२०८१ बैशाख ८ - Sat Apr, 2024 -

Janasewa News

अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले दशौं महाधिवेशनबाट आफू अध्यक्षसहित पदाधिकारीको सूची पेश

अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले दशौं महाधिवेशनबाट आफू अध्यक्षसहित पदाधिकारीको सूची पेश

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले दशौं महाधिवेशनबाट आफू अध्यक्षसहित पदाधिकारीको सूची पेश गर्नुभएको छ । महाधिवेशनको बन्द शत्रमा अध्यक्ष ओलीेले भर्खरै बन्द शत्रमा सूची पेश गर्नुभएको हो ।

पदाधिकारी

अध्यक्ष : केपी शर्मा ओली

वरिष्ठ उपाध्यक्ष : इश्वर पोखरेल

उपाध्यक्ष
युवराज ज्ञवाली
अष्टलक्ष्मी शाक्य
सुरेन्द्र पाण्डे
रामबहादुर थापा
बिष्णु पौडेल
सुवास नेम्वाङ

महासचिव
शंकर पोखरेल

उपमहासचिव
प्रदीप ज्ञवाली
पृथ्वी सुब्बा गुरुङ
बिष्णु रिमाल

सचिव
टोपबहादुर रायमाझी
रघुबीर महासेठ
छविलाल बिश्वकर्मा
लेखराज भट्ट
योगेश भट्टराई
गोकर्ण बिष्ट
पद्मा अर्याल

त्यसैगरी केन्द्रिय सदस्यहरुमा

मणी थापा

रघुजी पन्त

खगराज अधिकारी

भानुभक्त ढकाल

यमलाल कडेल

कर्णवहादुर थापा

काशीनाथ अधिकारी

गुरु बराल

देवराज घिमिरे

कृष्णगोपाल श्रेष्ठ

लालाबाबु पण्डित

अग्नि खरेल

जीवन घिमिरे

रविन कोइराला

राजेन्द्र गौतम

विनोद ढकाल

हिक्मत कार्की

अच्युत मैनाली

अरुण नेपाल

कपिल पोखरेल

कमल चौलागाई

गणेश पहाडी

गोकुल बास्कोटा

देवी ज्ञवाली

नारायण सिलवाल

मनोज थापा

महेश बस्नेत

माधव अर्याल

राजन भट्टराई

रामेश्वर फुयाल

सोम मिश्र

भीम कार्की

रामशरण बस्नेत

रविन्द्र अधिकारी

खिमलाल भट्टराई

गिरिधारीलाल न्यौपाने

चन्द्र वहादुर खड्का

ठाकुर गैरे

दधिराम न्यौपाने

लक्ष्मण ज्ञवाली

सुर्य थापा

गोरख बोगटी

राजवहादुर बुढा

लक्ष्मी पोखरेल

गणेश ठगुन्ना

झपट रावल

प्रकाश शाह

शेरधन राई

परशु मेघी गुरुङ

शेरवहादुर तामाङ

यज्ञराज सुनुवार

पार्वत गुरुङ

देवेन्द्र दहाल

श्रीप्रसाद जगेबु

राम राना

किशोर मल्ल

दिवाकर देवकोटा

पुरुषोत्तम पौडेल

खड्ग खड्का

राजिव पहारी

जेएन थपलिया

कृष्ण दाहाल

कृष्ण थापा

कृष्ण पौडेल

बलराम अधिकारी

घनश्याम पाण्डे

चेतनारायण आचार्य

कुमार दशौंदीं

शिवराज सुवेदी

रोमनाथ ओली

सुर्य ढकाल

नवराज रावत

दल रावल

किरण पौडेल

गोविन्द थापा

नरवहादुर धामी

दयालवहादुर शाही

पठानसिंह बोहोरा

सन्जिव झा

खुला महिला

विन्दा पाण्डे

शिवमाया तुम्बाहाम्फे

पद्मा अर्याल

सीता पौडेल

थममाया थापा

सुजिता शाक्य

निर्मला देवकोटा

ममता गिरी

सुशिला नेपाल

मनकुमारी जीसी

श्रीमाया थकाली

सीता सुन्दास

सीता गिरी वली

विमला घिमिरे

शान्ता चौधरी

गौरी ओली

निरुदेवी पाल

लिला भण्डारी

नविना लामा

भगवती चौधरी

सुनिता बराल

लक्ष्मी गौतम

सकुन्तला बस्नेत

सीता अधिकारी

अम्बिका थापा

बीणादेवी राई

मीना उप्रेती

गीता अधिकारी

तुलसा दाहाल

विन्दा ढुंगाना

सरस्वती बस्नेत

प्रभा बराल

शर्मिला कार्की

बालिका गिरी

विद्या भट्टराई

सरिता न्यौपाने

भारती पाठक

टुका हमाल

सम्झना देवकोटा

मैना भण्डारी

सीता न्यौपाने

उमादेवी आचार्य

शोभा ज्ञवाली

कोमल वली

सिर्जना काफ्ले

दक्षिणा शाही

कमला बोहोरा

इन्दु कडरिया

निरु दर्लामी कुँवर

शान्ति ढकाल

दिपा शर्मा रुपाखेती

प्रतिक्षा तिवारी

बुधनीदेवी महतो

जनजाति खुला

अइन्द्र सुन्दर नेम्वाङ

खगेन्द्र राई

पासाङ शेर्पा

डम्बरसिंह सम्बाहम्फे

टेकवहादुर बलम्पाकी

कमलजंग राई दनुवार

दावा लामा

लिलवहादुर थापा

गोकुल घर्ती मगर

दलवहादुर रानामगर

हरि राजवंशी

जमिन्द्रमान घले

सीपी घर्तीमगर

विद्यासुन्दर शाक्य

केशव स्थापित

अजय क्रान्ति

मधेशी खुल्ला

जगदिश कुसियत

रामलाल शाह

कुन्दन कुशवाह

गंगा यादव

प्रमोदनारायण यादव

रामचन्द्र मण्डल

सरोज यादव

हरिनारायण महतो

प्रभु हजारा

पशुपति दयाल मिश्र

राजकुमार गुप्ता

मोती दुगड

सुशील श्रीवास्तव

जनजाति महिला

उर्मिला थेबे

सुर्यकुमारी श्रेठ

अमृता सुब्बा

सवित्रा राना

तारा राई

ईश्वरी जिएम

टासी स्याङ्बो गुरुङसेनी

जुनेली श्रेष्ठ

मधेशी महिला

जुलीकुमारी महतो

ज्वाला कुमारी साह

शीला यादव

कमला महतो

सरिता गिरी

रितादेवी साह

थारु खुल्ला

बैजनाथ चौधरी

नरुलाल चौधरी

गौरीशंकर चौधरी

कृपाराम राना

बलवीर चौधरी

थारु महिला

गंगा चौधरी सतगौंवा

मन्जु चौधरी

सरस्वती चौधरी

मुस्लिम खुल्ला

तैयव हुसेन

मोहम्मद हलुवाई हारुन

सिराज अहमद फारुकी

महम्मद समिर

मुस्लिम महिला

साजिदा सिद्धिकी

दलित खुल्ला

रामदयाल मण्डल

ईश्वरी रिजाल

बमवहादुर विश्वकर्मा

पुरनसिंह दयाल

गोविन्द नेपाली

जीतु गौतम दर्जी

जंग नेपाली

रामप्रित राम

दलित महिला

शिवकुमारी गोतामे सार्की

रामरती राम

विष्णुमाया विक

सविता रसाईली

पिछडिएको क्षेत्र

भैरवसुन्दर श्रेष्ठ

लालवहादुर थापा

मोहन वानिया

महिला पिछडिएको क्षेत्र

पद्मी कुँवर

श्रमिक क्षेत्र

विनोद श्रेष्ठ

रमेश बडाल

कमल गौतम

बाबुराम थापा

श्रमिक महिला

मन्जु थापा मगर

सीता लामा

उपत्यका विशेष

माधव ढुंगेल

विना श्रेष्ठ

सम्पर्क समन्वय

नरेन्द्र श्रेष्ठ

कल्पना थापा

प्रदेश १

तिलकुमार मेन्याङबो

टंक आङ्बोहाङ

बालकृष्ण ढुंगेल

किशोर अधिकारी

बसन्त नेम्वाङ

राजेन्द्र राई

प्रदेश १ महिला

मेनका काफ्ले

मन्जु भण्डारी

उषाकला राई

प्रदेश २ खुल्ला

प्रभु साह

रामदयाल मण्डल

महम्मद समिर

लिलानाथ श्रेष्ठ

राजकुमार लेखी

प्रभु हजारा

महिला

कल्पना कटुवाल

रेखा झा

बागमती प्रदेश

खुला

कृष्ण कुमार राई
कैलाश ढुंगेल
खेम प्रसाद लोहनी
रामेश्वर राना
आनन्द प्रसाद पोखरेल
सरेश नेपाल

महिला

रचना खड्का
पेम्बा लामा
पार्वती रावल

गण्डकी

मायानाथ अधिकारी
तिलक महत
भुपेन्द्रवहादुर थापा
इन्द्रलाल सापकोटा
टुकराज सिग्देल

महिला

नरदेवी पुन
सीमा क्षेत्री
मीना कुमारी गुरुङ

लुम्बिनी

लिला गिरी
खेममान खड्का
नविन रोक्का मगर
दिनेश पन्थी
भुमिश्वर ढकाल
हरि रिजाल

महिला

सरिता ढकाल
सावित्रा अर्याल
मेनका पोखरेल

कर्णाली

धर्मराज रेग्मी
निरज आचार्य
गुलाबजंग शाह
विष्णु रिजाल
डम्बर वहादुर सिंह
नेशनल शाही

महिला

तीर्था गौतम
मीना रखाल
मोहनमाया ढकाल

सुदूरपश्चिम

राजेन्द्रसिंह रावल
भैरववहादुर सिंह
झपट वोहोरा
नारदमुनी राना
लिलाधर भट्ट
अफिलाल उखेडा

महिला

कमला ओली
कमला बोहोरा
शान्ता शर्मा

Leave a Reply

Company Information

फेन्डसिप जनसेवा मिडिया प्रा. लि.
(Friendship Jana Sewa Media Pvt.Ltd.)
अध्यक्ष /संचालक: राजन मगर
म्यानेजिङ डाइरेक्टर / संचालक: रमेश बसेल
सम्पादक: दिपक मिजार (गैरे)
सुचना तथा प्रसारण विभाग दर्ता नं
2999-2078/79

Contact Information

Friendship Jana Sewa Media Pvt.Ltd.
Kathmandu, Nepal

015918966, 9851118966
info@janasewanews.com
www.janasewanews.com