोशी पुरुष ३६
१८३६ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नारायण प्रसाद मरासिनी पुरुष ५४
१८३७ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाली काँग्रेस राजु थापा पुरुष ४३
१८३८ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ख्याम वहादुर गुरुङ्ग पुरुष ५०
१८३९ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) विष्णु गिरी पुरुष ४४
१८४० गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा मौलिक जरोकिलो पार्टी हरि नेपाल पुरुष ४४
१८४१ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा हाम्रो नेपाली पार्टी सोम बहादुर नेपाली पुरुष ५५
१८४२ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी ईश्वरी प्रसाद पौडेल पुरुष ५६
१८४३ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन निर्मल आले पुरुष ३९
१८४४ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ओम बहादुर थापा पुरुष ६५
१८४५ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) प्रदीप कुमार पौडेल(क्षेत्री) पुरुष ६७
१८४६ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल तिल कुमारी नेपाली महिला ३०
१८४७ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बोधराज रेग्मी पुरुष ३२
१८४८ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र गोविन्द बहादुर रानाभाट पुरुष ५०
१८४९ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र लोक बहादुर दमै पुरुष ७०
१८५० गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र अर्जुन प्रसाद पौडेल पुरुष ६७
१८५१ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पद्‍मा कुमारी अर्याल महिला ५३
१८५२ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाली काँग्रेस धनराज गुरुङ्ग पुरुष ५५
१८५३ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लालगोपाल अर्याल पुरुष ७६
१८५४ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन चोक वहादुर गुरुङ् पुरुष ५७
१८५५ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी रिमीसरा गाहा राना महिला ३८
१८५६ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) डोलराज बि.क. पुरुष ६५
१८५७ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) गणेश प्रसाद पाण्डेय पुरुष ५२
१८५८ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा एकीकृत शक्ति नेपाल नर बहादुर खड्काथोकी पुरुष ५३
१८५९ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टिक राज गुरुङ्ग पुरुष ५३
१८६० गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र चिरन्जीवी पाण्डेय पुरुष ७१
१८६१ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र ढाल प्रसाद पाण्डे पुरुष ५४
१८६२ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र कोपिल देव न्यौपाने पुरुष ४९
१८६३ गण्डकी प्रदेश स्याङ्जा स्वतन्त्र सागर ढकाल पुरुष ३६
१८६४ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कृष्‍ण प्रसाद पौडेल पुरुष ५८
१८६५ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाली काँग्रेस शशांक कोइराला पुरुष ६४
१८६६ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल भुम बहादुर राई पुरुष ३८
१८६७ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी डा. मोहनी लाल भुसाल पुरुष ७१
१८६८ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) हाम्रो नेपाली पार्टी तुलसी राम भुषाल पुरुष ४३
१८६९ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नागरिक उन्मुक्ति पार्टी कमल महतो पुरुष ५०
१८७० गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपालका लागि नेपाली पार्टी रुक्मागत चापागाई पुरुष ४३
१८७१ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रेम छिरी शेर्पा पुरुष ४०
१८७२ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी टक बहादुर थापा मगर पुरुष ६४
१८७३ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) मोहन आचार्य पुरुष ६४
१८७४ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राजन गौतम पुरुष ३६
१८७५ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र विन्दु भट्टराई महिला ४६
१८७६ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र चित्रध्‍वज जि.सी. पुरुष ४१
१८७७ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र सुर्य प्रसाद सापकोटा पुरुष ३८
१८७८ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र एकनाथ पोख्रेल पुरुष ५१
१८७९ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र विष्‍णु भट्ट पुरुष ३९
१८८० गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तिल बहादुर महत क्षेत्री पुरुष ५८
१८८१ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाली काँग्रेस विष्णु कुमार कार्की पुरुष ५९
१८८२ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) वाल कृष्ण गैरे पुरुष ६१
१८८३ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विष्‍णु प्रसाद शर्मा पुरुष ६२
१८८४ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) हाम्रो नेपाली पार्टी जगन्नाथ पोख्रेल पुरुष ३४
१८८५ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नागरिक उन्मुक्ति पार्टी बुध्दिराम थनेत पुरुष ४६
१८८६ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन ज्ञान वहादुर कुमाल पुरुष २९
१८८७ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी अम्‍मर बहादुर धामी पुरुष ४७
१८८८ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी सिंह बहादुर थापा पुरुष ६३
१८८९ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी शालिक राम न्यौपाने पुरुष ३६
१८९० गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र बाल कृष्ण कवर जोगी पुरुष ४४
१८९१ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र राम प्रसाद आचार्य पुरुष ६२
१८९२ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र सागर पाठक पुरुष ३७
१८९३ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र लाल बहादुर मल्‍ल पुरुष ५५
१८९४ गण्डकी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) स्वतन्त्र मुक्ति प्रसाद पाण्डेय पुरुष ३८
१८९५ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) प्रेम प्रसाद तुलाचन पुरुष ६०
१८९६ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग नेपाली काँग्रेस योगेश गौचन  थकाली पुरुष २९
१८९७ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मान बहादुर विश्वकर्मा पुरुष ७३
१८९८ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल प्रविण कुमार शेरचन पुरुष ५८
१८९९ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सुदेश गुरुङ पुरुष २५
१९०० गण्डकी प्रदेश मुस्तांग स्वतन्त्र सुरज लालचन पुरुष ४८
१९०१ गण्डकी प्रदेश मुस्तांग स्वतन्त्र सुरेन्द्र शेरचन पुरुष ६५
१९०२ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) हरीकृष्ण श्रेष्ठ पुरुष ५७
१९०३ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी नेपाली काँग्रेस खम बहादुर गर्बुजा पुरुष ५७
१९०४ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जगत प्रसाद गौचन पुरुष ६६
१९०५ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन ओम राज मगर पुरुष ३१
१९०६ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी बिष्णु घिमिरे खत्री महिला २८
१९०७ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी हरी बहादुर खत्री क्षेत्री पुरुष ३७
१९०८ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी स्वतन्त्र खील बहादुर बरुवाल पुरुष ४७
१९०९ गण्डकी प्रदेश म्याग्दी स्वतन्त्र विनोद भट्टचन पुरुष ५८
१९१० गण्डकी प्रदेश म्याग्दी स्वतन्त्र नविन जी.सी. पुरुष ३१
१९११ गण्डकी प्रदेश बागलुङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सुर्य प्रसाद पाठक पुरुष ४६
१९१२ गण्डकी प्रदेश बागलुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा पुरुष ५२
१९१३ गण्डकी प्रदेश बागलुङ राष्ट्रिय जनमोर्चा चित्र बहादुर के.सी. पुरुष ८०
१९१४ गण्डकी प्रदेश बागलुङ नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) शिवलाल सापकोटा पुरुष ६१
१९१५ गण्डकी प्रदेश बागलुङ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी खिमानन्द कँडेल पुरुष ४२
१९१६ गण्डकी प्रदेश बागलुङ स्वतन्त्र कृष्ण शंकर श्रेष्ठ पुरुष ६६
१९१७ गण्डकी प्रदेश बागलुङ स्वतन्त्र चन्द्र बहादुर क्षेत्री पुरुष ४६
१९१८ गण्डकी प्रदेश बागलुङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मन्जु शर्मा महिला ४८
१९१९ गण्डकी प्रदेश बागलुङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) देवेन्द्र पौडेल पुरुष ५७
१९२० गण्डकी प्रदेश बागलुङ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी चित्र प्रसाद गुरुङ पुरुष ५९
१९२१ गण्डकी प्रदेश बागलुङ नेपाल दलित पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) टेक प्रसाद कामी पुरुष ५५
१९२२ गण्डकी प्रदेश बागलुङ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तिला खत्री महिला ४१
१९२३ गण्डकी प्रदेश बागलुङ स्वतन्त्र डिल बहादुर कार्की पुरुष ५६
१९२४ गण्डकी प्रदेश बागलुङ स्वतन्त्र गणेश कुमार थापा पुरुष ४२
१९२५ गण्डकी प्रदेश बागलुङ स्वतन्त्र तुल्सी राम अर्याल पुरुष ५६
१९२६ गण्डकी प्रदेश पर्वत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पदम गिरी पुरुष ४५
१९२७ गण्डकी प्रदेश पर्वत नेपाली काँग्रेस अर्जुन प्रसाद जोशी पुरुष ६६
१९२८ गण्डकी प्रदेश पर्वत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिपक बहादुर मल्ल पुरुष ४२
१९२९ गण्डकी प्रदेश पर्वत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ठाकुर प्रसाद भुसाल पुरुष ६३
१९३० गण्डकी प्रदेश पर्वत मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन चन्द्र बहादुर पाइजा पुन पुरुष ३७
१९३१ गण्डकी प्रदेश पर्वत राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी बल बहादुर थापा पुरुष ७२
१९३२ गण्डकी प्रदेश पर्वत नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) देवाखर भट्टराई पुरुष ३८
१९३३ गण्डकी प्रदेश पर्वत नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) भगवती पौडेल महिला ६६
१९३४ गण्डकी प्रदेश पर्वत राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जाल बहादुर पुर्जा पुन पुरुष ३३
१९३५ गण्डकी प्रदेश पर्वत स्वतन्त्र सीता देबी शर्मा महिला ३९
१९३६ गण्डकी प्रदेश पर्वत स्वतन्त्र सावित्री शर्मा महिला ३१
१९३७ गण्डकी प्रदेश पर्वत स्वतन्त्र अरुण पौडेल पुरुष ४६
१९३८ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) प्रदिप कुमार ज्ञवाली पुरुष ६१
१९३९ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी नेपाली काँग्रेस चन्द्रकान्त भण्डारी पुरुष ६१
१९४० लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गणेश पाण्डे पुरुष ३१
१९४१ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी नेपाल मजदुर किसान पार्टी पदम रसाईली पुरुष ३१
१९४२ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी हाम्रो नेपाली पार्टी भुवनेश्‍वर अर्याल पुरुष ५२
१९४३ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन लोक बहादुर थापा पुरुष ३६
१९४४ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी चन्दा थापा महिला ४४
१९४५ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दामोदर भण्डारी पुरुष ४४
१९४६ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र कमल भुसाल पुरुष २७
१९४७ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र सुधन न्यौपाने पुरुष २७
१९४८ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र कमला श्रेष्ठ महिला ३६
१९४९ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गोकर्ण राज विष्‍ट पुरुष ५७
१९५० लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी युव राज घिमिरे पुरुष ४८
१९५१ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) राम कुमारी झाक्री महिला ४४
१९५२ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी हाम्रो नेपाली पार्टी रामलाल पाण्डे पुरुष ५०
१९५३ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ठाकुर प्रसाद पाण्डेय पुरुष ५७
१९५४ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पदम थापा मगर पुरुष ४५
१९५५ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र देवराज पाण्डे पुरुष ३०
१९५६ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र कमला पुन महिला ३६
१९५७ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र नारायण भट्टराई पुरुष २८
१९५८ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र केशर बहादुर थापा पुरुष ६२
१९५९ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र दामोदर भुसाल पुरुष ४९
१९६० लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र अमर बहादुर कार्की पुरुष २६
१९६१ लुम्बिनी प्रदेश गुल्मी स्वतन्त्र तेजेन्द्र बहादुर महत पुरुष २७
१९६२ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नारायण प्रसाद आचार्य पुरुष ५२
१९६३ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाली काँग्रेस ज्ञान बहादुर गाहा पुरुष ४९
१९६४ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मेहरमान राना पुरुष ३९
१९६५ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ज्ञान  बहादुर  सिंजाली पुरुष ६३
१९६६ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन थम्मन बहादुर बुढा मगर पुरुष ३६
१९६७ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी उजर सिं दर्लामी पुरुष ४५
१९६८ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र डोल राज तिमिल्सिना पुरुष ५१
१९६९ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र विपिन कडेल पुरुष २९
१९७० लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र नारायण न्यौपाने पुरुष ३५
१९७१ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र राजु सुनार पुरुष ३३
१९७२ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ठाकुर प्रसाद गैरे पुरुष ५४
१९७३ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दुर्पता सोमै महिला ५४
१९७४ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भोजिन्‍द्र वहादुर के.सी पुरुष ५८
१९७५ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाल मजदुर किसान पार्टी शिव सुन्दर धुख्वा पुरुष ४६
१९७६ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) सोम प्रसाद पाण्डेय पुरुष ६७
१९७७ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल खडानन्द गैरे पुरुष ४५
१९७८ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मन बहादुर दर्लामी पुरुष ४८
१९७९ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी हुम बहादुर थापा मगर पुरुष ६२
१९८० लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) तारा बहादुर खत्री पुरुष ५९
१९८१ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल देव बहादुर हिस्की पुरुष ४५
१९८२ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सोम प्रसाद गैरे पुरुष २९
१९८३ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र जीव लाल सुवेदी पुरुष ५०
१९८४ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र केशर वहादुर आले पुरुष ३७
१९८५ लुम्बिनी प्रदेश पाल्पा स्वतन्त्र उपेन्द्र राज गहिरे पुरुष ३३
१९८६ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) टोप बहादुर रायमाझी पुरुष ६०
१९८७ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची नेपाली काँग्रेस पुष्पा भुसाल (गौतम) महिला ६१
१९८८ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नेत्र बहादुर थापा पुरुष ४५
१९८९ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी होम नारायण वेल्वासे पुरुष ४८
१९९० लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची नेपाल मजदुर किसान पार्टी सुतेज दुवाल पुरुष ३४
१९९१ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची हाम्रो नेपाली पार्टी दुर्गा वन्जाडे पुरुष ३५
१९९२ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल खलिल मियाँ पुरुष ५२
१९९३ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पूर्ण बहादूर थापा पुरुष ५१
१९९४ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मधु बहादुर सारु पुरुष ५२
१९९५ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची जनसमाजवादी पार्टी नेपाल पीताम्बर अर्याल पुरुष ३३
१९९६ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी हरी प्रसाद भुसाल पुरुष ३३
१९९७ लुम्बिनी प्रदेश अर्घाखांची स्वतन्त्र पशुपतिनाथ ढकाल पुरुष ६८
१९९८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) छविलाल विश्वकर्मा पुरुष ५९
१९९९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल मजदुर किसान पार्टी तुल्सी राम धुख्वा पुरुष ५०
२००० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनमत पार्टी कैलाश गुरुङ्ग पुरुष ५६
२००१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही हाम्रो नेपाली पार्टी विशाल वास्कोटा पुरुष २९
२००२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नागरिक उन्मुक्ति पार्टी धनीराम चौधरी पुरुष ५३
२००३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राकेश बनियाँ पुरुष ३५
२००४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन शिव बहादुर गुरुङ्ग पुरुष ५७
२००५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी दल बहादुर थापा पुरुष ४४
२००६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री पुरुष ४७
२००७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र घनश्याम भुसाल पुरुष ६१
२००८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र कमल नाथ भुसाल पुरुष ४८
२००९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र टीकाराम जैसी चापागाई पुरुष ५२
२०१० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र दुर्गा पाण्डे महिला ३२
२०११ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र लिलामणि न्‍यौपाने पुरुष ३०
२०१२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र धनराज भुर्तेल पुरुष ३५
२०१३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र टिका मणी पुन पुरुष ५७
२०१४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र कमल पाण्डे पुरुष ४९
२०१५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र दिपक शर्मा पुरुष ४१
२०१६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र मातृका प्रसाद यादव पुरुष ६३
२०१७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र बिष्णु प्रसाद चौधरी कुर्मी पुरुष ७४
२०१८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र लक्ष्मण भण्डारी पुरुष २७
२०१९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) विष्‍णु प्रसाद पौडेल पुरुष ६२
२०२० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरि सुन्दर बासी पुरुष ४१
२०२१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) राजु गुरुङ्ग पुरुष ५१
२०२२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही हाम्रो नेपाली पार्टी कमल भुसाल पुरुष २८
२०२३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन दिपक थापा पुरुष ३८
२०२४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी केशव बहादुर थापा मगर पुरुष ५२
२०२५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) नमा देबी गौतम जैसी महिला ४८
२०२६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल दलित पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) राजु शाही पुरुष ४३
२०२७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी गणेश पौडेल पुरुष २७
२०२८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र तुलसी  राम यादव पुरुष २६
२०२९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र विष्णु विश्‍वकर्मा पुरुष ४५
२०३० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र केशब बस्याल पुरुष ३०
२०३१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र रुप सिंह थापा पुरुष ६२
२०३२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र टोप नारायण पौडेल पुरुष ४५
२०३३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र सुरेन्द्र भारी पुरुष ३८
२०३४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र प्रदिप ज्ञवाली पुरुष ३९
२०३५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र हिमाल बस्याल पुरुष २७
२०३६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र तारा घिमिरे महिला ४०
२०३७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाली काँग्रेस बाल कृष्ण खाँण पुरुष ६२
२०३८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दीपक बोहरा पुरुष ७१
२०३९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल मजदुर किसान पार्टी सरु वि. क. महिला ३४
२०४० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनमत पार्टी प्रमोद कुमार राउत पुरुष ४३
२०४१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही हाम्रो नेपाली पार्टी प्रख्यात वन्जाडे पुरुष ४७
२०४२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नागरिक उन्मुक्ति पार्टी तुल्‍सी प्रसाद थारु पुरुष ३७
२०४३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सरस्वती धोवी धवल महिला ४३
२०४४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन तेज कुमारी आले महिला ४२
२०४५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही गान्धीवादी पार्टी नेपाल लाल वहादुर राना पुरुष ३८
२०४६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मोजीब अलि मुसलमान पुरुष ३८
२०४७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी जित बहादुर गुप्‍ता तेली पुरुष ४०
२०४८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र राजिव शाही पुरुष ३६
२०४९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र गुडिया पथरकट्ट महिला ४५
२०५० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र देव राज न्‍यौपाने पुरुष ४९
२०५१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र नबाब मुसलमान पुरुष ४०
२०५२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र नारायण प्रसाद शर्मा पुरुष ५३
२०५३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र इमदाद हुशैन खान पुरुष २८
२०५४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र केशव विक्रम खडका पुरुष ६०
२०५५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र इशरात अली फकीर पुरुष ३२
२०५६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र रमेश गैरे पुरुष ४०
२०५७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र नरेश  बहादुर  क्षेत्री पुरुष २६
२०५८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र जिव कान्त काफले पुरुष ४५
२०५९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र शिव मल्‍ल पुरुष ४६
२०६० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र घनश्याम भट्टराई पुरुष ४१
२०६१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाली काँग्रेस प्रमोद कुमार यादव पुरुष ४३
२०६२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल ओम प्रकाश यादव पुरुष ४२
२०६३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला पुरुष ७२
२०६४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनमत पार्टी भोपेन्द्र प्रसाद यादव पुरुष ३७
२०६५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नागरिक उन्मुक्ति पार्टी सत्य देव चौधरी पुरुष ४२
२०६६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन खिल बहादुर गाहा पुरुष ५१
२०६७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी जौहर अली जोलहा पुरुष ५०
२०६८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल जनता पार्टी महेन्द्र नाथ सि‌ह राय पुरुष ४६
२०६९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र अब्दुल जुबेर मुसलमान पुरुष ६९
२०७० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र दिलिप कुमार यादव पुरुष ३८
२०७१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र जवाहर प्रसाद गडेरिया पुरुष ६६
२०७२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र दिलीप बरई पुरुष ३१
२०७३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र अनूप कुमार यादव पुरुष ३८
२०७४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बासु देव घिमिरे पुरुष ५४
२०७५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाली काँग्रेस भरत कुमार शाहा पुरुष ६८
२०७६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही नेपाल मजदुर किसान पार्टी हिम लाल पाण्‍डे पुरुष ३४
२०७७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनमत पार्टी चन्द्रशेखर सोनार पुरुष ३८
२०७८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही हाम्रो नेपाली पार्टी भिष्म कुमार राना पुरुष ४६
२०७९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पम्फा सिंजाली महिला ३६
२०८० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी भैर बहादुर थापा मगर पुरुष ५७
२०८१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही जनसमाजवादी पार्टी नेपाल कृष्ण उपाध्या पुरुष ५६
२०८२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र बाबुराम घिमिरे पुरुष ४४
२०८३ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र दिपिका शर्मा(लम्साल) महिला ४४
२०८४ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र राम प्रसाद घिमिरे पुरुष ५४
२०८५ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र कलिमुल्लाह मुसलमान पुरुष ४७
२०८६ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र अब्दुल लजीम मुसलमान पुरुष ५५
२०८७ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र गोविन्द प्रसाद पाण्डेय पुरुष ६५
२०८८ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र सन्नी खान पुरुष २९
२०८९ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र अव्वु हरेरा मुसलमान पुरुष ५६
२०९० लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र भानुभक्त भण्डारी पुरुष ५६
२०९१ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र केशव राज पौडेल पुरुष ३७
२०९२ लुम्बिनी प्रदेश रुपन्देही स्वतन्त्र शब्बीर अहमद खाँ पुरुष ५९
२०९३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बलराम अधिकारी पुरुष ६२
२०९४ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) चक्रपाणी खनाल पुरुष ६०
२०९५ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ध्रुव बहादुर रायमाझी पुरुष ४७
२०९६ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल मजदुर किसान पार्टी यम लाल चौधरी पुरुष ३७
२०९७ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल रबीन्द्र नाथ मिश्र पुरुष ६४
२०९८ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु जनमत पार्टी नरेन्‍द्र प्रसाद चौधरी पुरुष ५२
२०९९ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु हाम्रो नेपाली पार्टी देवेन्द्र कुमार शर्मा पुरुष २६
२१०० लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल श्रवण कुमार उपाध्‍याय पुरुष ३९
२१०१ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नागरिक उन्मुक्ति पार्टी राम मिलन थारु पुरुष ५३
२१०२ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राम नरेश कलवार पुरुष ३६
२१०३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) युवराज शर्मा आचार्य पुरुष ७५
२१०४ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन उत्तम सिंह  राना पुरुष ५१
२१०५ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी उत्तम आले पुरुष ४३
२१०६ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु बहुजन शक्ति पार्टी तपेसरी कहार पुरुष ६४
२१०७ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु एकीकृत शक्ति नेपाल बसन्त पोख्रेल पुरुष ३८
२१०८ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी बीर बहादुर चौधरी पुरुष ३०
२१०९ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सन्‍जू सिंह विष्‍ट महिला ४८
२११० लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र शेर बहादुर यादव पुरुष ३५
२१११ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र हिमाल बुढाथोकी पुरुष २८
२११२ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र गिता देवी पौडेल महिला ४४
२११३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र योगेश क्षेत्री पुरुष ३०
२११४ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र ललित गुरुङ पुरुष ६२
२११५ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) बृजेश कुमार गुप्‍त पुरुष ५१
२११६ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाली काँग्रेस सुरेन्द्र राज आचार्य पुरुष ६४
२११७ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सविता शर्मा महिला ३०
२११८ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल अकबाल अहमद शाह पुरुष ६२
२११९ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपालका लागि नेपाली पार्टी विश्वनाथ यादव पुरुष ५१
२१२० लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुर्य वहादुर थापा पुरुष ७७
२१२१ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र विजय नन्द चौवे पुरुष ५९
२१२२ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र प्रहलाद प्रसाद कहाँर पुरुष ४५
२१२३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र सकिल मोहम‍्मद फकिर पुरुष ३८
२१२४ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र कृष्ण आचार्य पुरुष २९
२१२५ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र जितेन्द्र पान्डेय पुरुष २९
२१२६ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) मंगल प्रसाद गुप्‍ता पुरुष ७७
२१२७ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाली काँग्रेस अभिषेक प्रताप शाह पुरुष ४०
२१२८ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी प्रकाश रजौरिया पुरुष ४९
२१२९ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु जनमत पार्टी नरसिहं चौधरी पुरुष ७०
२१३० लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु मौलिक जरोकिलो पार्टी यम नाथ उपाध्याय पुरुष ३२
२१३१ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल ईश्वर दयाल मिश्र पुरुष ५६
२१३२ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन केश बहादुर थापा पुरुष ७९
२१३३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु नेपाल जनता पार्टी गीता शुक्‍ला महिला ५८
२१३४ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु बहुजन शक्ति पार्टी राम चन्द्र कोरी पुरुष ४५
२१३५ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दिपक बेल्वसे पुरुष २९
२१३६ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र कृष्ण कुमार उपाध्याय पुरुष ४२
२१३७ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र आरती रजौरिया भुसाल महिला ३८
२१३८ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र परमेश्‍वर दयाल मिश्र पुरुष ४९
२१३९ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र धर्म किशोर मुराउ मौर्य पुरुष ४५
२१४० लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र मनी राम कोहार पुरुष ५०
२१४१ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र बिनोद कुमार कोरी पुरुष ४७
२१४२ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र बालाजी चौधरी कुर्मी पुरुष ५५
२१४३ लुम्बिनी प्रदेश कपिलवस्तु स्वतन्त्र गणेश कुमार जि सी पुरुष ५७
२१४४ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कैलाश कुमार मल्ल पुरुष ४७
२१४५ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) पूर्ण बहादुर घर्ति मगर पुरुष ५५
२१४६ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी खिम बहादुर खत्री पुरुष ६१
२१४७ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन रतन बहादुर बुढा पुरुष ६५
२१४८ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी बल बहादुर बुढा पुरुष ५१
२१४९ लुम्बिनी प्रदेश रुकुम पूर्व स्वतन्त्र चन्द्रराज झाक्री पुरुष ४४
२१५० लुम्बिनी प्रदेश रोल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पूर्ण बुढामगर पुरुष ३६
२१५१ लुम्बिनी प्रदेश रोल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) बर्षमान पुन पुरुष ५१
२१५२ लुम्बिनी प्रदेश रोल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लीला रावल महिला ३८
२१५३ लुम्बिनी प्रदेश रोल्पा नेपाल मजदुर किसान पार्टी नाती भाइ ह्‍योम्बा पुरुष ५६
२१५४ लुम्बिनी प्रदेश रोल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल राम बहादुर वली क्षेत्री पुरुष ६४
२१५५ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सूर्य बहादुर  थापा क्षेत्री पुरुष ४८
२१५६ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी होम बहादुर बुढाथोकी मगर पुरुष ४९
२१५७ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान राष्ट्रिय जनमोर्चा दुर्गा पौडेल महिला ५१
२१५८ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) माधव सिं के.सी. पुरुष ५२
२१५९ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मन बहादुर पुन पुरुष ४६
२१६० लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कृष्ण प्रसाद पोख्रेल पुरुष ६४
२१६१ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान स्वतन्त्र राम प्रसाद आचार्य पुरुष ४३
२१६२ लुम्बिनी प्रदेश प्यूठान स्वतन्त्र दान प्रसाद सुबेदी पुरुष ३४
२१६३ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शान्ता चौधरी महिला ४३
२१६४ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लिली वुढाथोकी महिला ४९
२१६५ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल मजदुर किसान पार्टी गणेश भक्त खर्बुजा पुरुष ५६
२१६६ लुम्बिनी प्रदेश दाङ लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल प्रतिमा बुढा मगर महिला ३०
२१६७ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) मेटमणि चौधरी पुरुष ४९
२१६८ लुम्बिनी प्रदेश दाङ हाम्रो नेपाली पार्टी गंगा चौधरी(सत्गौवा) महिला ४३
२१६९ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नागरिक उन्मुक्ति पार्टी सुरेन्द्र चौधरी पुरुष ५०
२१७० लुम्बिनी प्रदेश दाङ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन शोभाराम बुढा पुरुष ७०
२१७१ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) अशोक खड्का पुरुष ४४
२१७२ लुम्बिनी प्रदेश दाङ संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च(थरुहट) रुक्मिणि चौधरी (थारु) महिला ४५
२१७३ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी देवराज पाठक पुरुष ५६
२१७४ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र चन्द्रमणी न्यौपाने पुरुष ४६
२१७५ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शंकर पोख्रेल पुरुष ५९
२१७६ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) रेखा शर्मा महिला ५३
२१७७ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भोलानाथ योगी पुरुष ६१
२१७८ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल मजदुर किसान पार्टी आसा राम वैद्य पुरुष ५५
२१७९ लुम्बिनी प्रदेश दाङ मौलिक जरोकिलो पार्टी रामचन्द्र खड्का पुरुष ३६
२१८० लुम्बिनी प्रदेश दाङ हाम्रो नेपाली पार्टी शसीराम चौधरी पुरुष ४७
२१८१ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नागरिक उन्मुक्ति पार्टी रेशम  चौधरी पुरुष ४१
२१८२ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) नेत्र प्रसाद पाण्डेय पुरुष ३७
२१८३ लुम्बिनी प्रदेश दाङ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन खडक बहादुर बुढा मगर पुरुष ५९
२१८४ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) गोविन्द प्रसाद शर्मा पुरुष ६४
२१८५ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल आमा पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह) गीता रावत महिला ४६
२१८६ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बिशाल अधिकारी पुरुष २९
२१८७ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र यमलाल जि.सी. पुरुष ४३
२१८८ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र कृष्ण बहादुर डाँगी पुरुष ४९
२१८९ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र भुपनाथ अर्जेल पुरुष ४२
२१९० लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कोमल वली महिला ५३
२१९१ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाली काँग्रेस दिपक गिरी पुरुष ६०
२१९२ लुम्बिनी प्रदेश दाङ जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल देवि लाल डाँगी पुरुष ४०
२१९३ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ओज बहादुर खड्का पुरुष ६३
२१९४ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल मजदुर किसान पार्टी वीर बहादुर चौधरी पुरुष ३४
२१९५ लुम्बिनी प्रदेश दाङ लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल रणेन्द्रविक्रम के.सी. पुरुष ४७
२१९६ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नागरिक उन्मुक्ति पार्टी कुमार चौधरी पुरुष ३०
२१९७ लुम्बिनी प्रदेश दाङ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) शालिकराम चौधरी पुरुष ५२
२१९८ लुम्बिनी प्रदेश दाङ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन घनश्याम चौधरी पुरुष ४१
२१९९ लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी कृष्णविर नेपाली पुरुष ६७
२२०० लुम्बिनी प्रदेश दाङ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कमल सुबेदी पुरुष ३५
२२०१ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र टोपेन्द्र बस्नेत पुरुष ३५
२२०२ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र घन श्‍याम डांगी पुरुष ३६
२२०३ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र तिलक खड्का पुरुष ३८
२२०४ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र भुप बहादुर भण्डारी पुरुष ५४
२२०५ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र हेमन्त बहादुर मल्ल पुरुष ५६
२२०६ लुम्बिनी प्रदेश दाङ स्वतन्त्र लिलाधर न्यौपाने पुरुष ४९
२२०७ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सुर्य प्रसाद ढकाल पुरुष ५०
२२०८ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) महेश्‍वर जंग गहतराज (अथक) पुरुष ५१
२२०९ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राम कुमार यादव पुरुष ५६
२२१० लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल मजदुर किसान पार्टी नवीन कुमार शाही पुरुष ४६
२२११ लुम्बिनी प्रदेश बाँके लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल राम चरण चौधरी पुरुष ३९
२२१२ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी उब्जङ शाही पुरुष ४९
२२१३ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नागरिक उन्मुक्ति पार्टी सुरेश कुमार चौधरी पुरुष ५३
२२१४ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपालका लागि नेपाली पार्टी भक्त बहादुर थापा मगर पुरुष ६६
२२१५ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) कुन्ती शर्मा महिला ३२
२२१६ लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी आनन्द बाबु काफ्ले पुरुष ४२
२२१७ लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र प्रदिप कुमार शाह पुरुष ६०
२२१८ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाली काँग्रेस सुदीप नरसिंह राणा पुरुष ५८
२२१९ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मोहम्मद इश्तियाक राई पुरुष ४२
२२२० लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा पुरुष ६१
२२२१ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल मजदुर किसान पार्टी वखत बहादुर थापा पुरुष ४६
२२२२ लुम्बिनी प्रदेश बाँके लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल अव्दुल हन्नान जसगढ पुरुष ४२
२२२३ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनमत पार्टी बाबु खाँ पुरुष ६१
२२२४ लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल रमेश शर्मा अर्याल पुरुष ६४
२२२५ लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी बिधा शर्मा महिला ४३
२२२६ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) खलु प्रसाद थारु पुरुष ७४
२२२७ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनसमाजवादी पार्टी नेपाल लिलौ दर्जी पुरुष ७३
२२२८ लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बिनोद कुमार अग्रहरी पुरुष ४८
२२२९ लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र राहुल जयसवाल पुरुष २७
२२३० लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र दिवाकर खनाल पुरुष ६४
२२३१ लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र बागेश्‍वर चौलागाई पुरुष ३३
२२३२ लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र इरफान अहमद शेख पुरुष ३७
२२३३ लुम्बिनी प्रदेश बाँके स्वतन्त्र समसुल हक राई पुरुष ४२
२२३४ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) किस्मत कुमार कक्षपति पुरुष ६२
२२३५ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाली काँग्रेस किशोर सिह राठोर पुरुष ५३
२२३६ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नोयन्द्र धिताल पुरुष ३१
२२३७ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल मजदुर किसान पार्टी नगेन्द्र बहादुर बुढाक्षेत्री पुरुष ३६
२२३८ लुम्बिनी प्रदेश बाँके लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल हफिज पठान पुरुष ६८
२२३९ लुम्बिनी प्रदेश बाँके जनमत पार्टी राजु प्रसाद कुर्मी पुरुष ३८
२२४० लुम्बिनी प्रदेश बाँके नागरिक उन्मुक्ति पार्टी रविन्द्र मान श्रेष्‍ठ पुरुष ६३
२२४१ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) वीर बहादुर ओली क्षेत्री पुरुष ६२
२२४२ लुम्बिनी प्रदेश बाँके नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) दुर्गा बहादुर घिमिरे पुरुष ७३
२२४३ लुम्बिनी प्रदेश बाँके राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी देवेन्द्र नाथ शुक्ला पुरुष ५७
२२४४ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लक्ष्मणराज ज्ञवाली पुरुष ६२
२२४५ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाली काँग्रेस संजय कुमार गौतम पुरुष ५९
२२४६ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रेशम बहादुर खत्री पुरुष ५९
२२४७ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सूर्य बहादुर सिंह पुरुष ५२
२२४८ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाल मजदुर किसान पार्टी हरिलाल न्यौपाने पुरुष ६९
२२४९ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया जनमत पार्टी सोहराव पठान पुरुष ६१
२२५० लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नागरिक उन्मुक्ति पार्टी ठाकुर सिंह थारु पुरुष ४८
२२५१ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी रामरतन थारु पुरुष ४६
२२५२ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रवेश भुसाल पुरुष २९
२२५३ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया स्वतन्त्र देवी प्रसाद तिवारी पुरुष ३८
२२५४ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) पंकज सिंह राठौर पुरुष ५५
२२५५ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) सुरेश पन्थ पुरुष ४६
२२५६ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी विनय रावल पुरुष ४५
२२५७ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नेपाल मजदुर किसान पार्टी धर्म राज जैसी आचार्य पुरुष ४८
२२५८ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल अनिरुध्या आर्य पुरुष ४४
२२५९ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया नागरिक उन्मुक्ति पार्टी रेशमलाल चौधरी पुरुष ४५
२२६० लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ओम  प्रकाश बसौला पुरुष ३७
२२६१ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया स्वतन्त्र राम प्रसाद आचार्य पुरुष २५
२२६२ लुम्बिनी प्रदेश बर्दिया स्वतन्त्र लालविर चौधरी पुरुष ६७
२२६३ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) सिन्‍धु जलेसा बुढाथोकी महिला ५२
२२६४ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाली काँग्रेस विनोद कुमार चौधरी पुरुष ६७
२२६५ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भोजराज ढकाल पुरुष ५२
२२६६ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाल मजदुर किसान पार्टी कृष्ण गोविन्द खाइजु पुरुष ६३
२२६७ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) जनमत पार्टी गुलाव प्रसाद चौधरी पुरुष ५१
२२६८ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) मौलिक जरोकिलो पार्टी गोपाल पोखरेल पुरुष ४१
२२६९ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल हृदयेश त्रिपाठी पुरुष ६३
२२७० लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नागरिक उन्मुक्ति पार्टी गंगा राम चौधरी पुरुष ५९
२२७१ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी धर्म चौधरी पुरुष ३४
२२७२ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी हफिजुल्लाह अन्सारी पुरुष ४६
२२७३ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) बहुजन शक्ति पार्टी काशीलाल चमार पुरुष ५५
२२७४ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी महेन्द्र सेन (ठकुरी) पुरुष ४३
२२७५ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र गिरिश बहादुर चौधरी पुरुष ६१
२२७६ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र टेक बहादुर बुढाथोकी पुरुष ३५
२२७७ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र सीता देवी वौडेल महिला ४३
२२७८ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र सुर्जन तिवारी पुरुष २९
२२७९ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र अजय शाही पुरुष ४६
२२८० लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र देवी वि .क महिला ३३
२२८१ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र कृष्ण बहादुर कामुमगर पुरुष ३८
२२८२ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र भक्त बहादुर काम्‍मु पुरुष ३४
२२८३ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र श्रीराम आचार्य पुरुष ३५
२२८४ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) दिपेन्द्र कुमार अधिकारी पुरुष ६०
२२८५ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाली काँग्रेस देवेन्‍द्र राज क‌ण्डेल पुरुष ६५
२२८६ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धुब्र बहादुर प्रधान पुरुष ७३
२२८७ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नेपाल मजदुर किसान पार्टी विन्दु कुमारी थारु महिला २९
२२८८ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) जनमत पार्टी बाल गोविन्द चौधरी पुरुष ३५
२२८९ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) नागरिक उन्मुक्ति पार्टी चन्द्रिका देवी चौधरी महिला ५३
२२९० लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन दिन मायाँ गुरुङ्ग महिला ४७
२२९१ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी कलावती पुन महिला ५३
२२९२ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) बहुजन शक्ति पार्टी जितेन्द्र गुप्ता पुरुष ३५
२२९३ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मदन लाल पौडेल पुरुष ३४
२२९४ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र भेष वहादुर खराल पुरुष ३६
२२९५ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र श्याम बहादुर दर्जी पुरुष ४८
२२९६ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र ज्योतिन्द्र बहादुर कुँवर पुरुष ४८
२२९७ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र मोहम्मद रज्जाक मिया पुरुष २८
२२९८ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र विजय कुमार अग्रहरी पुरुष ५७
२२९९ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र चित्र प्रसाद सुनार पुरुष २६
२३०० लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र संजय कुमार कानु पुरुष ४३
२३०१ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र धर्मेन्‍द्र गिरी पुरुष ३७
२३०२ लुम्बिनी प्रदेश नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) स्वतन्त्र मकसद धुनिया पुरुष ३३
२३०३ कर्णाली प्रदेश सल्यान नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राजेन्द्र वीर राय पुरुष ६३
२३०४ कर्णाली प्रदेश सल्यान राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेत्रलाल श्रेष्ठ पुरुष ६६
२३०५ कर्णाली प्रदेश सल्यान नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) प्रकाश ज्वाला पुरुष ५५
२३०६ कर्णाली प्रदेश सल्यान नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) भिम बहादुर वली पुरुष ४७
२३०७ कर्णाली प्रदेश सल्यान राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी पवन राज देवकोटा पुरुष ४२
२३०८ कर्णाली प्रदेश सल्यान स्वतन्त्र राजेन्द्र बहादुर शाह पुरुष ७०
२३०९ कर्णाली प्रदेश सल्यान स्वतन्त्र डिल्ली वहादुर बुढाथोकी पुरुष ५३
२३१० कर्णाली प्रदेश सल्यान स्वतन्त्र जुद्ध बहादुर सिंह पुरुष २६
२३११ कर्णाली प्रदेश डोल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गणेश बहादुर शाही पुरुष ४९
२३१२ कर्णाली प्रदेश डोल्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अंगद कुमार बुढा पुरुष ५०
२३१३ कर्णाली प्रदेश डोल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) धन बहादुर बुढा पुरुष ४७
२३१४ कर्णाली प्रदेश डोल्पा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) हर्क बहादुर ठकुल्ला पुरुष ६३
२३१५ कर्णाली प्रदेश डोल्पा स्वतन्त्र बदमी क्वारी बोहोरा महिला ४८
२३१६ कर्णाली प्रदेश डोल्पा स्वतन्त्र विर बहादुर रोकाया पुरुष ५२
२३१७ कर्णाली प्रदेश मुगु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राज बहादुर कार्की पुरुष ४३
२३१८ कर्णाली प्रदेश मुगु नेपाली काँग्रेस ऐन बहादुर शाही ठकुरी पुरुष ५२
२३१९ कर्णाली प्रदेश मुगु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राज बहादुर मल्ल पुरुष ५४
२३२० कर्णाली प्रदेश मुगु स्वतन्त्र भीम चन्द्र हमाल पुरुष ७२
२३२१ कर्णाली प्रदेश मुगु स्वतन्त्र कृष्‍ण बहादुर सेजुवाल पुरुष ५५
२३२२ कर्णाली प्रदेश जुम्ला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) रतन नाथ योगी पुरुष ४४
२३२३ कर्णाली प्रदेश जुम्ला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) गोमा गौतम (कुँवर) महिला ३९
२३२४ कर्णाली प्रदेश जुम्ला राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ज्ञान बहादुर शाही पुरुष ३०
२३२५ कर्णाली प्रदेश जुम्ला नेपाल मजदुर किसान पार्टी डिल्ली प्रसाद काफ्ले पुरुष ६१
२३२६ कर्णाली प्रदेश जुम्ला स्वतन्त्र डा.कल बहादुर रोकाया पुरुष ५७
२३२७ कर्णाली प्रदेश कालिकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) श्री नगीन्द्र शाही पुरुष ४३
२३२८ कर्णाली प्रदेश कालिकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) महेन्द्र बहादुर शाही पुरुष ४५
२३२९ कर्णाली प्रदेश कालिकोट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धन बहादुर बुढा पुरुष ४८
२३३० कर्णाली प्रदेश कालिकोट नेपाल मजदुर किसान पार्टी खड्ग राज शाही पुरुष ३५
२३३१ कर्णाली प्रदेश कालिकोट नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) पंख बहादुर विष्ट पुरुष ६२
२३३२ कर्णाली प्रदेश कालिकोट जनसमाजवादी पार्टी नेपाल हरि बहादुर बोहोरा पुरुष ५२
२३३३ कर्णाली प्रदेश कालिकोट स्वतन्त्र काशी चन्द्र बराल पुरुष ५०
२३३४ कर्णाली प्रदेश कालिकोट स्वतन्त्र धन प्रसाद पाण्डे पुरुष ५९
२३३५ कर्णाली प्रदेश कालिकोट स्वतन्त्र लछु चौलागाई महिला ५१
२३३६ कर्णाली प्रदेश हुम्ला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) दल रावल पुरुष ५१
२३३७ कर्णाली प्रदेश हुम्ला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे) पुरुष ५५
२३३८ कर्णाली प्रदेश हुम्ला राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी तेज बहादुर रावत पुरुष २८
२३३९ कर्णाली प्रदेश हुम्ला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी कर्ण जित बुढाथोकी पुरुष ४३
२३४० कर्णाली प्रदेश जाजरकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) निरज प्रसाद आचार्य पुरुष ४५
२३४१ कर्णाली प्रदेश जाजरकोट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) शक्ति बहादुर वस्नेत पुरुष ५३
२३४२ कर्णाली प्रदेश जाजरकोट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिपक खनाल पुरुष ५०
२३४३ कर्णाली प्रदेश जाजरकोट नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) झलक नाथ वाग्ले पुरुष ६४
२३४४ कर्णाली प्रदेश जाजरकोट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी राज वहादुर शाही पुरुष ४०
२३४५ कर्णाली प्रदेश जाजरकोट स्वतन्त्र नर बहादुर कार्की पुरुष ४९
२३४६ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) रविन्द्र राज शर्मा पुरुष ५८
२३४७ कर्णाली प्रदेश दैलेख राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कुन्ती कुमारी शाही महिला ४५
२३४८ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाल मजदुर किसान पार्टी प्रकाश गुरुङ्ग पुरुष ३०
२३४९ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) अम्मर बहादुर थापा पुरुष ६६
२३५० कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) भूपाल वहादुर थापा पुरुष ६३
२३५१ कर्णाली प्रदेश दैलेख राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ईन्द्र प्रसाद शर्मा पुरुष ४१
२३५२ कर्णाली प्रदेश दैलेख स्वतन्त्र निरख वहादुर थापा पुरुष ६५
२३५३ कर्णाली प्रदेश दैलेख स्वतन्त्र गोपाल नेपाली पुरुष ५८
२३५४ कर्णाली प्रदेश दैलेख स्वतन्त्र गणेश बहादुर शाही पुरुष ५४
२३५५ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल पुरुष ६०
२३५६ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाली काँग्रेस दिक्पाल कुमार शाहि पुरुष ६१
२३५७ कर्णाली प्रदेश दैलेख राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लोकेन्द्रराज गिरी पुरुष ३३
२३५८ कर्णाली प्रदेश दैलेख नेपाल मजदुर किसान पार्टी केसेन्द्र प्रकाश कार्की पुरुष ६३
२३५९ कर्णाली प्रदेश दैलेख राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बखत बहादुर भण्डारी पुरुष ५२
२३६० कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ध्रुवकुमार शाही पुरुष ५२
२३६१ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाली काँग्रेस पूर्ण बहादुर खड्का पुरुष ६६
२३६२ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल कर्ण बहादुर थापा पुरुष ६१
२३६३ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी छत्रपति थापा क्षेत्री पुरुष ६७
२३६४ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाल मजदुर किसान पार्टी प्रेम कुमार थापा पुरुष ४६
२३६५ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल जिवन चन्द पुरुष ३३
२३६६ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन शेर वहादुर घर्तीमगर पुरुष ४८
२३६७ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी मोहम्मद हसरत अली पुरुष ३२
२३६८ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत स्वतन्त्र मान सिं ठकुरी पुरुष ३४
२३६९ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री पुरुष ६३
२३७० कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाली काँग्रेस हृदयराम थानी पुरुष ६२
२३७१ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल दिप बहादुर नेपाली पुरुष ६०
२३७२ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भिम बहादुर शाही पुरुष ३९
२३७३ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाल मजदुर किसान पार्टी तुल्छी खडका महिला ३९
२३७४ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी टेक्मल दमाई पुरुष ४५
२३७५ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल वीरेन्द्रा कुमारी चन्द महिला ४५
२३७६ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी कुमारी राई महिला ४१
२३७७ कर्णाली प्रदेश सुर्खेत राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टेक बहादुर चुनारा पुरुष ४४
२३७८ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नन्दराम देवकोटा पुरुष ५०
२३७९ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम नेपाली काँग्रेस मानवहादुर नेपाली पुरुष ४५
२३८० कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) जनार्दन शर्मा पुरुष ५९
२३८१ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिपक कुमार मल्ल पुरुष ५५
२३८२ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन हरी बहादुर पुन पुरुष ४५
२३८३ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम स्वतन्त्र राजन पाण्डे पुरुष २६
२३८४ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम स्वतन्त्र तारक के.सी. पुरुष ३३
२३८५ कर्णाली प्रदेश रुकुम पश्चिम स्वतन्त्र लाल वहादुर महत पुरुष ५८
२३८६ सुदूरपश्चिम प्रदेश बाजुरा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) कर्ण बहादुर थापा पुरुष ५४
२३८७ सुदूरपश्चिम प्रदेश बाजुरा नेपाली काँग्रेस बद्री प्रसाद पाण्डे पुरुष ४८
२३८८ सुदूरपश्चिम प्रदेश बाजुरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जंग कुमार गिरी पुरुष ४६
२३८९ सुदूरपश्चिम प्रदेश बाजुरा जनसमाजवादी पार्टी नेपाल राम बहादुर शाही पुरुष ४५
२३९० सुदूरपश्चिम प्रदेश बाजुरा स्वतन्त्र टेक बहादुर बडुवाल पुरुष ३९
२३९१ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) झपट बहादुर बोहरा पुरुष ५४
२३९२ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) शेर बहादुर कुँवर पुरुष ५६
२३९३ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम हाम्रो नेपाली पार्टी तेज प्रसाद शर्मा पुरुष ६०
२३९४ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम स्वतन्त्र हिकमत कुवँर पुरुष ४३
२३९५ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम स्वतन्त्र राजन कुँवर पुरुष ४६
२३९६ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम स्वतन्त्र महेन्द्र बहादुर बोगटी पुरुष ३२
२३९७ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम स्वतन्त्र जगत बहादुर रावल पुरुष ६७
२३९८ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) यज्ञ बहादुर बोगटी पुरुष ४६
२३९९ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम नेपाली काँग्रेस पुष्प बहादुर शाह पुरुष ६१
२४०० सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी मिन बहादुर शाही पुरुष ४९
२४०१ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम नेपाल मजदुर किसान पार्टी झंकर बहादुर शाही पुरुष ४०
२४०२ सुदूरपश्चिम प्रदेश अछाम स्वतन्त्र चन्द्र प्रसाद ढुंगाना पुरुष ४३
२४०३ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) ऐन बहादुर महर पुरुष ३८
२४०४ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राम बहादुर जाग्री पुरुष ४३
२४०५ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी बिश्व प्रकाश जेठारा पुरुष ५१
२४०६ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) भानुभक्त जोशी पुरुष ६३
२४०७ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रेम राज जोशी पुरुष ३०
२४०८ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग स्वतन्त्र लोकेन्‍द्र सिहं धामी पुरुष ३९
२४०९ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग स्वतन्त्र हर्कजंग बहादुर सिंह पुरुष ५३
२४१० सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग स्वतन्त्र रामचन्द्र राना पुरुष ६८
२४११ सुदूरपश्चिम प्रदेश बझाङ्ग स्वतन्त्र डम्मर बहादुर खड्का पुरुष ६४
२४१२ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गौरी कुमारी ओली महिला ४९
२४१३ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अंक बहादुर खड्का पुरुष ६५
२४१४ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) प्रेम वहादुर आले पुरुष ५१
२४१५ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी केशव वलायर पुरुष २७
२४१६ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी स्वतन्त्र राज प्रशाद जोशी पुरुष ६८
२४१७ सुदूरपश्चिम प्रदेश डोटी स्वतन्त्र नरेन्द्र बहादुर खडका पुरुष ५०
२४१८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तपेन्द्र बहादुर रावल पुरुष ४९
२४१९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाली काँग्रेस राम जनम चौधरी पुरुष ६२
२४२० सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लोकेन्‍द्र कुँवर पुरुष ३३
२४२१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी धन बहादुर मगर पुरुष ७०
२४२२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नागरिक उन्मुक्ति पार्टी रन्जिता श्रेष्ठ महिला ३९
२४२३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपालका लागि नेपाली पार्टी मान बहादुर चौधरी पुरुष ४०
२४२४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च भोज बहादुर विश्वकर्मा पुरुष ४४
२४२५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी तिलक बहादुर शाही पुरुष ६९
२४२६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना) पुरुष ४१
२४२७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र विजयराज सिंह मयाल पुरुष ४४
२४२८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र ललित बहादुर थापा पुरुष ४०
२४२९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) झपट बहादुर रावल पुरुष ४७
२४३० सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) भगत बहादुर बढुवाल पुरुष ५०
२४३१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री) पुरुष ४२
२४३२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी रमेश कुमार रावल पुरुष ४५
२४३३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल कमलेश कुमार चौधरी पुरुष ३३
२४३४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी शेखर शर्मा पुरुष ५०
२४३५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नागरिक उन्मुक्ति पार्टी अरुन कुमार चौधरी पुरुष ३७
२४३६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन पदम बहादुर वुढामगर पुरुष २५
२४३७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी देशराम चौधरी पुरुष ४५
२४३८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गौरी शंकर चौधरी पुरुष ४०
२४३९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) कृष्ण कुमार चौधरी पुरुष ४४
२४४० सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी बिरेन्द्र बहादुर बम पुरुष ५०
२४४१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी गंगा देबी पौडेल महिला ३७
२४४२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नागरिक उन्मुक्ति पार्टी गंगा राम चौधरी पुरुष ४४
२४४३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) परेक बहादुर रावल पुरुष ५४
२४४४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र नवीन कुमार बोहरा पुरुष ३४
२४४५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र रमेश आचार्य पुरुष ३७
२४४६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) लेख राज भट्ट पुरुष ६३
२४४७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाली काँग्रेस विर बहादुर बलायर पुरुष ५७
२४४८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी जय बहादुर धामी पुरुष ३६
२४४९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी सिताराम पण्डिल पुरुष ३०
२४५० सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली मौलिक जरोकिलो पार्टी चेत राज साउँद पुरुष ४५
२४५१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल मोहन देव मिश्र पुरुष ४१
२४५२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नागरिक उन्मुक्ति पार्टी कइयाँ चौधरी पुरुष ६४
२४५३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी भिम बहादुर थापामगर पुरुष ४७
२४५४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी गोविन्द प्रसाद भट्ट पुरुष ४६
२४५५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र मेख राज जोशी पुरुष ४६
२४५६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नारद मुनि राना पुरुष ५०
२४५७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाली काँग्रेस डिल्ली राज पन्त पुरुष ६६
२४५८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी नन्दा कुमारी दर्लामीमगर (राना) महिला ३७
२४५९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल दान बहादुर विश्‍‍वकर्मा पुरुष ६८
२४६० सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली नागरिक उन्मुक्ति पार्टी लक्ष्मण चौधरी पुरुष ४७
२४६१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी इश्वरी विष्ट पुरुष ३८
२४६२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र जगदीश चौधरी पुरुष ५७
२४६३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र सत्य राज उपाध्याय पुरुष ३०
२४६४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र गगन बहादुर धामी पुरुष ५०
२४६५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र राम बहादुर सिंह पुरुष २७
२४६६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कैलाली स्वतन्त्र पुष्कर नाथ ओझा पुरुष ५९
२४६७ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गणेश सिंह ठगुन्ना पुरुष ५३
२४६८ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला नेपाली काँग्रेस दिलेन्द्र प्रसाद बडू पुरुष ६८
२४६९ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नरेन्द्र सिंह धामी पुरुष ३१
२४७० सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला नेपाल मजदुर किसान पार्टी श्री विश्‍व राम दुवाल पुरुष ५३
२४७१ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला नागरिक उन्मुक्ति पार्टी तारा दत्त जोशी पुरुष ६९
२४७२ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल देव बहादुर बम पुरुष ५९
२४७३ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च रमेश राम लुहार पुरुष ४२
२४७४ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी धर्म सिह दयाली पुरुष ४५
२४७५ सुदूरपश्चिम प्रदेश दार्चुला राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी रविन्द्र सिंह धामी पुरुष ३४
२४७६ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) दामोदर भण्डारी पुरुष ४८
२४७७ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) नरेन्द्र बहादुर कुंवर पुरुष ५०
२४७८ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल आन सिंह भण्डारी पुरुष ५५
२४७९ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी देव बहादुर चन्द पुरुष ४९
२४८० सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी नेपाल मजदुर किसान पार्टी कृष्ण प्रसाद गोसाई पुरुष ५१
२४८१ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल हिम्मत बहादुर चन्द पुरुष ३८
२४८२ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी कृष्ण बहादुर चन्द पुरुष ६८
२४८३ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रकाश चन्द्र भट्ट पुरुष ३६
२४८४ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी स्वतन्त्र त्रिलोक बहादुर चन्द पुरुष ४६
२४८५ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी स्वतन्त्र केशव बहादुर चन्द पुरुष ७१
२४८६ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी स्वतन्त्र प्रमानन्द भट्ट पुरुष ५६
२४८७ सुदूरपश्चिम प्रदेश बैतडी स्वतन्त्र मान सिह विष्ट पुरुष ६१
२४८८ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) चक्र प्रसाद स्नेही पुरुष ४९
२४८९ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा नेपाली काँग्रेस शेर बहादुर देउवा पुरुष ७७
२४९० सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल श्याम सिनाल पुरुष ४३
२४९१ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोविन्द खडायत पुरुष ४२
२४९२ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल काली प्रसाद जोशी पुरुष ५६
२४९३ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) कर्ण बहादुर मल्ल पुरुष ४८
२४९४ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा स्वतन्त्र बिक्रम बहादुर शाही पुरुष ५०
२४९५ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा स्वतन्त्र सागर ढकाल पुरुष ३१
२४९६ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा स्वतन्त्र दान बहादुर पाल पुरुष ४९
२४९७ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा स्वतन्त्र कर्ण सिंह रावल पुरुष ८४
२४९८ सुदूरपश्चिम प्रदेश डडेलधुरा स्वतन्त्र लाल बहादुर कठायत पुरुष ३४
२४९९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तारा लामा तामाङ पुरुष ४९
२५०० सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) बीना मगर महिला ३८
२५०१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दिल्ली वहादुर शाही पुरुष ६१
२५०२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी नन्‍दा देवी जोशी महिला ५६
२५०३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल रामकिसन राना पुरुष ५३
२५०४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नागरिक उन्मुक्ति पार्टी नन्द कुमार राना पुरुष ४७
२५०५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी देब राज जोशी पुरुष २८
२५०६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र हरिना देवी भट्ट महिला ५४
२५०७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र खेम सुवेदी पुरुष ६६
२५०८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र जगत वहादुर सायर पुरुष ३७
२५०९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नर बहादुर धामी पुरुष ४३
२५१० सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाली काँग्रेस नारायण प्रकाश साउद पुरुष ६०
२५११ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी अशोक बहादुर सिह पुरुष ३७
२५१२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी सिता राम राना पुरुष ५७
२५१३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल लोक राज भट्ट पुरुष ३६
२५१४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर जनमत पार्टी प्रेम सिह बडाल पुरुष ६०
२५१५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर हाम्रो नेपाली पार्टी जगदिश अवस्थि पुरुष ३७
२५१६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल विद्या देव जोशी पुरुष ४८
२५१७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) बीर वहादुर बोहरा पुरुष ५३
२५१८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी झंकर राज जोशी पुरुष ४०
२५१९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) निरु देवी पाल महिला ५१
२५२० सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाली काँग्रेस रमेश लेखक पुरुष ५८
२५२१ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर नेपाल मजदुर किसान पार्टी जानकी देवी गिरी महिला ५५
२५२२ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल अम्वा दत्त तिवारी पुरुष ३६
२५२३ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर जनमत पार्टी शुशिला देवी विष्ट महिला ५७
२५२४ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर मौलिक जरोकिलो पार्टी तिलक प्रसाद जोशी पुरुष ३९
२५२५ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर हाम्रो नेपाली पार्टी दुर्गा दत्त पाण्डेय पुरुष ४०
२५२६ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कृष्ण लुहार पुरुष ४९
२५२७ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र मदन दमाई पुरुष ५२
२५२८ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र सुनिल कुमार साउद पुरुष ३७
२५२९ सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र शुभाष सिह धामी पुरुष ३०
२५३० सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र दिपक बहादुर सिंह पुरुष ५१
सुदूरपश्चिम प्रदेश कन्चनपुर स्वतन्त्र शारदा देवी चन्द महिला ४७

प्रदेशसभा तर्फ

 

प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचन तर्फको उम्मेदवारीको विवरण
क्र.सं. प्रदेश जिल्ला प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र राजनीतिक दल/स्वतन्त्र उम्मेदवारको नाम लिङ्ग उमेर
प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तिल कुमार मेन्याङवो [लिम्बु] पुरुष ५७
प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाली काँग्रेस गजेन्द्र प्रसाद तुम्याङ लिम्बु पुरुष ४३
प्रदेश १ ताप्लेजुंग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल युग राज गुरुङ पुरुष ५०
प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी चन्द्र बहादुर थापा पुरुष ४२
प्रदेश १ ताप्लेजुंग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च भुपेन्द्र मावे (लिम्बू) पुरुष ४२
प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) खेम वहादुर वनेम पुरुष ५९
प्रदेश १ ताप्लेजुंग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन नेत्र प्रसाद ताम्लीङ (लिम्बु) पुरुष ३५
प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मोती लाल लिम्बू पुरुष ६६
प्रदेश १ ताप्लेजुंग स्वतन्त्र टीका राम गुरुङ पुरुष ५१
१० प्रदेश १ ताप्लेजुंग स्वतन्त्र मिना कुमारी गुरुङ महिला ४८
११ प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गोपाल थोप्रा पुरुष ६२
१२ प्रदेश १ ताप्लेजुंग नेपाली काँग्रेस खगेन सिङ हाङगाम पुरुष ४०
१३ प्रदेश १ ताप्लेजुंग जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल नविन लिम्बु पुरुष ३५
१४ प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ललित कुमार सुब्बा पुरुष ५५
१५ प्रदेश १ ताप्लेजुंग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च मुकसाम लाबुङ, लिम्बु पुरुष ४०
१६ प्रदेश १ ताप्लेजुंग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सन्त बहादुर लिम्बु पुरुष ५३
१७ प्रदेश १ ताप्लेजुंग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी याम कुमार आङवुहाङ पुरुष ४४
१८ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राज कुमार भण्डारी पुरुष ६०
१९ प्रदेश १ पाँचथर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मचिन्द्र प्रसाद बेघा पुरुष ६६
२० प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ओम नाथ बजगाई पुरुष ५०
२१ प्रदेश १ पाँचथर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च सागर केरुङ पुरुष ३०
२२ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) कमल प्रसाद जबेगु पुरुष ६४
२३ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल नेत्र कुमार वस्नेत पुरुष ५८
२४ प्रदेश १ पाँचथर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मन कुमार गुरुङ्ग पुरुष ४२
२५ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी दुर्गा प्रसाद साँवा लिम्वु पुरुष ३७
२६ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र सञ्च कुमार केरुङ्ग पुरुष ५३
२७ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र इन्दिरा धौराली महिला ४०
२८ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) अइन्द्र सुन्दर नेम्वाङ पुरुष ४४
२९ प्रदेश १ पाँचथर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) ईन्द्र बहादुर आङवो पुरुष ४०
३० प्रदेश १ पाँचथर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल एविराज आङदेम्बे पुरुष ४४
३१ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सगुन सुन्दर लावती पुरुष ५१
३२ प्रदेश १ पाँचथर संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च दिपेन्द्र चेम्जोङ पुरुष ४२
३३ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल चन्द्र माया बोहरा महिला ५३
३४ प्रदेश १ पाँचथर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन वल वहादुर वुर्जा मगर पुरुष ४५
३५ प्रदेश १ पाँचथर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी सुर्य हाङ तुम्बापो पुरुष ५५
३६ प्रदेश १ पाँचथर स्वतन्त्र खड्ग सुन्दर लावती पुरुष ६७
३७ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) शोभा पराजुली महिला ५४
३८ प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल लिला बहादुर सुनुवार पुरुष ५५
३९ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी कृष्ण कट्टेल पुरुष ४४
४० प्रदेश १ इलाम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च सुस्मा फागो महिला ३०
४१ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) खिनु लङवा [लिम्बू] महिला ५२
४२ प्रदेश १ इलाम मौलिक जरोकिलो पार्टी आशिष महत पुरुष २८
४३ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन अमुमं देव माक्रेहाङ पुरुष ४७
४४ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी दल प्रसाद लिम्बु पुरुष ३५
४५ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) दिपक कुमार थेबे पुरुष ६१
४६ प्रदेश १ इलाम नेपाली काँग्रेस शम्शेर राई पुरुष ५१
४७ प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल ओपेन्‍द्र राई पुरुष ३६
४८ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राजेन्द्र कुमार लामिछाने पुरुष ४६
४९ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन प्रेम कुमार तामाङ्ग पुरुष ७०
५० प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी इन्द्र कुमारी लुङ्गेली महिला ३२
५१ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) गणेश प्रसाद बराल पुरुष ५२
५२ प्रदेश १ इलाम नेपाली काँग्रेस गोविन्द गिरी पुरुष ६२
५३ प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल राम कुमार लिम्वु पुरुष २९
५४ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी याम नाथ भण्डारी पुरुष ७१
५५ प्रदेश १ इलाम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च टंक बहादुर नोगु पुरुष ४४
५६ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन लछु मान राई/माक्रेहाङ पुरुष ४०
५७ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मित्र जवेगु पुरुष ३७
५८ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राम बहादुर मगर पुरुष ६०
५९ प्रदेश १ इलाम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) हर्क बहादुर लावती पुरुष ४०
६० प्रदेश १ इलाम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल बल बहादुर आङदेम्बे पुरुष ६१
६१ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी लाल बहादुर डाँगी पुरुष ५४
६२ प्रदेश १ इलाम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च विनय कुमार फागु पुरुष ४९
६३ प्रदेश १ इलाम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन उजित कुमार राई पुरुष ३७
६४ प्रदेश १ इलाम राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पवित्रा लिम्बु तुम्वाङफे महिला ४८
६५ प्रदेश १ इलाम स्वतन्त्र हर्क प्रसाद साम्‍वा पुरुष ६६
६६ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) रविन कोइराला पुरुष ५७
६७ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस गोपाल तामाङ्ग पुरुष ५०
६८ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मीरा कार्की महिला ५३
६९ प्रदेश १ झापा मौलिक जरोकिलो पार्टी सिता दुलाल महिला ४५
७० प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल गंगालाल राजवंशी पुरुष ५४
७१ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सागर राई पुरुष २८
७२ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) श्‍यामविर लिम्बु पुरुष ३९
७३ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल ओम प्रकाश खापुङ्ग पुरुष ४१
७४ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सबिना बजगाई महिला ४०
७५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च प्रदिप राई पुरुष ३२
७६ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल कल्याण खड्का पुरुष ५९
७७ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल रमा मेचे महिला ५३
७८ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मोहन सिं. लिम्बु पुरुष ३४
७९ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी नन्द कुमार लिम्वु पुरुष ६८
८० प्रदेश १ झापा नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी प्रकाश राई पुरुष ५१
८१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र राजन चिमरिया पुरुष ४८
८२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र गीता प्रसाद अधिकारी पुरुष ५३
८३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र हिरा प्रसाद पोखरेल पुरुष ५६
८४ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) एकराज कार्की पुरुष ६०
८५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च भिम प्रसाद शेर्मा पुरुष ७३
८६ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) पुष्पराज पोखरेल पुरुष ६७
८७ प्रदेश १ झापा मौलिक जरोकिलो पार्टी रोमा देवी निरौला(घिमिरे) महिला ४३
८८ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी भक्त बहादुर भुजेल पुरुष ५१
८९ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) दुर्गा प्रसाद दाहाल पुरुष ४५
९० प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन देव नारायण धिमाल पुरुष ५४
९१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पार्वती माङमु महिला ६६
९२ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) कमल सिटौला पुरुष ४३
९३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र राजु प्रसाई पुरुष ४८
९४ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तिलचन पाठक पुरुष ५५
९५ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस खगेन्द्र मैनाली पुरुष ४१
९६ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च धन बहादुर भुजेल पुरुष ५०
९७ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल शिव प्रसाद आचार्य पुरुष ७३
९८ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) बाबुराम पौड्याल पुरुष ५७
९९ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मंगल सिंह लिम्बु पुरुष ४४
१०० प्रदेश १ झापा नेपाल मजदुर किसान पार्टी सन्त कुमार तामाङ्ग पुरुष ४९
१०१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी विजय इङ्गनाम (लिम्बु) पुरुष ३८
१०२ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) रमेश कार्की पुरुष ४५
१०३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र अनिरुद्र तिम्सिना पुरुष ३६
१०४ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) वशन्त कुमार वानिया पुरुष ४४
१०५ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस भुमी प्रसाद राजवंशी पुरुष ५७
१०६ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च अम्बर बहादुर लिम्बु पुरुष ७७
१०७ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी देव कुमार चौधरी पुरुष ३९
१०८ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन मदनहाङ्ग तावा पुरुष २९
१०९ प्रदेश १ झापा नेपाली कांग्रेस (बी.पी.) अनुप राय पुरुष ४२
११० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र हेमलाल भट्टराई पुरुष ४१
१११ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र जमालुदिन मिया पुरुष ४०
११२ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) छबिलाल चुडाल पुरुष ३९
११३ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) पूर्ण प्रसाद राजबंशी पुरुष ५६
११४ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल धुर्व कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष ५६
११५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च थिर बहादुर खवास पुरुष ४०
११६ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी प्रदिप कुमार राजवंशी पुरुष ५३
११७ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी मानप्रकाश संग्रौला पुरुष ४०
११८ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल बैजनाथ गणेश पुरुष ५६
११९ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) नवराज खरेल पुरुष ५१
१२० प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन याम कुमार श्रेष्ठ पुरुष ३९
१२१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी सेकेन्द्र राजवँशी पुरुष ७०
१२२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र त्रिलोचन मैनाली पुरुष ६६
१२३ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) राधाकृष्‍ण खनाल पुरुष ५६
१२४ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) झलक बहादुर मगर पुरुष ४७
१२५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च उमानाथ दमाई पुरुष ५६
१२६ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी गोन्धा ताजपुरिया पुरुष ६३
१२७ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी होम प्रसाद गौतम पुरुष ६५
१२८ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन भरत राई पुरुष २९
१२९ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी संगीता लिम्बु नेम्वाङ्ग महिला ३५
१३० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र शान्ती राम न्यौपाने पुरुष ४३
१३१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र रमेश प्रसाद आचार्य पुरुष ४६
१३२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र मेहरमान वस्नेत पुरुष ५३
१३३ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस एकराज उप्रेती पुरुष ५८
१३४ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी भक्ति प्रसाद सिटौला पुरुष ६१
१३५ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च स्वामी प्रसाद लिम्बु पुरुष ३०
१३६ प्रदेश १ झापा मौलिक जरोकिलो पार्टी उमाकान्त सिटौला पुरुष ५७
१३७ प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी केशव बजगाई पुरुष ४६
१३८ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल राज कुमार राजवंशी पुरुष ५०
१३९ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन अम्बिका बहादुर तामाङ्ग पुरुष ५४
१४० प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी मंगल सिंह साम्मेखाम पुरुष ४२
१४१ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल) टेक बहादुर अधिकारी पुरुष ४८
१४२ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र भरत कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष ५९
१४३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र केहरसिंह बस्नेत पुरुष ५९
१४४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र जय प्रसाद चौलागाई पुरुष ८०
१४५ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) हिक्मत कुमार कार्की पुरुष ५८
१४६ प्रदेश १ झापा नेपाली काँग्रेस जीवन कुमार राई पुरुष ४९
१४७ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल लछुमन लिम्बु पुरुष ५४
१४८ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च सूर्य प्रसाद लिम्वु पुरुष ६७
१४९ प्रदेश १ झापा जनमत पार्टी दुन्नीलाल राजवंशी पुरुष ७५
१५० प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल सत्या कुमारी राजवंशी महिला ५४
१५१ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन राजेन्द्र सुब्बा (चेम्जोङ्ग) पुरुष ४१
१५२ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी उदय  प्रकाश राई पुरुष ३२
१५३ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र ईन्द्र बहादुर न्यौपाने पुरुष ६०
१५४ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र लेखमाया श्रेष्ठ महिला ५७
१५५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र इन्दीरा देवी दाहाल महिला ५७
१५६ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) होम बहादुर थापा पुरुष ५८
१५७ प्रदेश १ झापा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) रेवतराज पुरी पुरुष ४३
१५८ प्रदेश १ झापा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सुदिप राई पुरुष ३६
१५९ प्रदेश १ झापा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च धनराज लिम्‍बु पुरुष ४८
१६० प्रदेश १ झापा हाम्रो नेपाली पार्टी छवि लाल सिटौला पुरुष ४२
१६१ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल बासुदेव भट्टराई पुरुष ६४
१६२ प्रदेश १ झापा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल महेशलाल  राजवंशी पुरुष २९
१६३ प्रदेश १ झापा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन राम लाल राई पुरुष ६१
१६४ प्रदेश १ झापा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी कैलाश मगर पुरुष ५३
१६५ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र डम्मर बहादुर दाहाल पुरुष ४४
१६६ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र मधु थापा मगर महिला ४३
१६७ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र दिपेन्द्र तिवारी पुरुष ४५
१६८ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र धिरज बज्राचार्या पुरुष ३६
१६९ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र तिर्थ नेपाल पुरुष ४०
१७० प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र राजन चापागाई पुरुष २८
१७१ प्रदेश १ झापा स्वतन्त्र बेदनिधी गौतम पुरुष ४४
१७२ प्रदेश १ संखुवासभा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) भविश्वर गुरुङ्ग पुरुष ५७
१७३ प्रदेश १ संखुवासभा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) राजेन्द्र कार्की पुरुष ४८
१७४ प्रदेश १ संखुवासभा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सिताराम तिम्सीना पुरुष ६५
१७५ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी रमोद श्रेष्ठ पुरुष ५१
१७६ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल घाम सिं राई पुरुष ५२
१७७ प्रदेश १ संखुवासभा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन गणेश बहादुर राई (कुलुङ) पुरुष २९
१७८ प्रदेश १ संखुवासभा नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी मिनेश कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष ५७
१७९ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र विरेन्द्र कुमार राई पुरुष ५२
१८० प्रदेश १ संखुवासभा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) विदुर कुमार लिंथेप पुरुष ४५
१८१ प्रदेश १ संखुवासभा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल पूर्ण शेर्पा पुरुष ३३
१८२ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोपाल राज पौडेल पुरुष ५८
१८३ प्रदेश १ संखुवासभा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च ङिमा रिजी शेर्पा पुरुष ४१
१८४ प्रदेश १ संखुवासभा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) सरिता थापा महिला ४७
१८५ प्रदेश १ संखुवासभा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल पदम बहादुर जोशी पुरुष ७६
१८६ प्रदेश १ संखुवासभा मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन माया गुरुङ्ग महिला ४३
१८७ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र छिरिङ्ग शेर्पा पुरुष ३९
१८८ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र प्रेम बहादुर लिम्बु पुरुष ५०
१८९ प्रदेश १ संखुवासभा स्वतन्त्र मान बहादुर कार्की पुरुष ३१
१९० प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) किशोर चन्द्र दुलाल पुरुष ६५
१९१ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाली काँग्रेस सन्तोष सुब्वा पुरुष ४४
१९२ प्रदेश १ तेर्हथुम जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल सूर्य वहादुर लिम्वु पुरुष ४१
१९३ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी घनश्याम खत्री पुरुष ३४
१९४ प्रदेश १ तेर्हथुम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च दिल कुमार लिम्बू सांवा पुरुष ३९
१९५ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) कृष्ण बहादुर चोङवाङ्ग पुरुष ४७
१९६ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल चन्द्र बहादुर विश्वकर्मा पुरुष ५१
१९७ प्रदेश १ तेर्हथुम लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल दिल बहादुर सोदेम्‍वा (लिम्बु) पुरुष ८०
१९८ प्रदेश १ तेर्हथुम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन क्षितिज लिम्बु पुरुष ३२
१९९ प्रदेश १ तेर्हथुम स्वतन्त्र खगेन्द्र कटुवाल पुरुष ४१
२०० प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) तेजमान कन्दङवा पुरुष ६८
२०१ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) दुर्गा प्रसाद चापागाई पुरुष ४०
२०२ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी धनराज कन्दङवा पुरुष ५०
२०३ प्रदेश १ तेर्हथुम संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च शेर बहादुर ईङनाम पुरुष ३४
२०४ प्रदेश १ तेर्हथुम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) शिव नाथ खापुङ्ग पुरुष ५७
२०५ प्रदेश १ तेर्हथुम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल वम वहादुर लिम्वु पुरुष ४८
२०६ प्रदेश १ तेर्हथुम मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन सुनिल कन्दङवा पुरुष ३७
२०७ प्रदेश १ तेर्हथुम स्वतन्त्र मानध्वज इस्वेा पुरुष ३५
२०८ प्रदेश १ भोजपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) हरि बहादुर राई पुरुष ५३
२०९ प्रदेश १ भोजपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल मणी राज राई पुरुष ६१
२१० प्रदेश १ भोजपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी फुर्वा दोर्ची शेर्पा पुरुष ४३
२११ प्रदेश १ भोजपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) राजेन्द्र कुमार राई पुरुष ५२
२१२ प्रदेश १ भोजपुर हाम्रो नेपाली पार्टी लक्ष्मी प्रसाद अधिकारी पुरुष ५२
२१३ प्रदेश १ भोजपुर मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन अनिल राई पुरुष ५१
२१४ प्रदेश १ भोजपुर स्वतन्त्र उत्तम कुमार चापागाई पुरुष ४४
२१५ प्रदेश १ भोजपुर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) खड्ग बहादुर कार्की पुरुष ५२
२१६ प्रदेश १ भोजपुर नेपाली काँग्रेस विनोद  राई पुरुष ४७
२१७ प्रदेश १ भोजपुर जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल आस कुमार राई पुरुष ५०
२१८ प्रदेश १ भोजपुर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी केशर बहादुर श्रेष्ठ पुरुष ६४
२१९ प्रदेश १ भोजपुर हाम्रो नेपाली पार्टी भरत कुमार ताम्राकार पुरुष ५९
२२० प्रदेश १ भोजपुर स्वतन्त्र सुर्य प्रसाद राई पुरुष ५५
२२१ प्रदेश १ धनकुटा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) निरन राई पुरुष ४९
२२२ प्रदेश १ धनकुटा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल रकम चेम्जोङ्ग पुरुष ६४
२२३ प्रदेश १ धनकुटा संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च मन कुमार राई पुरुष ५५
२२४ प्रदेश १ धनकुटा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) अर्जुन कुमार राई पुरुष ४१
२२५ प्रदेश १ धनकुटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल योगेन्द्र आले पुरुष २५
२२६ प्रदेश १ धनकुटा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) इन्द्र मणी पराजुली पुरुष ५१
२२७ प्रदेश १ धनकुटा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) कुसुम कुमारी श्रेष्ठ महिला ४६
२२८ प्रदेश १ धनकुटा जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्वर वहादुर कटुवाल पुरुष ५५
२२९ प्रदेश १ धनकुटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी श्याम बहादुर गरुङ्ग पुरुष ५९
२३० प्रदेश १ धनकुटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल सोम बहादुर घिसिङ तामाङ पुरुष ३०
२३१ प्रदेश १ धनकुटा स्वतन्त्र वालनन्‍द दाहाल पुरुष ३२
२३२ प्रदेश १ धनकुटा स्वतन्त्र जीतेन्द्र राई पुरुष ४५
२३३ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) उमाकान्त गौतम पुरुष ५८
२३४ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह) कुल प्रसाद साम्बा पुरुष ४३
२३५ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पूर्ण बहादुर वाइवा तामाङ्ग पुरुष ६७
२३६ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च अर्जुन सिंह लिम्बु पुरुष ६६
२३७ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन शिव कुमार राई पुरुष ३५
२३८ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र खड्ग बहादुर थापा पुरुष ६३
२३९ प्रदेश १ मोरङ्ग स्वतन्त्र प्रेम वर्देवा पुरुष ३४
२४० प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) खड्ग बहादुर वस्नेत पुरुष ६७
२४१ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सन्तोष कार्की पुरुष ४४
२४२ प्रदेश १ मोरङ्ग संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च कृष्‍ण कुमार लिम्‍बु पुरुष ४८
२४३ प्रदेश १ मोरङ्ग नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे पुरुष ५९
२४४ प्रदेश १ मोरङ्ग मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन ओमनाथ लिम्वु पुरुष ३६
२४५ प्रदेश १ मोरङ्ग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी टंक बहादुर गुरुङ्ग पुरुष ६७
२४६ प्रदेश १ मोरङ्ग